dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 21
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 403
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A wracajac do baterri z wyciagana wylewka. Znacie moze takie, ktore na dodatek mialyby system ograniczajacy strumien wody ? No wiecie taka blokadka, zeby za duzo wody sie nie lalo.

  2. #22

    Domyślnie

    Owszem, właśnie kupiłam . Bateria Valvex, grafit-click.
    pozdrawiam
    cele budzą szacunek

  3. #23
    Guest

    Domyślnie Baterie kuchenne retro - jakie?

    Witam
    poszukuję JEDNOUCHWYTOWYCH (z mieszaczem) baterii kuchennych w stylu retro i jak na razie niczego nie znalazłam. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
    Pozdrawiam
    Agathea

  4. #24

    Domyślnie

    Może coś takiego:







    Mogą być mosiężne.

  5. #25

    Domyślnie baterie retro

    Witam
    Bardzo ładne i............
    Bardzo drogie, ale jeśli stać Cię na taki wydatek to polecem gorąco.
    Warto wydać trochę więcej i być zadowolonym w 100% tach

  6. #26

    Domyślnie

    a jakieś inne retro niekoniecznie jednouchwytowe??? poszukuję mosiężnych na trzy otwory (czyli osobno kurki i wylewka), i srebro satynowe najchetniej ceramiczne kurki i z jednym otworem oraz w tej samej kolorystyce armatura do wanny z wyciąganym sznurem

  7. #27

    Domyślnie

    Spróbuj w CASTORAMIE - sama tam zakupiłam mosiądz retro, jedna wylewka i dwa kurki, a co najważniejsze to nie byla droga i bardzo mi pasuje.
    Powodzenia

  8. #28

    Domyślnie

    Bardzo proszę:












  9. #29

    Domyślnie

    no do brze Berenika - ekspercie od baterii zaskocz mnie teraz ceną)
    jaka to firma?
    na allegro znalazłam fajne baterie - Axor (hans Grohe) podobne do tych ostatnich tylko z zceramicznymi białymi rączkami (900 PLN) to chyba tanio co?

  10. #30

    Domyślnie

    To są baterie firmy Kohler. Niestety nie znam dokładnych cen, ale jest to raczej wysoka półka (na pewno więcej niż 1000zł). Robią tez przecudnej urody umywalki, wanny i zlewy.

    Można je znaleźć w ofercie większości lepszych salonów łazienkowych.

  11. #31
    Guest

    Domyślnie Może coś tańszego?

    Dzięki za namiary, baterie rzeczywiście 'przecudnej urody' ale też i słono kosztują. Może ktoś może polecić coś tańszego?

  12. #32

    Domyślnie bateria do kuchni

    Czy macie jakieś typy na baterię zlewozmywakową pod okno? Polećcie łaskawie
    Sama mam od kilku lat baterię Armatury Karkowskiej, ale trochę ciężko się wysuwa wylewka i w sumie dość łatwo się zniszczyła. Może są lepsze?

  13. #33

    Domyślnie Re: bateria do kuchni

    Cytat Napisał Monika B
    Czy macie jakieś typy na baterię zlewozmywakową pod okno? Polećcie łaskawie
    Sama mam od kilku lat baterię Armatury Karkowskiej, ale trochę ciężko się wysuwa wylewka i w sumie dość łatwo się zniszczyła. Może są lepsze?
    kludi

  14. #34

    Domyślnie

    Jeszcze nie kupiliśmy, ale będzie to Allegra Variarc, jednouchwytowa bateria kuchenna z Hansgrohe. Nie jest tania, ale spodobało się nam, że ma fajnie rozwiązaną wysuwaną wylewkę (nie wygląda jak prysznic).
    Michał

  15. #35

    Domyślnie Baterie kuchenne.

    Zainspirowana wątkiem o praktycznych kuchniach chciałam się spytać o praktyczne baterie kuchenne. Jakie polecanie/nie polecacie? Wysokie, niskie, z baterią termosatyczną, z dodatkowymi funkcjami?

  16. #36

    Domyślnie Re: Baterie kuchenne.

    Cytat Napisał mikita
    Jakie polecanie/nie polecacie? Wysokie, niskie, z baterią termosatyczną, z dodatkowymi funkcjami?
    Z baterią termostatyczna nie miałam okazji używac, ale nie wyobrażam sobie teraz kranu w kuchni bez wyjmowanej wylewki. Choćby żeby opłukac zlew. Zwłaszcza przy niskich kranach, bo wtedy i przy nalewaniu wody do większych naczyń jest kłopot.

    pozdrawiam
    zielony_listek

  17. #37

    Domyślnie

    My mamy Allegra Variarc, jednouchwytowa bateria kuchenna z mieszającym wkładem ceramicznym M3 z obrotową wylewką, z wyciągalną końcówką, możliwość regulacji strumienia wody: strumień normalny i prysznicowy, funkcja czyszcząca Rubit, wąż tekstylny możliwość montażu uchwytu z dowolnej strony. Z zaworem zwrotnym. Nadaje się do montażu pod oknem (i tak jest).


    Michał

  18. #38

    Domyślnie

    Ciekawe, ile kosztowalo to cudo?

  19. #39

    Domyślnie

    Witam!

    To cudo powyżej można dostać za ok. 1200 PLN. Wiem, to nie mało, ale jak sie komuś podoba... My właśnie na taką czekamy.

    Na razie mamy też baterię kuchenną z wyciąganą wylewką i jest naprawdę wygodna. Warto się więc na nią zdecydować.

    Pozdrawiam,

    M.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał dżordż5
    Ciekawe, ile kosztowalo to cudo?
    Podoba mi się ten kram Michala.

    mam podobny, ale w wersji bieda, z wyjmowana wylewką, ale tylko jeden rodzaj strumienia. Gwarancja 2 lata, serwis podobno przyjeżdza do klienta.
    mam go dopiero 2 miesiące Cena podobna do Twojej, tylko bez jedymki z przodu.






    Wczesniej miałam z fabryki krakowskiej, taki typowy nisko osadzony, z wyjmowana "słuchawką", dwa typy strumienia. Ładych pare lat go uzywałam i sprawowal sie OK. nawet się zastanawiałam, czy go nie zostawi przy wymianie mebli ale zlew nowy to i kran nowy...

    Pozdrawiam
    zielony_listek

Strona 2 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony