dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 21
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 413
  1. #381
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    To niezle Parys skacze Moj Gocio za szczotke od zamiatanie skoczylby chyba nawet w ogien , to jest rozum .

    Zazdrosnico
    Royal jeszcze rok temu byl calkiem ok , ale moi przestali jesc , widac cos sie popsulo . Ten festival to bardzo ladnie pachnie , bo i moi rzucaja sie bardzo jak im daje .
    Wez pod uwage , ze tej drozszej karmy pies zjada mniej i lepiej ja trawi .Ja juz mam kupy przeanalizowane .ekhmmm
    Jesli moge Ci doradzic , rto umawiaj sie z Magda na PT choc na godzine w tygodniu , nie czekaj , bo bedzie bieda .
    Jak wydawanie komend ? Sie Pani nauczyla w koncu ?

    O deszczach prosze nie mowic , bo i mnie cholera bierze , mam jezioro na podworku .
    Poza tym jestem juz stara .Moje dziecko skonczylo 21 lat .Nie wiem kiedy to sie stalo ale widac jakos tak zlecial; ten czas .
    Nic ino wnuków czekać
    A u Nas wczoraj cały dzień słońce i zero deszczu.

  2. #382
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    T...
    Poza tym jestem juz stara .Moje dziecko skonczylo 21 lat .Nie wiem kiedy to sie stalo ale widac jakos tak zlecial; ten czas .
    Nie stara, tylko bardziej dorosła. A Młody moze juz całkiem legalnie legalizowac swoj zwiazek - wnukow ino patrzec, pani kochana


  3. #383

    Domyślnie x

    Taak, moje dzieci już też całkiem urośnięte.. Jakoś tak zleciało. To w kwestii starości było. Ćwiczę z Nuśką i są efekty. Jakieś. Aktualnie robię jej uprawnienia hodowlane i będziem się rozmnażać. Tak mi się na stare lata zebrało. Zawsze chciałam i myślę, że jak nie teraz to kiedy?
    Tak sobie myślę, że jak Febe Zazdrośnicy taki agresor to szybko trzeba z tym coś robić. Im później tym ten nawyk bardziej utrwalony, a i psica silniejsza.

  4. #384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zorka super , ze dobrze Wam idzie .
    Pamietaj , ze w razie czego zawsze na plac mozna podjechac na godzinke .

    anSi juz wiadomo kiedy rozdanie swiadectw ?

  5. #385
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam, że mimo swoich wad moja psica chyba już mądrzeje, rozumie nazwy przedmiotów, poleceń, reaguje na moje humory, nie atakuje już tak moich kwiatków, a słowo "ciasteczko" podrywa ją do góry heheh ale doły dalej kopie, kiedyś sobie nogę złamię po ciemku :/
    Szukam budy już - ciekawe czy będzie chciała w niej mieszkać

  6. #386
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Ansi, kiedy odbierasz Rufusa?
    Jestem bardzo ciekawy jak duża zmiana nastąpiła?

    Pozdrawiam

  7. #387
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Rufus w sobote albo w niedziele jedzie do domu .Poszlo mu bardzo dobrze .

    Magda jest w USA , poleciala na wystawe do hodowcy , ktory kupil od Niej Largo Kalupus .
    Taka jedna wielka rodzina , zapraszaja sie i w ogole
    Wlasnie niedawno wyladowala i napisala maila do mnie .
    Nawet szczeniaczki powiozla ze soba

    Zazdrosnico
    Psy w przeciwienstwie do ludzi z wiekiem madrzeja Jednak u Twojej to co ma w sobie nie zniknie , moim zdaniem oczywiscie .
    Raczej bedzie sie nasilalo .Naprawde nie chce Cie dolowac , ale przemysl .I wykorzystaj to jej madrzenie z wiekiem

  8. #388
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Rufus w sobote albo w niedziele jedzie do domu .Poszlo mu bardzo dobrze .

    Magda jest w USA , poleciala na wystawe do hodowcy , ktory kupil od Niej Largo Kalupus .
    Taka jedna wielka rodzina , zapraszaja sie i w ogole
    Wlasnie niedawno wyladowala i napisala maila do mnie .
    Nawet szczeniaczki powiozla ze soba

    Zazdrosnico
    Psy w przeciwienstwie do ludzi z wiekiem madrzeja Jednak u Twojej to co ma w sobie nie zniknie , moim zdaniem oczywiscie .
    Raczej bedzie sie nasilalo .Naprawde nie chce Cie dolowac , ale przemysl .I wykorzystaj to jej madrzenie z wiekiem
    To chyba muszę Magdzie i Martinowi wyczarterować samolot, żeby w końcu skorzystali z Naszego zaproszenia
    Orientujesz się kiedy wraca?
    Ciekawy jestem jak przygotowania do zawodów z Blackiem.
    Uno to wiadomo, że klasa sama w sobie, ale Black ciut ogłady jeszcze potrzebował.

    Pozdrawiam

  9. #389
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Sorry kochani, ale ostatnio powodzia jakos byłam mocno zajeta -moja rodzina wszak z Sandomierszczyzny i Tarnobrzega, a tam katastrofa ;(
    Rufus od wczoraj z nami - Martin jakby zaczarowal naszego Burasa - obysmy tylko nie zmarnowali tego, co juz umie
    rrmi - probowalismy wczoraj dodzwonic sie do Ciebie, ale nie udalo sie. Pozdrawiamy wiec zdalnie


  10. #390
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    anSi Bardzo zaluje , ze polegaliscie na telefonie tylko .Przeciez Wiesz gdzie mnie szukac

    Jak dajesz rade ? Nie poblazasz po studiach Rufusowi w ramach wakacji?
    Musicie byc konsekwentni teraz , bo nie wiem kiedy Martin do Gdanska sie wybiera w razie czego

    Marjucha
    Magdy jeszcze nie ma , ale chyba dzisiaj wraca , to sie pewnie zabierze do roboty zaraz .
    Uno to wiadomo -pies klasa

  11. #391
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    To jak się Martin do Gdańska już będzie wybierał to poproszę o info, żebym go przejął

  12. #392
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    rrmi - samochod nam odmawial posluszenstwa, wiec, gdy nie odbieralas telefonu, a samochod laskawie zaczal jechac ( stanelismy, bo wlaczyly sie wszystkie kontrolki w polowie drogi miedzy Martinem a Wami) uznalismy, ze jedziemy do domu. Udalo sie, ale od wczoraj samochod w warsztacie - padl na amen

    Rufusowi nie odpuszczmy. Martin mowil, zeby co drugi dzien po 20 minut, ale my codziennie - tacy ambitni Rufus jakby zmadrzal, zlagodnial, ale..na listonosza nadal morderczym wzrokiem patrzy i na siatke sie rzuca .


  13. #393
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    rrmi - samochod nam odmawial posluszenstwa, wiec, gdy nie odbieralas telefonu, a samochod laskawie zaczal jechac ( stanelismy, bo wlaczyly sie wszystkie kontrolki w polowie drogi miedzy Martinem a Wami) uznalismy, ze jedziemy do domu. Udalo sie, ale od wczoraj samochod w warsztacie - padl na amen

    Rufusowi nie odpuszczmy. Martin mowil, zeby co drugi dzien po 20 minut, ale my codziennie - tacy ambitni Rufus jakby zmadrzal, zlagodnial, ale..na listonosza nadal morderczym wzrokiem patrzy i na siatke sie rzuca .
    Co macie robić co drugi dzień z Rufusem?
    Poproszę o streszczenie

  14. #394
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Już wiem, bo Sławek mi powiedział

  15. #395
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał marjucha Zobacz post
    Już wiem, bo Sławek mi powiedział
    Sorki, kilka dni nie bylo mnie na forum i zaleglosci sie narobily Wszystkie komendy przecwiczyc musimy przynajmniej co drugi dzien po 20 minut. No ale - jak pisalam - na razie zapalu wystarcza na codzienne zabawy Ciekawe, jak dlugo?? Slyszalam, ze Burek jednak manierami u Ciebie nie popisal sie Nic to, bedziemy pracowac nad nim


  16. #396
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Slyszalam, ze Burek jednak manierami u Ciebie nie popisal sie Nic to, bedziemy pracowac nad nim
    Chyba Ty za duzo wymagasz od niego jednak . Nie myslalas , ze bedzie manierami sie wykazywal jak tam drugi samiec byl , no daj spokoj
    Z tym , ze jak nie brac mozna tego oduczyc . Potrzeba innego zrownowazonego psa do pomocy .
    Ja to cwiczylam z moimi wlasnie w weekend szkoleniowy i pomagal nam Bary , niesamowity pies moim zdaniem .

  17. #397
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Sorki, kilka dni nie bylo mnie na forum i zaleglosci sie narobily Wszystkie komendy przecwiczyc musimy przynajmniej co drugi dzien po 20 minut. No ale - jak pisalam - na razie zapalu wystarcza na codzienne zabawy Ciekawe, jak dlugo?? Slyszalam, ze Burek jednak manierami u Ciebie nie popisal sie Nic to, bedziemy pracowac nad nim
    Jak to się nie popisał?
    Było wszystko w najlepszym porządku.

  18. #398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    rrmi - napisz prosze cos wiecej o tej pracy z drugim psem? Mysle, ze w okolicy jakiegos zrownowazonego znajde Chetnie pouczylabym Burasa manier

    marjucha - cos ten moj informator musial chyba naklamac


  19. #399
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    rrmi - napisz prosze cos wiecej o tej pracy z drugim psem? Mysle, ze w okolicy jakiegos zrownowazonego znajde Chetnie pouczylabym Burasa manier

    marjucha - cos ten moj informator musial chyba naklamac
    Macie duże wymagania i stąd te różne relacje

  20. #400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    anSi
    Bede w u Marjuchy za kilka dni , zadzwon to sie umowimy jak bedziesz chciala , do Ciebie nie dam rady dojechac , bedziemy na 5 minut .
    Martin robil takie rozne z Rufusem na pewno , ale z psem to wiadomo
    Chcialabym sie i z Toba choc na chwilke zobaczyc .

Strona 20 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony