dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasilas
    .....Po jakimś czasie kostka w niektórych miejscach się zapadła tak gdzie stały samochody....
    Cytat Napisał kasilas
    Najśmieszniejsze jest to że najwięcej dziur i nierówności jest tam gdzie żaden pojazd nigdy nie dojechał
    I inne dotyczące „stojącej” wody przed i po naprawie.

    Nie piszesz spójnie, a potem masz pretensje.
    I nie chodzi mi o „wytyk”, tylko pewien fakt – tu nie ma on właściwie znaczenia, no może za wyjątkiem prawidłowego zrozumienia „o co autorowi chodzi”.
    Ale może to mieć znaczenie (brak spójności) przy ewentualnym „sporze procesowym” z wykonawcą.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask
    ja też czasem nie rozumiem o co chodzi Barbossie, ale doceń, że ktoś się zainteresował Twoim problemem, przecież po to tu piszesz, żeby ludzie komentowali, prosisz o radę, a potem na nich z pazurami wyskakujesz... i jeszcze nicka przekręcasz...
    No... ja też tu zajrzałem czyli zainteresowałem się, nie?
    To teraz doceń to! ... i nie marudź!


    A Barbossy to nikt nie rozumie - nawet redakcję skołował tak, że raz mu dają tytuł, potem odbierają... i znowu dają

    Ale żeby od razu taka agresja? Zamiast docenić, że zajrzał ? że sobie po swojemu napisał? Docenić trzeba a nie z agresją!

    Jak to mówił ojciec dajrektor Siać trzeba! Siać siać siać!


    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Browar
    ....mówił ojciec dajrektor Siać trzeba! Siać siać siać!
    Ojciec Dyrektor? A nie jest to przypadkiem cytata z 4 pancernych i sabaki?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Ojciec Dyrektor? A nie jest to przypadkiem cytata z 4 pancernych i sabaki?
    W takim przypadku + krowa
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12
    Cytat Napisał kasilas
    .....Po jakimś czasie kostka w niektórych miejscach się zapadła tak gdzie stały samochody....
    Cytat Napisał kasilas
    Najśmieszniejsze jest to że najwięcej dziur i nierówności jest tam gdzie żaden pojazd nigdy nie dojechał
    I inne dotyczące „stojącej” wody przed i po naprawie.

    Nie piszesz spójnie, a potem masz pretensje.
    I nie chodzi mi o „wytyk”, tylko pewien fakt – tu nie ma on właściwie znaczenia, no może za wyjątkiem prawidłowego zrozumienia „o co autorowi chodzi”.
    Ale może to mieć znaczenie (brak spójności) przy ewentualnym „sporze procesowym” z wykonawcą.
    Fakt. Może i nie piszę spójnie ale na załączonych obrazkach widać niejako całość. Oczywiście sSiwy12 dziękuję za zainteresowanie i zwrócenie uwagi. Ten pościk ma również na celu "zdyskryminowanie firmy" która mi ten bubel wykonała a tutaj dla wszystkich z Torunia i okolic podaję dane"wykonawcy":


    "Brukmar" Usługi Budowlane Marcin Gołębiewski
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Browar
    Cytat Napisał freetask
    ja też czasem nie rozumiem o co chodzi Barbossie, ale doceń, że ktoś się zainteresował Twoim problemem, przecież po to tu piszesz, żeby ludzie komentowali, prosisz o radę, a potem na nich z pazurami wyskakujesz... i jeszcze nicka przekręcasz...
    No... ja też tu zajrzałem czyli zainteresowałem się, nie?
    To teraz doceń to! ... i nie marudź!
    no dobra, "docenić" to może nie jest do końca odpowiednie słowo, ale akurat przecież rzeczowo pytali (Barbossa i zbigmor) "w czym problem?" i wtedy dopiero coś się wyjaśniło... To problem autora, że przedstawia problem tak jakby nie było problemu i rzuca się na prawo i lewo... A po pytaniu o projekt pojawiły się złośliwości, skąd? To problem inwestora jeśli miał projekt, a ekipie go nie dał... Jak mu trawnik zasypali żwirkiem i ułożyli na tym kostkę to się teraz zapada...

    edit: a tak przy okazji, Ty nie zainteresowałeś się problemem, tylko tak naprawdę offtopem, który się tu pojawił

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask
    Cytat Napisał Browar
    Cytat Napisał freetask
    ja też czasem nie rozumiem o co chodzi Barbossie, ale doceń, że ktoś się zainteresował Twoim problemem, przecież po to tu piszesz, żeby ludzie komentowali, prosisz o radę, a potem na nich z pazurami wyskakujesz... i jeszcze nicka przekręcasz...
    No... ja też tu zajrzałem czyli zainteresowałem się, nie?
    To teraz doceń to! ... i nie marudź!
    no dobra, "docenić" to może nie jest do końca odpowiednie słowo, ale akurat przecież rzeczowo pytali (Barbossa i zbigmor) "w czym problem?" i wtedy dopiero coś się wyjaśniło... To problem autora, że przedstawia problem tak jakby nie było problemu i rzuca się na prawo i lewo... A po pytaniu o projekt pojawiły się złośliwości, skąd? To problem inwestora jeśli miał projekt, a ekipie go nie dał... Jak mu trawnik zasypali żwirkiem i ułożyli na tym kostkę to się teraz zapada...

    edit: a tak przy okazji, Ty nie zainteresowałeś się problemem, tylko tak naprawdę offtopem, który się tu pojawił

    Pisałem do "fachowców" a ci od razu jeśli tacy byli zobaczyli by problem. Widać to gołym okiem na zdjęciach. Tutaj słowa są zbędne !!! Popatrz na swoją kostkę i popatrz na kostkę na zdjęciach a zrozumiesz !!!!
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask
    Cytat Napisał Browar
    Cytat Napisał freetask
    ja też czasem nie rozumiem o co chodzi Barbossie, ale doceń, że ktoś się zainteresował Twoim problemem, przecież po to tu piszesz, żeby ludzie komentowali, prosisz o radę, a potem na nich z pazurami wyskakujesz... i jeszcze nicka przekręcasz...
    No... ja też tu zajrzałem czyli zainteresowałem się, nie?
    To teraz doceń to! ... i nie marudź!
    no dobra, "docenić" to może nie jest do końca odpowiednie słowo, ale akurat przecież rzeczowo pytali (Barbossa i zbigmor) "w czym problem?" i wtedy dopiero coś się wyjaśniło... To problem autora, że przedstawia problem tak jakby nie było problemu i rzuca się na prawo i lewo... A po pytaniu o projekt pojawiły się złośliwości, skąd? To problem inwestora jeśli miał projekt, a ekipie go nie dał... Jak mu trawnik zasypali żwirkiem i ułożyli na tym kostkę to się teraz zapada...

    edit: a tak przy okazji, Ty nie zainteresowałeś się problemem, tylko tak naprawdę offtopem, który się tu pojawił
    No i jeszcze jedna sprawa !!
    Pewnie reprezentujesz tych wspaniałych "wykonawców" którzy nigdy nie są winni a winni są inwestorzy . Projekt otrzymali razem z pozwoleniem na budowę. Nie co dzień buduję domki, minęło 2 lata więc mogłem nie zrozumieć pytania. Bo np. jesli chodzi o nawadnianie robił mi to ktoś inny i zrobił projekt oddzielnie, tego w pozwoleniu nie było więc pamiętam !!

    I jeszcze raz podkreślam tylko ktoś tak ślepu jak Barbapapa może nie dostrzec że kostka jest połozona beznadziejnie żeby nie powiedzieć do dup..... ).

    Ale nie w tym rzecz zastanawiam się teraz jak to naprawić i nie wydać znów kilku tysięcy złotych.
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask
    Cytat Napisał Browar
    Cytat Napisał freetask
    ja też czasem nie rozumiem o co chodzi Barbossie, ale doceń, że ktoś się zainteresował Twoim problemem, przecież po to tu piszesz, żeby ludzie komentowali, prosisz o radę, a potem na nich z pazurami wyskakujesz... i jeszcze nicka przekręcasz...
    No... ja też tu zajrzałem czyli zainteresowałem się, nie?
    To teraz doceń to! ... i nie marudź!
    no dobra, "docenić" to może nie jest do końca odpowiednie słowo, ale akurat przecież rzeczowo pytali (Barbossa i zbigmor) "w czym problem?" i wtedy dopiero coś się wyjaśniło... To problem autora, że przedstawia problem tak jakby nie było problemu i rzuca się na prawo i lewo... A po pytaniu o projekt pojawiły się złośliwości, skąd? To problem inwestora jeśli miał projekt, a ekipie go nie dał... Jak mu trawnik zasypali żwirkiem i ułożyli na tym kostkę to się teraz zapada...

    edit: a tak przy okazji, Ty nie zainteresowałeś się problemem, tylko tak naprawdę offtopem, który się tu pojawił
    No i jeszcze jedna sprawa !!
    Pewnie reprezentujesz tych wspaniałych "wykonawców" którzy nigdy nie są winni a winni są inwestorzy . Projekt otrzymali razem z pozwoleniem na budowę. Nie co dzień buduję domki, minęło 2 lata więc mogłem nie zrozumieć pytania. Bo np. jesli chodzi o nawadnianie robił mi to ktoś inny i zrobił projekt oddzielnie, tego w pozwoleniu nie było więc pamiętam !!

    I jeszcze raz podkreślam tylko ktoś tak ślepu jak Barbapapa może nie dostrzec że kostka jest połozona beznadziejnie żeby nie powiedzieć do dup..... ).

    Ale nie w tym rzecz zastanawiam się teraz jak to naprawić i nie wydać znów kilku tysięcy złotych.
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  10. #30

    Domyślnie

    no dobra, "docenić" to może nie jest do końca odpowiednie słowo, ale akurat przecież rzeczowo pytali (Barbossa i zbigmor) "w czym problem?"

    to jest rzeczowe pytanie ???

    "i co Ci w tym nie pasuje?
    a zdania innego pana nie będę komentował, skoro może zarobić..."

    freetask być lepiej się nie wypowiadał.

    Zadałem pytanie a tu BUCH pierwsza odpowiedź BARBAPAPY powyżej. Człowieku jeśli to ma być rzeczowe pytanie to ja już nie wiem czy to ja nie jestem normalny i się czepiam czy jednak ktoś inny .......................................????
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.227

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasilas
    to ja nie jestem normalny i się czepiam
    ładnie ujołeś swój problem

    Co do kostki woda żeby spływała to trawnik powinien byc niżej niż kostka u Ciebie wygląda że jest na odwrót więc chyba nie ma się co dziwić że powstają kałuże.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar
    Cytat Napisał kasilas
    to ja nie jestem normalny i się czepiam
    ładnie ujołeś swój problem

    Co do kostki woda żeby spływała to trawnik powinien byc niżej niż kostka u Ciebie wygląda że jest na odwrót więc chyba nie ma się co dziwić że powstają kałuże.
    zgadzam się z obydwoma powyższymi stwierdzeniami ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar
    Cytat Napisał kasilas
    to ja nie jestem normalny i się czepiam
    ładnie ujołeś swój problem

    Co do kostki woda żeby spływała to trawnik powinien byc niżej niż kostka u Ciebie wygląda że jest na odwrót więc chyba nie ma się co dziwić że powstają kałuże.
    Trawnik nie jest wyżej - tam rośnie trawa która ma około 5 cm to tylko złudzenie - niestety.
    Woda nie spływa bo są dołki
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasilas
    Pewnie reprezentujesz tych wspaniałych "wykonawców" którzy nigdy nie są winni a winni są inwestorzy
    aż się uśmiechnąłem pod nosem jeśli masz wątpliwości czy jestem wykonawcą czy tzw. inwestorem to zajrzyj do mojego profilu i postów, najlepiej tych od których zaczynałem... dobre wykonawca
    nie żebym odżegnywał się od wykonawców (choć też mnie dużo nerwów kosztowali, znów: zajrzyj do moich postów, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego), po prostu wyobraziłem sobie wykonawcę, który z moimi problemami pomocy na forum szuka

    Cytat Napisał kasilas
    freetask być lepiej się nie wypowiadał.
    OK, nawet mi się już odechciało, przynajmniej w Twoim wątku.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask
    Cytat Napisał kasilas
    Pewnie reprezentujesz tych wspaniałych "wykonawców" którzy nigdy nie są winni a winni są inwestorzy
    aż się uśmiechnąłem pod nosem jeśli masz wątpliwości czy jestem wykonawcą czy tzw. inwestorem to zajrzyj do mojego profilu i postów, najlepiej tych od których zaczynałem... dobre wykonawca
    nie żebym odżegnywał się od wykonawców (choć też mnie dużo nerwów kosztowali, znów: zajrzyj do moich postów, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego), po prostu wyobraziłem sobie wykonawcę, który z moimi problemami pomocy na forum szuka

    Cytat Napisał kasilas
    freetask być lepiej się nie wypowiadał.
    OK, nawet mi się już odechciało, przynajmniej w Twoim wątku.

    No tak ale Barbapapa wg. ciebie rzeczywiście pomaga. I tak naprawdę wpier.... się na samym początku i zamiast mi w czymkolwiek pomóc zrobił z tego wątku licytację jak to super położyli kostkę a durny inwestor przyjął i potem wymaga.

    Dodam od razu, że po ułożeniu kostka wyglądała równo.

    A jeszcze jedna sprawa co ma do tego projekt ??? czy kolego barbapapa myslisz że projekt wszystko załatwia ???. Przyjąłem bo jak miałem sprawdzić czy jest zrobione równo ??? Powinienem wyciągać kostkę i mierzyć grubość podsypki ????
    Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu !

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no i po co się buldoczysz , człowieku ....

    czujesz sie pokrzywdzony , uważasz że robota jest spartolona?
    to po co tutaj dupe zawracasz ? co myślisz? że ludzie machną różdżką i się samo naprawi?
    skoro spierniczenie roboty jest do dla Ciebie tak ewidentne i chcesz to zmienić - to zostaje jak już wcześniej wspomniano zrycie całości i położenie jeszcze raz przez inną firmę , tudzież pukanie do firmy która w Twoim mniemaniu spartoliła robotę i egzekwowanie położenia jeszcze raz ... bo miejscowe naprawy nic nie dają .... i o tym ludzie Ci tu napisali ....

    i nad czym tu cholera więcej debatować?
    chcesz iść do sądu ? a idź ... nikt Cię nie trzyma ....
    bo chyba do tego tu dążysz ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  17. #37

    Domyślnie

    No i teraz masz stary przeje..ne bo wkur...eś daggulke Na
    Twoim miejscu to juz bym rył tą kostkę...

    ps.

    Ale jedno musisz przyznać - zainteresowanie wątkiem masz pierwsza klasa!
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.227

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasilas

    Trawnik nie jest wyżej - tam rośnie trawa która ma około 5 cm to tylko złudzenie - niestety.
    Tak a świstak siedzi i zawija te sreberka............

    Człowieku spuść troche pary z czajnika, dlaczego atakujesz i próbujesz obrażac tych co probowlai doradzić ? To tylko kostka na domiar złego całkie nie najorzej położona.....chyba.

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pietrekzbronami
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Podhale
    Posty
    174
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Człowiek normalnie po ludzku zapytał czy ma dobrze położoną kostkę czy nie. Według niego jest źle. Chciał porad ludzi którzy się choć trochę ZNAJĄ w tym temacie, a tu Najlepsi Doradcy muszą włożyć swoje przysłowiowe trzy grosze do dyskusji, tylko cholercia po co? Po to żeby nabić sobie postów? Nie znasz się w temacie- nie wypowiadaj się, nie denerwuj Forumowiczów którzy chcą się czegoś dowiedzieć.

    Tytuł Najlepszego do czegoś ZOBOWIĄZUJE!!!
    Gdy się nie ma co się lubi- to się lubi co się ma!

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasilas
    Barbarossa sorki ten tytuł najlepszy to pewnie masz za to że siedzisz i piszesz a nie za rzeczowe rady )
    to jest hasło kasilas od którego zaczęła się cała niesmaczna rozmowa .... bo jak wiemy akcja rodzi reakcję .....

    kasilas zaczął od jakichś dsziwnych osobistych wycieczek ... nikt na forum tego nie lubi - a ja wręcz nienawidze ...
    właśnie tez mi sie ciśnienie podniosło z rana , bo mi ktoś zarzucił w innym wewontku że jak potrafię rozpalić w piecu to pewnie mam męża pantoflarza ...
    takie prywatne osobiste wycieczki to dziecinada z braku argumentów ... i za każdym razem tępie i tepić będe czy to chodzi o mnie czy o kogoś innego ....

    a w temacie :
    kasilas dostał odpowiedzi i dostał tez pytania na które nie odpowiada rzeczowo - nie wiem dlaczego ....czy odpowiedź na pytanie :" co Ci w tym nie pasuje konkretnie" to jest jakas nie wiem ... ujma?
    tudzież nawiązując do dalszej wypowiedzi Barbossy - normalne , że jak fachowiec ogląda robotę po kims to zawsze uzna za spartolone bądź znajdzie wady wykonawcze - a jak jeszcze jest szansa zarobku to rece bedzie widowiskowo załamywał i z pół godziny ....

    ponadto coś mi tu się nie zgadza - bo patrząc na ten trawnik przy kostce wcale mi sie nie wydaje żeby on było jakoś extra niżej niż kostka ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony