dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 16
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 313
  1. #241
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ASIK24

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam
    Jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia Aramisa to proszę o przesłanie na forum lub pocztę [email protected] bardzo chętnie pooglądam z góry dziękuje

  2. #242

    Domyślnie

    Czesc kochani! Co tu tak cicho? Pewnie każdy budową zajęty
    My narazie gładź na górze na korytarzu położyliśmy ! Już niedługo fotki,! Pozdrawiam! PA

  3. #243
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yavol
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Radziwiłłów
    Kod pocztowy
    96-332
    Posty
    157

    Domyślnie

    hej, no ja zaglądam codziennie, ale jakoś tak nie ma co pisać ciekawego

    a na zdjęcia jak zawsze chętnie popatrzę

  4. #244
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar viktoria131988
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    17
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zapraszam poniwnie na obejrzenie filmiku na stronie YouTube filmik o nazwie *projekt domu ARAMIS *

  5. #245
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yavol
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Radziwiłłów
    Kod pocztowy
    96-332
    Posty
    157

    Domyślnie

    Witam w Nowym Roku i życzę spełnienia wszystkich budowlanych (i nie tylko) marzeń

    A wracając do Aramisa to teraz na tapecie kuchnia (tak oto przedstawia się nasz plan umeblowania kuchni):
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	233348Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	54,9 KB
ID:	233349


    Co o tym myślicie? Jak się podoba?
    Problem mam tylko z tym co umieścić na ścianie nad szafkami, czy szkło czy może jednak płytki? nie wiem jak zagospodarować to miejsce w okolicy okapu?! Może jakieś sugestie?

  6. #246

    Domyślnie

    Witajcie kochani yavol kuchnia fajneisię zapowiada, czekam na zdjęcia już opo realizacji . A powiedz mi na ile wycenili robote?
    My juz konczymy góre miałąm wstawic fotki ale czeakm jeszcze na barierkę na schody . Jak dokoncza nam to wstawie wiecej fotek.
    Teraz bierzemy sie za dół.
    Pozdro!

  7. #247
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yavol
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Radziwiłłów
    Kod pocztowy
    96-332
    Posty
    157

    Domyślnie

    Hej, rozrzut jest dość spory tzn. kompletne meble bez AGD od 15 do 15 tys PLN

  8. #248
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,
    my z mężem będziemy kupować projekt Aramisa i jeżeli dobrze pójdzie zaczniemy na wiosnę przyszłego roku. Mieliśmy upatrzony inny projekt, ale jak zobaczyliśmy Aramisa zmieniliśmy zdanie.

  9. #249

    Domyślnie

    Agnieszko i Rafale dobry wybór Ja czekam na schody i juz wstawie to fotki tylko jakoś schodzi z ta barierką ! Facio obiecał za okolo 2 tyg bedzie gotowa i wstawie wtedy wykonczone pokoje na gorze
    A co u reszty słychac?
    Yavol a kiedy te kuchnie bedziesz miał?
    pozdro

  10. #250
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dokładnie zastanawiamy się z mężem jakie są wymiary pomieszczeń, jaka wysokość? Czy byłaby możliwość, żeby ktoś przesłał nam na maila skan projektu? ewentualnie wypisał wymiary pomieszczeń? Pytanie do yavol: Radziwiłłów to rzut beretem od nas, czy byłaby możliwość podjechania do Ciebie zobaczenia na żywo jak to wygląda od środka? Nasz znajomy tak zrobił przed budową i przy okazji uzyskał kilka cennych porad co zmienić itp.
    Pozdrowienia dla wszystkich

  11. #251
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yavol
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Radziwiłłów
    Kod pocztowy
    96-332
    Posty
    157

    Domyślnie

    Hej, jak to miło zajrzeć i zobaczyć, że ktoś się odzywa
    @jocekmoniczka co do tej kuchni to wszystko jest jeszcze w fazie projektowania, na razie mam obsuwę z zabudową poddasza i z sufitami podwieszanymi na dole, i jakoś tego nie mogę ogarnąć, a najgorsze jest to że węgielek idzie
    @ Agnieszka i Rafał. co do wymiarów mogę podesłać nie widzę problemu poproszę tylko o maila. Co do wizyty na budowie też nie widzę problemu, tylko fakt umówienia się bo niestety z racji specyfiki mojej pracy bywam tam 1-2 razy w miesiącu, a większość prowadzę zdalnie co oczywiście przekłada się na opóźnienia.
    Co do samych zmian to od razu mogę kilka wpisać, wydaję mi się, że gdzieś już o tym pisałem, ale nie chce mi się szukać
    -obowiązkowo podnieść ściankę kolankową, minimum 2-3 pustaki
    -powiększenie dolnej łazienki i przekonstruowanie 2 pierwszych stopni schodów
    -zmiana okien w sypialni i garderobie
    -powiększenie okna w salonie
    -powiększenie okna w kotłowni i zamiana miejscami z drzwiami (czego nie zrobiłem i teraz żałuję)

    tak na szybko co mi się przypomniało

  12. #252
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    Yavol: Będziemy bardzo wdzięczni za te wymiary, podaje maila: [email protected] o zmianach to myśleliśmy właśnie, żeby zamienić te drzwi w kotłowni z oknem, tak jak piszesz i ewentualnie o tej łazience. Wczoraj przyszło nam do głowy, żeby przeciągnąć ten balkon na drugi pokój. Będziesz w najbliższym czasie na budowie? Pozdrawiamy

  13. #253
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    Kupujemy po niedzieli projekt Aramisa
    -odbicie lustrzane
    -przeciągnięcie balkonu do drugiego pokoju
    -może zaokrąglenie tych balkonów?
    -zamiana drzwi kotłowni z oknem
    -zlikwidowanie mniejszego okna w sypialni i powiększenie dużego, zastanawiamy się nad zrobieniem tutaj balkonu
    -filary z przodu
    -może zwiększymy nieco łazienkę na dole?
    -myślimy jeszcze czy zostawiać tą pralnie czy zrobić tutaj garderobę
    -w kuchni zrobimy sobie ciekawy murek z klinkieru, oddzielający częściowo kuchnię od salonu, ale kiedy to jeszcze

    fajnie wyglądają te Wasze Aramisy, fajnie zrobione kuchnie

  14. #254
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    i podniesiemy ściankę kolankową

  15. #255
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yavol
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Radziwiłłów
    Kod pocztowy
    96-332
    Posty
    157

    Domyślnie

    hej, ja mam garderobę zamiast pralni. Aha jeszcze zwróćcie uwagę na okno w łazience na górze i na ukształtowanie tam dachu, bo ta rzecz w projekcie jest słabo przemyślana.

  16. #256
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    Hej,
    kasował ktoś z Was tą ściankę, która jest w projekcie przed schodami, a za nią szafa? Nie uważacie, że jest tam całkiem niepotrzebna?
    Ile ogólnie mniej więcej wyniosły Was zmiany w projekcie.? Bo my takowych mamy z 6,7

  17. #257
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar yavol
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Radziwiłłów
    Kod pocztowy
    96-332
    Posty
    157

    Domyślnie

    Hej, no zobaczcie zdjęcia gdzieś wcześniej wrzucałem, za tą ścianką od razu jest łazienka, a dwa pierwsze schodki w trójkąt.

    Co do zmian to nie pamiętam, parę stów za wszystko.

  18. #258

    Domyślnie

    witam,
    my tej ścianki przed łazienką nie mamy, ale zastanawiam się czy nie zrobić jej np z karton -gipsu, przydałby się w końcu jakiś schowek!
    Co do balkonów, to wydaje mi się, że nie ma co przesadzać , bo po pierwsze koszt balkonu jest dosyć wysoki, po drugie rzadko się z nich korzysta, a raczej służą za dekorację. Ja mam tak jak w projekcie, na wiosnę chcę zrobić barierki, ale już teraz się wkurzam, że to wyjdzie gdzieś z 3000tyś

  19. #259

    Domyślnie

    Witajcie!
    Super, że ruch na forum.
    My też podnieśliśmy ścianę kolankową, to ważne. Balkon nad wejściem zaokrąglony z kolumnami, zdjęcia są wstawione.
    My już kończymy tapetowanie także obiecuję fotki , to wstawię cała górę już. I te barierki na schody tez czekamy.
    My mamy garderobę.
    I powiem Wam ze plus duże pokoje na górze, nie takie klity jak w niektórych projektach.

  20. #260
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnieszka i Rafał.

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Waleriany
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,
    no właśnie taki mały minus, że nie ma żadnej spiżarki, schowka. Balkony to faktycznie, bardziej dekoracja, rzadko na nie się wychodzi, bo też nie ma na to czasu, żeby usiąść i posiedzieć sprawa do przemyślenia. Wszystko będziemy robić sami, także kaski zostanie w kieszeni.

Strona 13 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony