dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 11
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 220
  1. #181

    Domyślnie

    Obiecane zdjęcia. Szału nie ma bo i prace nie poszły nie wiadomo jak do przodu.




    Mój remont poddasza

  2. #182

    Domyślnie

    może i szału nie ma ale zawsze to krok do przodu czekamy niecierpliwie na postępy w pracach

  3. #183
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yole

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    no to sie cieszę Waszym szczęściem. I trzymam kciuki - do finału już bliżej niż dalej!

  4. #184

    Domyślnie

    Taki remont wymaga cierpliwości my też budowaliśmy sami i wiem jaka to ciężka praca ale jak to cieszy jak usiądziecie przy kawce i powiecie SAMI TO ZBUDOWALIŚMY będę śledzila Wasz dziennik dużo fotek proszę pozdrowionka

  5. #185

    Domyślnie

    Witam po latach i dziękuję za miłe wpisy. Remont ruszył dalej. Wprawdzie powoli ale do przodu. Pokończyłem kilka zleceń więc mam trochę czasu i funduszy a to pozwoli remontować dalej. Ostatnio przywiozłem z pomocą teścia drzewo z tartaku i powoli podwieszam kleszcze do więźby dachowej. Posłużą jako strop na górze. Drzewo jest niestety mokre i musi trochę wyschnąć przed dalszymi pracami. A więc kolejny przestój. Jutro postaram się wszystko uwiecznić dla potomności.
    Wrzucę też zdjęcia drzwiczek do wnęki w kuchni. Niby nic szałowego ale jako, że ta wnęka przyprawiała mnie o ból głowy to pochwalę się jak wyszła. Szczególnie że wspomniane drzwiczki sam obrabiałem kształtownikami aluminiowymi aby pasowały do designu kuchni.
    Mój remont poddasza

  6. #186
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    no to czekamy na zdjęcia...

  7. #187

    Domyślnie

    Pierwsze zdjęcia z dołu. Jak wspomniałem skończyłem szafkę

    czyli wyszpachlowałem, pomalowałem i zrobiłem półkę a na końcu drzwiczki


    Poza tym kuchnia dostała w końcu suszarkę pod kolor dzięki czemu ostatnia niepasująca rzecz (czerwony kawał plastyku) wyleciał i jest w końcu wszystko jak nalerzy


    A to kupione krzesła



    Zdjęcia z góry będą jutro.
    Mój remont poddasza

  8. #188

    Domyślnie

    Widzę że wykorzystasz każdy zakamarek, hehe.

    pozdr

  9. #189

    Domyślnie

    To nie ja, to żona. Mnie denerwuje robienie takich wnęk. Dużo czasu przy tym schodzi. No ale czasem trzeba uledż,
    Mój remont poddasza

  10. #190

    Domyślnie

    Już dawno miałem wrzucić jakieś nowe zdjęcia ale jakoś motywacja mi nie dopisała. Za to poczyniłem kolejne postępy. Za namową żony zrobiłem coś z okrągłym oknem, przez które wiało do środka zimnem a i czasem śniegiem. Oto okno mojej własnej produkcji (no prawie własnej bo dwa koła ze szkła wycinał szklarz):
    Do wiosny jakoś przetrzyma a potem wstawi się jakieś plastikowe.

    Pisałem, że podwiesiłem strop. Teraz oprócz stropu są i profile pod płyty g-k na przyszły sufit




    Wprawdzie jeszcze nie wszędzie bo koło schodów strychowych jeszcze ich nie ma ale to znikome braki. Dodatkowo postawiłem belki przyszłej ściany oddzielającej nas od sąsiadów:




    Teraz trzeba skończyć profile na suficie i skosach, zrobić instalację grzewczą, i ocieplać. Może do wiosny się uda. Niestety zimno mocno odbiera chęci do pracy na górze.
    Mój remont poddasza

  11. #191

    Domyślnie

    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  12. #192

    Domyślnie

    Od nowego roku wiele się nie działo. Zamontowałem rusztowanie pod płyty GK (nie do końca) i przykręciłem ramę schodów strychowych pod wyłazem kominowym.






    Podprowadziłem też kanalizację pod przyszły zbiornik przelewowy.


    A i odgrodziłem się od sąsiada dzięki czemu wzrósł stopień prywatności na poddaszu.


    Żona natomiast zaczęła czyścić z farby schody
    Mój remont poddasza

  13. #193
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witam się pierwszy raz
    Ciekawią mnie te Wsze schody, bo sama jestem na etapie walki ze swoimi . Czy można prosić o jakieś jeszcze fotki tych schodów?
    Pozdr.

  14. #194

    Domyślnie

    Witam,

    Postaram się zrobić zdjęcia. Schody to stare poniemieckie próchno i moim zdaniem trzeba je wymienić. Ale żona postanowiła je wyczyścić i polakierować. Ja to słabo widzę (nie żebym w żonę nie wierzył. ale schody już mają swoje lata i powoli ich żywot dobiega końca). Zobaczymy jaki będzie efekt tych walk.
    Mój remont poddasza

  15. #195
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    A może żona ma nosa co do tych schodów, moje też wyglądały niezaciekawie z masą starych , śmierdzących farb - dopiero teraz wychodzi ich piękno. Chociaż już wiem , że stopni nie da mi się uratować. Zapraszam do siebie
    Powodzonka i zazdraszczam ,żejuż tak dużo macie zrobione, a i będę czekać na zdjęcia.

  16. #196

    Domyślnie

    Te poręcze także przykuły moja uwagę Stawiam na żonę
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  17. #197

    Domyślnie

    Robert gdzie Ty się podziewałeś...., nareszcie widać jakieś prace. :D

  18. #198

    Domyślnie

    Podpowiem z doświadczenia że taką balustradę zdecydowanie lepiej się czyści po zdemontowaniu (można użyć różnych narzędzi jak np. opalarka która nam zaoszczędziła jakieś 70% czasu).

  19. #199

    Domyślnie

    Podziewałem się na górze robiąc remont. Ale jako, że materiałów mi brakuje to prace szły zbyt wolno, żeby się nimi chwalić. Co do schodów to żona czyści je opalarką więc w miarę to idzie. A jak chodzi o demontaż to owszem pewnie łatwiej by było to czyścić tylko ja tych schodów nie chcę ruszać póki góry nie skończę.

    kubel30 znam twój remont. Właściwie na tym forum znacznie więcej czytam niż piszę i remonty oraz dzienniki budów przejrzałem prawie wszystkie. Schody u ciebie wyszły rzeczywiście ładnie. Niestety u mnie nie będzie na pewno takiego efektu z dwóch powodów. Po pierwsze niektóre elementy już lekko spróchniały a po drugie to co się ostało zeżarły korniki.
    Poza tym jak znam życie kiedy teściowa postanowi przybudować kuchnię (pewnie kiedyś to nastąpi) to te schody będą wymieniane całkiem razem z tą kuchnią bo do niej wchodzą.
    Mój remont poddasza

  20. #200
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    kubel30 znam twój remont.[/QUOTE]

    Bardzo mi miło
    Ach te teściowe.

Strona 10 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony