dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38
  1. #1

    Domyślnie styl angielski

    proszę o zdjęcia, inspiracje moja córka 9 lat marzy o pokoju w stylu angielskim, pokój ma ok.20m2 bez skosów
    meble wypatrzyła w IKEI - nie wiem skąd zawsze nam się podoba to co najdroższe w danym sklepie
    sa białe i całe drewniane

  2. #2

    Domyślnie

    czyli słodko, różyczki i nieco falbanek patchworkowe narzuty i duże poduchy... sielsko-anielsko



    ...a jeśli dom będę miał, to będzie bukowy koniecznie...

  3. #3

    Domyślnie

    A może to się spodoba




  4. #4

  5. #5

  6. #6

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    łojesusicku, jakie cudowności
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #12

  13. #13

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    Ciężko powiedzieć czy to jeszcze styl angielski, ale ja uwielbiam białe i proste meble. Może ktoś jeszcze się zainspiruje






  16. #16

  17. #17

  18. #18

    Domyślnie

    Przecudowne, przeurocze.... urzekły mnie te narzuty, poduszeczki. Może wiecie gdzie w PL można takie cudeńka nabyć. Właśnie czegoś w takim stylu szukam do pokoju mojej córeczki

  19. #19

    Domyślnie

    O rany, dziewczyny! jaki cudownie słodki wątek . Chyba dzisiaj będę śniła ze jestem małą dziewczynką w którymś z tych uroczych pokoi - juz się rozmarzyłam . Mamom dziewczynek trochę zazdroszczę bo urządzając pokój córce zawsze można zrealizować trochę swoich marzeń z dzieciństwa. Ja byłam skazana na samochody, rycerzy, kosmitów, itp. i to w czasach, kiedy kolory tęczy nie były tak łatwo dostępne. A teraz syn mi sie już nieprzyzwoicie "zestarzał" . Nic tylko liczyć na jakąś wnuczkę, może jako babcia poszaleję

  20. #20

    Domyślnie

    Eleuteria
    Nie wiem gdzie w PL.
    Powyższe zdjęcia z Pottery Barn Kids
    Popatrz także w NEXT.
    Jest wielu pośredników, którzy mogą Ci to ściągnąć. Ale można też coś samemu wyprodukować

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony