dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 62
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał akukuuu
    ona_lewkonia a wrzucisz fotki, przyznam, że tez już mam dosyć szukania i prawie jestem na nie zdecydowana.
    Postaram się wrzucić wieczorkiem, chociaż baterie jeszcze nie są zamontowane, i nie wiem czy tak na 'leżąco' będzie jakiś efekt.
    W dostawie oprócz rysunków technicznych nie było nic więcej i na daremne szukać mi było made in..., więc być może to i chińszczyzna. No trudno, jakoś to przeżyję

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka
    Też mi się wydaje że to chińszczyzna (nawet pytałam sprzedawcę ale odpowiedzi nie uzyskałam :
    W rozmowie ze mną sprzedawca przyznał się do chińskiego pochodzenia Kohlmana stwierdził ,że hansgrohe też produkuje w Azji .Początkowo zainteresowany byłem tą armaturą ale wystarczyła wizyta w Castoramie żeby się z tego wyleczyć.Baterii o podobnym design-ie jest cała masa

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerry304
    Cytat Napisał zetka
    Też mi się wydaje że to chińszczyzna (nawet pytałam sprzedawcę ale odpowiedzi nie uzyskałam :
    W rozmowie ze mną sprzedawca przyznał się do chińskiego pochodzenia Kohlmana stwierdził ,że hansgrohe też produkuje w Azji .Początkowo zainteresowany byłem tą armaturą ale wystarczyła wizyta w Castoramie żeby się z tego wyleczyć.Baterii o podobnym design-ie jest cała masa
    Podaj chociaż jeden przykład.

    Jeżeli chodzi o słuchawkę to też się dziwiłem dlaczego ta z zestawu na wannowego 4 otworowego jest ciężka i nie ma żadnych wstawek a ta dokupiona osobno na 130zł jest lekka i ma wspomnianą plastikową wstawkę. Tak jest ale u mnie obie działają bardzo fajnie i jestem zadowolony.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał bestisz
    Cytat Napisał Jerry304
    Cytat Napisał zetka
    Też mi się wydaje że to chińszczyzna (nawet pytałam sprzedawcę ale odpowiedzi nie uzyskałam :
    W rozmowie ze mną sprzedawca przyznał się do chińskiego pochodzenia Kohlmana stwierdził ,że hansgrohe też produkuje w Azji .Początkowo zainteresowany byłem tą armaturą ale wystarczyła wizyta w Castoramie żeby się z tego wyleczyć.Baterii o podobnym design-ie jest cała masa
    Podaj chociaż jeden przykład.
    .
    http://deante.pl/baterie_lazienkowe_...ne_cubic.xhtml

  6. #26

    Domyślnie

    Zdjęcie robione wieczorem z lampą, trochę trudno było uchwycić tak by w chromie nic się nie odbijało. Co nieco jednak widać.


    http://www.allegro.pl/item835091798_...4_kohlman.html link do lepszych zdjęć.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerry304
    Cytat Napisał zetka
    Też mi się wydaje że to chińszczyzna (nawet pytałam sprzedawcę ale odpowiedzi nie uzyskałam :
    W rozmowie ze mną sprzedawca przyznał się do chińskiego pochodzenia Kohlmana stwierdził ,że hansgrohe też produkuje w Azji .Początkowo zainteresowany byłem tą armaturą ale wystarczyła wizyta w Castoramie żeby się z tego wyleczyć.Baterii o podobnym design-ie jest cała masa
    Hmm w castoramie to u nas same tandety są ,takie co 10 lat temu były modne .Chyba że u nas jakaś ta castorama zacofana .
    Niby modeli baterii jest dużo,ale akurat takiego kształtu jak z kohlman to nie umię znaleź .
    Jak ktoś znajdzie niech da link

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Hmm znalazłam podobne z VILBACH
    VILBACH QUADR S O taka:



    Cenowo tak samo jak Kohlman

  9. #29

    Domyślnie

    Ten Vilbach i ten Kohlman to jedna banda "najwyższej jakości mosiądz i nieskazitelny chrom"

  10. #30

    Domyślnie

    Czy ktoś ma deszczownice Kohlman i może polecić. Czy lepiej doplacić i kupić coś bardziej sprawdzonego.

  11. #31

    Domyślnie

    Czy właściciele baterii Kohlmana mogliby się wypowiedzieć jak się teraz sprawują po pewnym czasie? Proszę o wszelkie uwagi dotyczące ich użytkowania.

  12. #32

    Domyślnie

    Jako, że popełniłam zakup baterii kohlman 'pochwalę się' jak wyglądają u mnie


  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    ''popełniłam'' czyli uważasz ten zakup za błąd???? .

  14. #34

    Domyślnie

    Preze$ u mnie nadal działają bez zarzutu I łatwo się czyszczą.

    Tylko dotknęłam niechcący baterii, płynem do usuwania fug i została plamka ale to już sama jestem sobie wina

  15. #35

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za informacje, chyba też się na nie skusimy

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc
    ''popełniłam'' czyli uważasz ten zakup za błąd???? .
    Popełniłam czyli kupiłam.

    Cytat Napisał xanka
    I łatwo się czyszczą
    Potwierdzam

  17. #37

    Domyślnie

    Baterie już sa użytkowane i sprawują się genialnie. Może nie są to najtansze baterie ale z takim designem nie znalazłe mnigdize. Wszyscy odwiedzający nas zwracają uwage na deszczownice i baterię kohlmana. Jeśli ktoś chce przesle fotki
    pozdrawiam Damian

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    A czy baterie Vilbach to tego samego producenta są???bo też mi się podobają

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kepoh

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,

    czy ktoś z użytkowników baterii Kohlman i innej armatury tejże firmy, może napisać, jak sprawują się teraz, po kilku miesiącach użytkowania? Jakieś problemy? Szykuję się do zakupu baterii podtynkowej i deszczownicy i chciałbym wiedzieć, jak to wygląda teraz z ich jakością/awaryjnością.
    Niby 5 lat gwarancji, ale od firmy o której nie wiele kto słyszał i nikt nie ma pewności, że za rok ta gwarancja będzie jeszcze honorowana... Warto ryzykować?

  20. #40

    Domyślnie

    Podnoszę. Kusi mnie zakup baterii tej firmy, ale ciężko o opinie, brak strony producenta....

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony