dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 214
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 4264
  1. #661

    Domyślnie Witam,

    1.Mam pytanie odnośnie kominów, kominiarza i wyłazu dachowego. Swirek100 jak u Ciebie wygląda sprawa czyszczenia komina? Bo nie widzę u Ciebie wyłazu? U innych również nie widzę tego rozwiązania. Jakieś inne pomysły, żeby kominiarz "odebrał" kominy i nie było później problemu z czyszczeniem?
    2. Czy ktoś z Was robił schody betonowe ze spoczynkiem? Jeśli tak to prosiłabym o zdjęcie Bo wiem jak wyglądają zabiegowe betonowe ale ze spoczynkiem nie widziałam w realizacjach
    3. Czy ogrzewanie podłogowe sprawdza się na poddaszu czy zbędny wydatek?
    4. Jakiej firmy okna dachowe polecacie?

    Pozdrawiam

  2. #662

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdafabik Zobacz post
    1.Mam pytanie odnośnie kominów, kominiarza i wyłazu dachowego. Swirek100 jak u Ciebie wygląda sprawa czyszczenia komina? Bo nie widzę u Ciebie wyłazu? U innych również nie widzę tego rozwiązania. Jakieś inne pomysły, żeby kominiarz "odebrał" kominy i nie było później problemu z czyszczeniem?
    2. Czy ktoś z Was robił schody betonowe ze spoczynkiem? Jeśli tak to prosiłabym o zdjęcie Bo wiem jak wyglądają zabiegowe betonowe ale ze spoczynkiem nie widziałam w realizacjach
    3. Czy ogrzewanie podłogowe sprawdza się na poddaszu czy zbędny wydatek?
    4. Jakiej firmy okna dachowe polecacie?

    Pozdrawiam
    witam

    1. jeśli chodzi o komin to ze względu iż palę węglem i drewnem wejście do kotłowni mam z ganku a w miejscu gdzie było wejście do kotłowni postawiłem komin , zerknij na zdjęcie wyjście na dach mam po przez okno dachowe i tam mam stopnie kominiarskie i przy kominie ławę (w tym roku sam bez problemu wyczyściłem komin)

    2. ja mam drewniane ze spoczynkiem , betonowe będą podobne gabarytowo
    3. ogrzewanie połogowe sprawdza się na poddaszu i nie ma co żałować dać ogrzewanie na całej powierzchni (i tak wychodzi taniej niż tradycyjne grzejniki ) - rurki co 15 cm a w łazience co 10 cm dzięki temu że mam wszędzie podłogówkę rok ogrzewania domu kosztuje mnie 700 złoty
    4. w łazience mam plastikowe 70x140 http://allegro.pl/okno-dachowe-kolni...719041320.html
    w pokojach i nad schodami mam http://allegro.pl/okna-dachowe-optil...704934085.html

    pozdrawiam

  3. #663

  4. #664

  5. #665

    Domyślnie

    witam

    jak się to fajnie ogląda jeden projekt z34 a każdy inny gratulacje

    p.s uważaj z tą pianką na schodach ja miałem tak samo poowijane i chodząc po schodach gąbka działa jak ssak i zasysa piasek pomiędzy gąbkę a stopnie i strasznie się schody rysują

    pozdrawiam

  6. #666
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylwii.p

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    małopolskie
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    54

    Domyślnie

    To jest z34?

  7. #667

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwii.p Zobacz post
    To jest z34?
    tak

  8. #668

    Domyślnie

    Na podłodze mamy położone panele ,w kolorze dąb paryski,zarówno w salonie ,małym pokoju na dole i na korytarzyku u góry.Chciałam ,żeby kolory komponowały się ze schodami .Właśnie zauważyłam ,że ktoś ma podobne schody ze wstawkami ze stali i w podobnym kolorze !Fajnie wyglądają.Jeśli chodzi o ogrzewanie ,nie mamy podłogówki,tylko kaloryfery i kominek z rozprowadzeniem ciepła.Podłogówka wymaga ceramiki na podłodze ,a ja raczej do jej zwolenników nie należę.

  9. #669

    Domyślnie

    Cytat Napisał dacek Zobacz post
    .Jeśli chodzi o ogrzewanie ,nie mamy podłogówki,tylko kaloryfery i kominek z rozprowadzeniem ciepła.Podłogówka wymaga ceramiki na podłodze ,a ja raczej do jej zwolenników nie należę.
    witam

    jeśli mogę - to nie tylko ceramika nadaje się do podłogówki, są panele które są przeznaczone do podłogówki - ja sobie chwalę podłogówkę z ceramiką ze względu na niski koszt ogrzewania (rok za 700 złoty) , utrzymanie czystośći, ale jak wspominałem wcześniej - ile ludzi tyle domów, każdemu pasuje co innego w jego wymarzony domu i nie należy narzucać swoich poglądów innym inwestorom

    pozdrawiam i cieszę się z każdego nowego z34






    choć nie wiem dla czego
    Ostatnio edytowane przez swirek100 ; 20-07-2011 o 21:27

  10. #670
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawel.gosia1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Duszniki
    Kod pocztowy
    64-550
    Posty
    52

    Domyślnie

    Nasza działeczka po obsypaniu terenu dużo towaru na to wyszłoKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_7930.jpg
Wyświetleń:	143
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	66507

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_7927.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	66509


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_7934.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	66510
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_7926.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	66508  

  11. #671
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawel.gosia1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Duszniki
    Kod pocztowy
    64-550
    Posty
    52

    Domyślnie

    Aniu NT dużo sie u was pozmienieało. A ile daliście za schody? I z jakiego są drewna?

  12. #672
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aniaNT

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    za schody daliśmy 7tyś i są z jesionu

  13. #673
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aliens1980

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-207
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    Mam prośbę do Patii_girl6 czy jest możliwość zobaczenia domku, wraz z żoną zakupiliśmy projekt, mieszkamy w Rybniku.
    Ostatnio edytowane przez Aliens1980 ; 25-07-2011 o 22:52

  14. #674
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kitesurf
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    PYRLANDIA
    Posty
    182

    Domyślnie

    Hej! Witam wszystkich. Również jestem zainteresowany tym projektem. Ale oczywiście nie obejdzie się bez zmian:
    - poszerzenie domu o 1m na ścianie salonowo-kuchennej
    - okno w "jadalni"
    - zlikwidowanie słupa ( jeszcze nie wiem jak )
    - mam zamiar zrobic na dole małą łazienkę ( tylko wc + umywalka ), kotłownię na EKOGROSZEK z wejściem zarówno z domu jak i przede wszystkim z zewnątrz oraz wydzielić pomieszczenie na pralnię. Ktoś wspomniał, że podczas poszerzenia domu w "prawo" można uzyskać wnękę miedzy kuchnią i wiatrołapem o szerokości 1m - idealna na spiżarnię - ale tutaj się zastanawiam, czy troszkę nie poszerzyć kuchni ( nad tym wszystkim chcę jeszcze popracować)
    - ściankę kolankową podnieśc do 1m
    - likwidacja podcieni - zrobię daszek
    - góre chce zrobić tak: sypialnie dla mnie i żony zostaje ta mniejsza - dodać w niej lukarne. Łazienkę przesunąć w kierunku garderoby w naszej sypialni a z tego większego pokoju ( poszerzonego o 1m przypomnę ) mam zamiar zrobić dwa pokoiki dla dzieci

    Pozdrawiam i proszę o rady!

    Michał
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z34_rzut1_0dl.JPG
Wyświetleń:	657
Rozmiar:	59,1 KB
ID:	67063   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z34_rzut2_1.JPG
Wyświetleń:	562
Rozmiar:	63,6 KB
ID:	67064  

  15. #675
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawel.gosia1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Duszniki
    Kod pocztowy
    64-550
    Posty
    52

    Domyślnie

    NO to powodzenia i mobilizacji do działania my jesteśmy na etapie przygotowań więźby dachowej i montażu dachu. Z tego co rozmawaiłam z moim inspekorem można by zrezygnować z tego słupa w salonie ale trzeba by się z tym troszkę pobawić i mocniej dozbroić strop ale jest to wykonalne pozdrawiam i do dzieła

  16. #676
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kitesurf
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    PYRLANDIA
    Posty
    182

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartekzg Zobacz post
    na ta chwilę to ostatnie zdjęcia w tygodniu zostanie położna dachówka wtedy prześlę kolejne fotki pozdrawiam
    Hej! Bartek! Zależy mi na fotkach tych dwóch pokoików, które zrobiłeś u góry z jednego - jakie są duże?
    Pozdrawiam!

    Michał

  17. #677
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kitesurf
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    PYRLANDIA
    Posty
    182

    Domyślnie

    Hej! Ania, czy to jest zdjęcie tych dwóch pokoików zrobionych z jednego? Masz może jakieś dokłądniejsze foty? No i jak z wielkością?

    Pozdrawiam!

    Michał

  18. #678

    Domyślnie witam,

    Witam serdecznie
    Kilka fotek z budowy "naszego" z34
    Oczyszczalnia już gotowa, instalacja wodna w domu również. Teraz jeszcze prądzik i podłogówka., potem centralne Okienka i drzwi są już zamówione Jeszcze troszkę dachu no i daszek w budowie. no i jeszcze ogrodzenie.. i tak można wyliczać!
    Pozostaje tylko niedługo się wprowadzić Oj, chciałoby się już ...
    Pozdrowienia !
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07021.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	100,3 KB
ID:	67757   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07122.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	63,5 KB
ID:	67758   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07199.jpg
Wyświetleń:	384
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	67759   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07135.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	67760  

  19. #679

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdafabik Zobacz post
    Witam serdecznie
    Kilka fotek z budowy "naszego" z34
    Oczyszczalnia już gotowa, instalacja wodna w domu również. Teraz jeszcze prądzik i podłogówka., potem centralne Okienka i drzwi są już zamówione Jeszcze troszkę dachu no i daszek w budowie. no i jeszcze ogrodzenie.. i tak można wyliczać!
    Pozostaje tylko niedługo się wprowadzić Oj, chciałoby się już ...
    Pozdrowienia !
    witam

    widzę iż zanosi się na ładny daszek przed wejściem , komin powędrował do środka kosztem dodatkowych drzwi wejściowych i okienko w łazience okno z nad schodów powędrowało do pokoju (ja teraz zrobił bym 2 małe lukarnie ) okno w kotłowni nabrało rozmiarów

    GRATULACJE

    pozdrawiam

  20. #680
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawel.gosia1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Duszniki
    Kod pocztowy
    64-550
    Posty
    52

    Domyślnie

    a my ciągle czekamy na lepszą pogodę dzisiaj wjechało drewno i niby już od jutra się zacznie budowa konstrukcji dachu oby bo czas mija szybko

Strona 34 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony