dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 33
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 649
  1. #61
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PatrycjaRZ

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    34

    Domyślnie

    dalsza częśc fotek Kameralnego 2 )
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0150.jpg
Wyświetleń:	1292
Rozmiar:	99,2 KB
ID:	31135   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0159.jpg
Wyświetleń:	1152
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	31136   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0184.jpg
Wyświetleń:	1181
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	31137  
    pati

  2. #62
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PatrycjaRZ

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    34

    Domyślnie

    cd..boskie okna
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	110_4298.jpg
Wyświetleń:	1564
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	31138   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	110_4299.jpg
Wyświetleń:	1546
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	31139   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	110_4282.jpg
Wyświetleń:	1646
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	31140  
    pati

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał PatrycjaRZ Zobacz post
    cd..boskie okna
    witam, jaki wymiar maja te duze okna bo ja mam w projekcie (kameralny3) 355/235 i nigdzie nie chca mi zrobic takigo okna.

  4. #64
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PatrycjaRZ

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał batoon Zobacz post
    witam, jaki wymiar maja te duze okna bo ja mam w projekcie (kameralny3) 355/235 i nigdzie nie chca mi zrobic takigo okna.
    Witam
    ja mam tak jak w projekcie tylko że nie są dzielone na pół strona otwierana ma 1,5 a ta na stałe 2,40~2,00. Fakt może być maly problem z tymi oknami wszyscy mowili ze to wizja projektanta ze takich nie robia. My mamy okna FRAMEX ze Stargardu zrobili mi wszytskie tak jak w projekcie, są to okna dwu szybowe bo trzy szybowe by były za ciezkie.
    pati

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał PatrycjaRZ Zobacz post
    cd..boskie okna
    Patrycja, Czy do momentu wstawienia okien, koszta mieszcza sie w wycenie czy kosztorys jest nierealny?

  6. #66
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar moni-niebieski
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    jeżeli chodzi o okna to zamówiliśmy okna z M&S też z roletami. okna są wymiarowo jak w projekcie tzn problem pojawia się przy tych dwóch dużych oknach w salonie- my rozwiązaliśmy to tak że jedna strona jest podzielona na trzy części i jest całą witryną druga strona jest podzielona na dwie części z tym że jedna przesuwa się ma 1,60 a druga jest na stałe ma ok 2 m - wszystkie okna są trzyszybowe (chcieliśmy osiągnąć jak najniższe U dla okna czyli 0,6. jeżeli chodzi o ciężar to się zgadza- te okna są mega ciężkie ale firma ma na to rozwiązanie - do każdego z okien tych do ziemi trzeba zamontować specjalne listwy wzmacniające montowane w posadzce(czyli trzeba to wiedzieć zanim wyleje się posadzkę listwa ma ok 12cm). My wybraliśmy do naszych witryn ramę szerszą (taką że nie widać że to witryna) i dwa okna Łazienka i Witrołap z mleczną szybą. Jeżeli chodzi o rolety to przy tych dużych oknach trzeba zamontować specjalne słupy wzmacniające żeby roleta nie furczała przy silnych wiatrach no i przy tych dużych silniki bo tak duże rozmiary rolety niosą za sobą ciężar... mi wyliczono okna wraz z roletami na ok 32tys
    p.s. kolor winchester - skrzynki rolety też.

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar moni-niebieski
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    a czy ktoś myślał o wentylacji mechanicznej z rekuperacją?- może ma ktoś pomysł jaki rekuperator bo my zdecydowaliśmy się na instalację z tworzywa jest tylko problem jaki rekuperator może mitcubishi LGH 65 RX5? proszę o opinie

  8. #68
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    abra dab

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-790
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam

    Również jestem zainteresowany budową K albo czegoś na wzór tego projektu. Dlatego uprzejmie pytam czy można byłoby gdzieś zobaczyć kamerlanego w trakcie budowy - rejon kraju nie ma znaczenia. W rewanżu mogę zaoferować napój domowej roboty

    Z góry dzięki!

    W miarę możliwości proszę o info na priv albo na
    [email protected]

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    patrysia_88

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Ostrów
    Posty
    1

    Question Pytanie :)

    Dzień dobry.

    Też jestem zainteresowana projektem KAMERALNY 3.
    Miałabym pytanie. Ile jest ważny projekt przed rozpoczęciem budowy i po niej zanim cały dom się postawi?? Mam mały problem, bo projekt mogłabym kupić już teraz, ale geodeta mógłby dopiero wejść na wiosnę. Musimy podzielić działkę i nanieść projekt na nią. Więc trochę nam to zajmie zanim się zaczniemy budować
    Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

  10. #70
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    izabela1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    ZIELONA GÓRA
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam batoon!
    Jestem na etapie kupna projektu, zachwyca mnie "kameralny", byłaby szansa zobaczyć Twoją budowę, jestem z Zielonej Góry. [email protected]

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał izabela1 Zobacz post
    Witam batoon!
    Jestem na etapie kupna projektu, zachwyca mnie "kameralny", byłaby szansa zobaczyć Twoją budowę, jestem z Zielonej Góry. [email protected]
    \nie ma sprawy zapraszam moj e-mail [email protected]

  12. #72

    Domyślnie

    Witam,
    W końcu staliśmy się posiadaczami projektu Kameralny 2 wersja standardowa. Przerabiamy garaż na pokój (gabient) + łazienkę.
    Garaż będziemy mieli osobno, wybraliśmy taki z poddaszem użytkowym na wakacyjne imprezy, projekt z ARCHON:
    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m48a979d768f1c
    W tym momencie nasz architekt adaptuje projekt i wprowadza nasze zmiany. Pewnie trochę to potrwa, ale jeszcze w tym roku będziemy mieli pierwsze zdjęcia z budowy!
    Pozdrawiamy wszystkich Kameralnych
    Wojtek i Kasia

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pietrzr

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-083
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam
    Mam prosbe do wszystkich którzy budowali Kameralnego 3 , albo Kameralnego 2.
    Ile kosztowała was robocizna do stanu surowego otwartego ? . Dostalem właśnie wycenę na Kameralnego 3 za fundamenty,ściany, stropy, poddasze , ścianki działowe - czyli wszystko do dachu - za 60 tys. ( oczywiscie sama robocizna ) . Zakres prac taki jak w projekcie -czyli fundamenty mocno uzbrojone , strop monolityczny wylewany itd... Czy jest to rozsadna cena ? .

    Prosze o info na maila : [email protected] .

    Może macie jakies godne polecenia ekipy w rozsądnych cenach ? .
    Pozdrawiam sympatykow Kameralnego.

  14. #74

    Domyślnie

    Witam wszystkich "inwestorów" slonko zaswiecilo i robota na budowie ruszyła pełną parą. oto najnowsze fotki. pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCIANY ZEW.jpg
Wyświetleń:	591
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	48138   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCIANY ZEW (2).jpg
Wyświetleń:	568
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	48139   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCIANY ZEW (3).jpg
Wyświetleń:	526
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	48140   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCIANY ZEW (4).jpg
Wyświetleń:	534
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	48141   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SCIANY ZEW (5).jpg
Wyświetleń:	496
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	48146  


  15. #75
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grygiell

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lublin
    Kod pocztowy
    20-571
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witm,
    My równiez jesteśmy zainteresowani Kameralnym 3.
    Jeszcze nie kupiliśmy projektu ale na razie załatwiamy formalności z działką.
    Prosze napisać czy wprowadził Pan jakieś zmiany-bo widzę ze budowa w toku...

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar smalin
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    warmia
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Będę budować Kameralnego 3. Jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, prace powinny zacząć się w kwietniu. Moim marzeniem była realizacja projektu 1:1, czyli zgodnie z wizją architekta, ale późnej postanowiłam to marzenie zmodyfikować i tak oto mam Kameralnego 3 z balkonem na poddaszu, czyli zrezygnowałam z jednej dachowej koperty (tej nad salonem). To zmiana najbardziej zasadnicza i modyfikująca bryłę, mam nadzieję jednak, że wyjdzie ok i będę mogla cieszyć z rana oko widokiem na piękna łąkę z lasem. Obiecuję zamieszczać zdjęcia z postępu prac, pewnie założę dziennik, ale to zapewne potrwa jeszcze chwilkę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników tego projektu i życzę powodzenia w budowaniu swoich marzeń.

  17. #77
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar szmerglak
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    BIELANY WROCŁAWSKIE & ŚWIDNICA
    Kod pocztowy
    55-040
    Posty
    52

    Domyślnie

    Witamy Wszystkich forumowiczów !

    Nasz Kameralny III z małymi przeróbkami powstaje od 3 tygodni pod Świdnicą w dolnośląskim. Aktualnie wylane ławy i postawiona 2 (z 7 ) warstwa bloczków fundamentowych. Co do przeróbek - poszerzyliśmy dom od strony nocnej (sypialnie) o 1m2, przenieśliśmy kominek na środek salonu (nasza Pani architekt dała radę), zmieniliśmy strop na terriva i zastanawiamy się powoli nad zarządzeniem przestrzenią na poddaszu - z pewnością ją nieco powiększymy

    Życzymy powodzenia w realizacjach i zapraszamy do kontaktu !

    Piotr i Beata

  18. #78
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    violeta

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam !

    Mam pytanie do wszystkich budujacych Kameralny czy koszty które Państwo ponieśli na kolejne etapy budowy mozna prównac do kosztorysu jaki przedstawia biuro projektowe na ile mozna je odniesc do rzeczywistosci ? Pytam ponieważ bardzo podoba mi sie Kameralny2 i moim marzeniem było by go wybudowac

  19. #79
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PatrycjaRZ

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    34

    Red face

    Cytat Napisał smalin Zobacz post
    Witam wszystkich,

    Będę budować Kameralnego 3. Jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, prace powinny zacząć się w kwietniu. Moim marzeniem była realizacja projektu 1:1, czyli zgodnie z wizją architekta, ale późnej postanowiłam to marzenie zmodyfikować i tak oto mam Kameralnego 3 z balkonem na poddaszu, czyli zrezygnowałam z jednej dachowej koperty (tej nad salonem). To zmiana najbardziej zasadnicza i modyfikująca bryłę, mam nadzieję jednak, że wyjdzie ok i będę mogla cieszyć z rana oko widokiem na piękna łąkę z lasem. Obiecuję zamieszczać zdjęcia z postępu prac, pewnie założę dziennik, ale to zapewne potrwa jeszcze chwilkę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników tego projektu i życzę powodzenia w budowaniu swoich marzeń.
    super pomysł z tym balkonem ) czekam z niecierpliwościa na jakieś zdjęcia

    posiadaczka Kameralnego 2
    pati

  20. #80
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar szmerglak
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    BIELANY WROCŁAWSKIE & ŚWIDNICA
    Kod pocztowy
    55-040
    Posty
    52

    Domyślnie

    Witamy Wszystkich !

    Aktualnie fundament wybudowany, piasek zagęszczony i za kilka dni zalewanie płyty. Z fundamentem (od podstaw - zdjęcie humusu etc.) ekipa poradziła sobie w niespełna 7 tygodni. może nie jest to szybko ale za to dokładnie i solidnie

    pozdrawiamy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kamer1.jpg
Wyświetleń:	496
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	52641   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kamer2.jpg
Wyświetleń:	464
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	52642   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kamer3.jpg
Wyświetleń:	484
Rozmiar:	72,1 KB
ID:	52643  

Strona 4 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony