dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 522 z 633
Pokaż wyniki od 10.421 do 10.440 z 12650
  1. #10421
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ona nie ma DAL, ona ciężko pracuje kombinując, co by tu zrobić jeszcze, żeby do kołowrotka nie podchodzić...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #10422
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    W siną DAL,w siną DAL,pomaszerował lewa,prawa w siną DAL....
    Arctico,a alpaki lubią ten skwar?

  3. #10423
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Pomacham z ponurej krainy i odmaszeruję w siną...

  4. #10424
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Moja DAL zdecydowanie nie jest sina... określenia dwa mi się cisną...

    1. błoga
    2. permanentna




    Depsia
    nic Ci więcej nie powiem

    a zajęcia wynajdowane z serii co by tu jeszcze zrobić to np: wydziurgać sobie szal, mega długi, mega gruby... zima w końcu za pasem
    do niego to by mi się opaska przecież przydała (kolejny wieczór z bani)... mocne postanowienie mam, że nie zacznę bluzki na drutach... bo to z tydzień dalowania min. albo i lepiej... ale ciągnie bardziej niż narkomana na głodzie... taka już nienormalna jestem

    A DAL trwa... dobrze, że mój najwspanialszy mężulek nie przestaje być bohaterem w naszym domu, posprzątał po gościach bo musiała bym głodna iść spać... kuchnia zapierdolnikowana była

    BYŁA!!! uffff...


    Prababko alpaki reagują na upały chyba lepiej niż konie... w każdym razie mniej po nich widać zmęczenie... ale na szczęście się ochłodziło chociaż wieszczą nawroty tropików

    Depsia dostałaś przydział z góry?

  5. #10425
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Nie wiem jak Depsia ale ja dostałam nadmiar

  6. #10426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja na pewno nic nie dostalam poza silnym wiatrem, ktory wraz ze sloncem poczynily olbrzymie spustoszenie na trawniku, sianko mam i tyle

  7. #10427
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Szczęściara... że Osia

    U nas wczoraj były dwie burze... mała z dużym deszczem i duża z małym deszczem... dzisiaj parę razy siąpiło...

    Poruszona wyrzutami dalowania polazłam na alpaczą kwaterę trochę pokrzyw wyrwać... jest tak sucho, że osobiście nie pamiętam odkąd tu mieszkamy takiej suszy, przesypujący się piach i nic więcej. Pewnie jutro znów olewać trza będzie Tarcia łączę się w bólu, chociaż te Wasze "chusteczki" to i podlać mozna

  8. #10428
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arctica Zobacz post
    Szczęściara... że Osia
    W czopku, to jest kciałam rzec, w czepku urodzona... tylko why mój Radek o tym nie wiedział i się spierdaczył

  9. #10429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Pewnie przewidział ten deszcz i pomyślał, że dobrze jak nie ZA dobrze

  10. #10430
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    podlewanie chusteczek nic nie daje, codziennie lejemy wode i mam wrazenie ze to nawet pogarsza ale ja dzis jestem taka wcur......iona ze wisi mi to juz i zawiewa.

    a Radzio jeszcze nie naprawion???? ja wczoraj mialam furmanke w warsztacie duzy przeglad byl i wreszcie hamowac normalnie moge, bo tarcze i klocki starte na bibulke

    poza tym nadszedl ten dzien w wakacje kiedy po prostu, po ludzku NIENAWIDZE TYCH PIER....TURYSTOW - ogladaliscie film pt. Upadek??? dzis sie tak czuje ja douglas w korku i szczerze mialam ochote obrzynem komus przywalic. nie rozumiem, zdawaloby sie normalni na codzien ludzie dostaja jakiegos pierdolca / amoku na wakacjach majac w dupie innych ludzi i utrudniajac zycie codzienne mieszkancom

    no to sie wyzalilam

  11. #10431
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arctica Zobacz post
    Pewnie przewidział ten deszcz i pomyślał, że dobrze jak nie ZA dobrze
    Wolałabym brak deszczu...taniej by mnie wyniosło...

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    a Radzio jeszcze nie naprawion????
    Remont silnika trochę trwać moosi

  12. #10432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    TARcia, znam to uczucie nienawiści do turystów, na szczęście od 5 lat nie przychodzi za często!!!

    Jak już w końcu zacznę znowu uprawiac DAL to mi do grudnia co najmniej zejdzie!!!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #10433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    nie nadążam za Wami

  14. #10434
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ha! Ja dzisiaj szczęśliwsza, bom przydział dostała, choć szału nie ma.
    Ale co tam, na bezrybiu to i kapusniaczek...

    I nie mów, że mi nie powiesz, bo przecie powiesz...

    Ja takoż nad morzem wychowana, ale mnie wkurzał tylko ten tłok niemiłosierny, turyści jako tacy to w sumie fajni są.
    Autochtoni najczęściej gorsi bywają, bo zestresowani albo jakoś tak...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #10435
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Depesia- prosze cie, nie kopie sie lezacego ok? ja dzis o malo zycia nie stracilam przez idiote turyste, bo zamiast myslenia i patrzenia w lusterko wlaczyl nawigacje i jechal jak slepa komenda. a takich i podobnych przypadkow codziennie po kilka.

    i turysci wcale nie sa fajni. brudza, smieca, sa halasliwi. bylismy w niedziele na plazy, pewna pani zamiast wydac zlotowke na przyslowiowy kibel, ktore rozstawione sa co jakis czas przy wejsciach woli isc pod wydme z soba i 3 dzieci a na kulturalne zwrocenie jej uwagi reaguje histerycznymi wyzwiskami. do tego pelno petow, puszek, rozbitego szkla - tak wyglada plaza i okoliczne tereny po najezdzie stonki a juz wyrzucanie smieci, zuzytych pampersow przez okna samochodow jest nagminne - to niestety obraz przykladowy polskiego turysty nad morzem jaki ostatnio sie spotyka
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 24-07-2014 o 21:20

  16. #10436
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nie cierpię hałastry - to tak jak w hotelu dopiero wtedy cały charakter wychodzi

  17. #10437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    U nas turystów jako takich niet... ale wszędzie zdarzają się syfiarze, hałaśliwcy itd...

    Przykre to wszystko i wstyd być prawdziwym turystą

  18. #10438
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    PRAWDZIWYM turystą to nie wstyd, ale nie ma co ukrywać, że takich prawdziwych to nad naszym morzem niewielu. No i dupo-leżing & żłoping piwing to niekoniecznie turystyka

    Między innymi dlatego nie jeżdżę nad Bałtyk... nie... to chyba główny powód... dzikie tłumy naprocentowanych słoni morskich i bandy drących ryje bachorów... zdecydowanie nie na moje nerwy

  19. #10439
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Na moje tyż nie
    Chyba, że w takie miejsce gdzie nie ma ludzi

  20. #10440
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    to chyba w grudniu

Strona 522 z 633

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony