dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 97
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1927
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gannia
    Chciałabym A6W ale te ćwiczenia nie sa dla mnie do końca zrozumiałe, a wykonywać je źle to bez sensu


    nie wiem co może w tych ćwiczeniach być niezrozumiałego
    sama robię od wczoraj po przerwie dość sporej ... zaś się użeram z zakwasami ... ale to oznacza tyle, ze mam tam jeszcze jakieś mięśnie - znaczy dobrze jest , i pracują - czyli że dobrze wykonuję ...
    tutaj masz link z filmikiem jak toto wykonywać poprawnie ...

    http://www.youtube.com/watch?v=d9E8KKLHBmI
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał sni6
    Natomiast największy problem miałem z dysypliną treningów.... a to zimno, a to pada, a to snieg... Rozwiązanie?? Ma 4 łapy, jest straszną suką, typowa ruda wredota... HUSKY !!!!

    Ojjjjjj , a to by sie dziewczyny ucieszyły.

    One nic tylko o psie , tyle że bardziej, pokojowym

  3. #83

    Domyślnie

    Ależ mój haszczak jest bardzo pokojowy, spi w łóżku, leży na kanapie, jest pieszczocha... oaza spokoju po przebiegnięciu min 10 km
    Remontujemy Posagowy Koszmarek

  4. #84

    Domyślnie

    Witaj Zbyszku! Świnia będę! Miło słyszeć że wy - mężczyźni, też macie problemy z nadwagą! Ja próbuje od lat schudnąć i nic. Ogólnie uważam, że mężczyznom łatwiej schudnąć. Takie spostrzeżenie nie poparte doświadczeniami, a jednak...
    Ostatnio oglądaliśmy z mężem program o nordic walking'u i postanowiliśmy - będziemy chodzić razem Mąż zamierza wspomagać moją wolę bardzo słabą!!!
    Moje postanowienia dietetyczne na rok 2010 - jedzenia ograniczać nie będę - już bardziej nie powinnam Ale... Pozbawię się napojów "gazowych" i sztucznych endorfin (słodyczy ). Więcej warzyw, mniej owoców - a w każdym razie nie wszystkich - podpowiedź z wątku "czy wy też musicie się odchudzać". Więcej gotowanych potraw. Ograniczam mięso do dwóch porcji w tygodniu.
    Jedna z forumowych koleżanek poleciła mi dietę Dr Duncana - ja nie mogę stosować (próbowałam - nie wyszło ), ale... moja ciotka stosuje i efekty są powalające.
    Życzę powodzenia i wytrwałości!





    BMI 33,9

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Witaj!
    Wpisałam się wcześniej w dzienniku , zaślepłam jakoś chyba , bo komentów nie zauważyłam . Tam się wykasowałam, więc chwalę się tutaj....

    Dzięki Montiemu ubyło mi chłopa prawie 30 kilo

    Ale nie jest to dieta... to styl życia, po roku od osiągniętej, satysfakcjonującej wagi czasami pozwalamy sobie na ciacho , ziemniaki i chleb.... nie wiemy co to jest i wcale... nigdy nam ich nie brakuje.

    Teraz pewnie mnie zakrzyczą wszyscy... ćwiczenia i ruch WCALE nie są gwarancją ani chudnięcia, ani utrzymania niskiej wagi. Od połowy września zaczęliśmy budowę domu, wysiłek fizyczny po 12 godzin dziennie, jedzenie normalne budowlane... grahamki, pomidor i kiełbasa z ogniska, wieczorem jakieś kanapki...
    Mimo fizycznej pracy waga gwałtownie zaczęła rosnąć .

    Po zakończeniu sezonu, powrót do domu, do Montignaca, bez siłowni (jak zimą poprzedniego roku), w tej chwili po świętach, po sylwestrze podczas których się nie ograniczaliśmy, nie widzę żadnych wahań wagi

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    boratom

    Dziekuję za odwiedziny.
    Myślę ,że ze swoimi problemami z wagą powinnas sie zgłosić do jakiegoś lekarza. Na temat diet nic nie doradzę bo do tej pory nic nie stosowalem.
    Jak pisalem na razie zmienilem dietę, wprowadziłem ruch i picie dużej ilości wody. W pracy sie nachodzę ale to co innego.
    Zapraszam do zaglądania i dużo wiary w siebie.

    Arctica
    Podoba mi się metoda Montignaca, bo można trochę zjęść, nie ma drakońskiej diety tylko rozdział tych węglo od tłuszczy .
    To da się zrobić . No i ruch.
    Po miesiącu zobaczymy.

  7. #87
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Właśnie dlatego mój chłop wytrzymał, że trzy razy dziennie do mega syta.................trzeba, a nie można


    A i czekoladę jak wafelki ryżowe pogryzał

    No bo powiedz, czy to naprawdę takie wyrzeczenie.... jajecznica na boczusiu
    .... my na dwie osoby 15 jajek i pół kilo boczusia wciągamy

  8. #88
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Gannia
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    448
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Ja też uwielbiam Montignaca
    chociaż faktem jest, że jak tylko się zboczy na chwilę z jedynej słusznej drogi, to waga zaczyna rosnąć
    Zbigniew, forum, do którego linka Ci podesłałam, to też forum Montignacowe (choć nieco zaostrzone), znaleźć tam można mnóstwo świetnych przepisów i porad.
    Ostatnio jak się odchudzałam tą metodą, to schudłam ponad 20 kg, byłam taka szczęśliwa, szczupła i... zaszłam w ciążę

    Arctica 15 jaj
    Chylę czoła
    Wielka Improwizacja
    komentujcie!
    działka na sprzedaż w Długiej Szlacheckiej, gm Halinów (mazowieckie)! Zainteresowanych zapraszam na prv

  9. #89
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gannia
    Ja też uwielbiam Montignaca
    chociaż faktem jest, że jak tylko się zboczy na chwilę z jedynej słusznej drogi, to waga zaczyna rosnąć
    Zbigniew, forum, do którego linka Ci podesłałam, to też forum Montignacowe (choć nieco zaostrzone), znaleźć tam można mnóstwo świetnych przepisów i porad.
    Ostatnio jak się odchudzałam tą metodą, to schudłam ponad 20 kg, byłam taka szczęśliwa, szczupła i... zaszłam w ciążę
    No mnie ciąża nie grozi.
    Byleby sie odchudzić.

  10. #90
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    cześć Zbigniew100 ,

    no dobra, napiszę kilka słów ; odchudzałam się kiedyś z pomocą dietetyka i oprócz kilku innych rad (w tym oczywiście przygotowanej diety) otrzymałam jedną, która bardzo przypadła mi do gustu:
    raz, dwa razy w tygodniu (nie częściej) zrobić sobie dzień płynny - i pić do woli czego się chce (oczywiście raczej nie colę i alkohol ) - "gorące kubki", herbaty, zupy, soki z butelek, chętnie gęste, np. kubusie, pomidorowe i wyciskane świeże (wskazane), kawę, jogurt pitny itd.
    Taki dzień ma na celu - wypłukać toksyny, obkurczyć żołądek, dostarczyć witamin.
    Warto tez zrobić sobie taki dzień po jakieś większej "wyżerce" - święta, impreza, napad łakomstwa .
    Można też taki dzień zastąpić dniem owocowo- warzywno-pitnym, gdzie płynów ile się da, a warzyw i owoców do 1,5 kg.
    Ja dziś właśnie sobie taki dzień płynny zrobiłam; mi też jakaś mobilizacja jest potrzebna, kilka(naście) kilo przydałoby się zrzucić.
    BMI nie podam .

    pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie, za siebie i wszystkich walczących

    b.

  11. #91
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gannia
    Arctica 15 jaj
    Chylę czoła
    ale to na dwoje

  12. #92
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar delfina7
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    272

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolinka
    cześć Zbigniew100 ,

    no dobra, napiszę kilka słów ; odchudzałam się kiedyś z pomocą dietetyka i oprócz kilku innych rad (w tym oczywiście przygotowanej diety) otrzymałam jedną, która bardzo przypadła mi do gustu:
    raz, dwa razy w tygodniu (nie częściej) zrobić sobie dzień płynny - i pić do woli czego się chce (oczywiście raczej nie colę i alkohol ) - "gorące kubki", herbaty, zupy, soki z butelek, chętnie gęste, np. kubusie, pomidorowe i wyciskane świeże (wskazane), kawę, jogurt pitny itd.
    Taki dzień ma na celu - wypłukać toksyny, obkurczyć żołądek, dostarczyć witamin.
    Warto tez zrobić sobie taki dzień po jakieś większej "wyżerce" - święta, impreza, napad łakomstwa .
    Można też taki dzień zastąpić dniem owocowo- warzywno-pitnym, gdzie płynów ile się da, a warzyw i owoców do 1,5 kg.
    Ja dziś właśnie sobie taki dzień płynny zrobiłam; mi też jakaś mobilizacja jest potrzebna, kilka(naście) kilo przydałoby się zrzucić.
    BMI nie podam .

    pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie, za siebie i wszystkich walczących

    b.
    Oooooooo , ciekawy sposób . Myślę , że jutro zastosuje takie cudo Jeśli można pić soki to luz

  13. #93
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arctica
    No bo powiedz, czy to naprawdę takie wyrzeczenie.... jajecznica na boczusiu
    .... my na dwie osoby 15 jajek i pół kilo boczusia wciągamy


    rety, a my na troje jemy jajecznice z cebulka z 6 jajek
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Arctica apomniała napisać ,że to jaja przepiórki.

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Wcale, że nieeeee..... normalne...... XXL ... łod kury

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arctica
    Wcale, że nieeeee..... normalne...... XXL ... łod kury
    To brzmi jak prowokacja! Ja też lubię jajecznicę, ale dla mnie gołe trzy jaja na masełku to jest max! Z dodatkami typu boczuś, szczypiorek, cebulka, pomidorek, grzybki, to nie zjem trzech! Za chiny ludowe!

  17. #97
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Witam.
    Proszę nie piszcie o dobrym jedzeniu.
    Mom doła , mały kryzys . Jak sobie pomyśle ile dobrych i smacznych rzeczy minie ominie to aż mnie skręca.

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Zbyszku - nie poddawaj sie zlym nastrojom!
    Zobacz, jak pieknie Ci idzie - juz 4 kilo! To calkiem sporo.

    A pomysl moze, jakie nowe smaki odkryjesz?
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dobrze że w domu mam same nastolaki , też dbaja o linię.

  20. #100

    Domyślnie

    Zbigniew nie poddawaj się.
    ja też wczoraj walczyłam ze sobą żeby nie zjeść kolacji.
    no - udało się, ale co to była za walka

    w dodatku marzy mi się pączek
    zamykam oczy widzę pączusia, otwieram - myślę o pączusiu, włączam TV a tam gotują coś pysznego, ślina mi cieknie buuuu
    i tak chodzi za mną ten pączuś od 3 dni.

Strona 5 z 97

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony