dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 55
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1083
  1. #1001

    Domyślnie

    Kici ja też znam tylko sposób z podkładaniem pieluszki, albo układaniem dziecka na bok i podkładanie koca żeby się nie obróciło.

    Dziewczyny jeszcze dużo Was czeka. Moja córa (dziś pięciolatka) spędziła okres niemowlęcy u mnie na rękach. Nic nie mogłam zrobić, bo kiedy ją odkładałam to się wydzierała wniebogłosy. Z nikim nie chciała zostawać. Kiedy nauczyła się raczkować, trochę odciążyła moje ręce, ale zawsze wszędzie za mną pełzała. Do ubikacji chodziła za mną do 2 roku życia. Nie spószczała ze mnie wzroku. Przeżyłam! Teraz jako uczennica, kiedy widzi swoje koleżanki, nawet za mamusią się nie obejrzy .
    Ane3ko życzę wytrwałości. Prawda jest taka, że jak się kończą jedne problemy zaczynają się inne. Albo to zaakceptujemy i będziemy z tym żyć, albo podejmować wieczną walkę, która na dłuższą metę efektów nie przynosi, tylko zmęczenie.

    Edit: I jeszcze jedno Aniu. Ja Cię proszę NIE ZASTANAWIAJ SIĘ NAD TYM CO KTO POWIE. Co kogo obchodzi czy karmisz piersią czy butlą? Co kogo obchodzi, że Staś zacznie płakać na spacerze. Głupie komentarze olej i się uspokuj, wtedy łatwiej będzie Ci Stasia uspokoić
    Ostatnio edytowane przez rere79 ; 30-09-2011 o 12:28
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Dziewczyny, nie chce zaśmiecać wątku kici.

    Kasiu, przetrzymanie Stasia kończy się zapowietrzaniem i sinieniem z płaczu. Nie warto.

    rere, to nie jest kwestia komentarzy czy tego co kto powie. To jest u mnie w głowie. Mnie zwykle roznosi z robotą i nie umiem usiedzieć,a muszę!
    A i tak już jest lepiej, mniej się przejmuję. Kiedyś żeby się umyć czekałam aż Staś zaśnie albo ktoś go popilnuje. Teraz idę, najwyżej będzie płakał...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  3. #1003

    Domyślnie

    Szkoda, że na leżaczku nie uleży, bo mógłby z Tobą 'iść' pod prysznic
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  4. #1004
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Iwek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    772
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    widzę, że to kolejny wątek (niby budowlany ) z którego dużo się dowiem o pielęgnacji niemowlaka
    Albo będę się uczyła na błędach innych

    Ksiązkę o której mowa (ta o usypianiu) już przeczytana, pozostała mi jeszcze jedna, "język niemowląt"... pozdrawiam
    komentarze

    dziennik+foto

    If life gives you lemons, make lemonade

  5. #1005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aniu - Kicia u nas polozne zaraz po narodzinach Marysi stwierdzily, ze mloda bedzie miala problem wlasnie z odwracaniem glowy w jedna strone - i tak bylo, podobnie jak u Was podkladanie czegokolwiek pod glowke nie przynisilo rezultatu bo darla sie w nieboglosy - wiec dalam spokoj (ale to juz moje 2 wiec nie panikowalam jak przy Okruszku) i probowalam stymulowac ja w dzien, kiedy nie spala, jak mialam ja w lezaczku to tak go ustawialam, zeby chcac miec kontakt ze mna musiala odwracac glowe w druga strone, podobnie z zabawa, jak sie bawilysmy na macie to wszelkie zabawki po przeciwnej stronie niz jej bylo wygodnie i poskutkowalo. Dzis Marysia skonczyla 8 miesiecy i nie ma mowy o jakims problemie - wszystko sie pieknie "naprostowalo". Oczywiscie to ze u mnie to zadzialalo nie musi oznaczac, ze i u Was przyniesie skutek - musisz obserwowac Mala ja mialam podobny problem u 2 dzieci i jest ok. A napisz mi jak Ty to robisz, ze Basia nie zasypia przy cycusiu, dla mnie Tracy to swoista wyrocznia i jej ksiazki sa dla mnie niczym biblia ale...Marysia po kapieli dostaje cycusia i przy nim zasypia, nieraz nie zje wystarczajaca bo juz taka zmeczona i po 3 godzinach ja dokarmiam.
    Aniu - Paprotko ja mam 2 dzieci, z dwojka postepuje identycznie a sa od siebie tak rozni ze az trudno w to uwierzyc...Aniu Łukaszek byl bardzo podobny do Stasia - tez z nami spal bo skaza i ulewanie...wozka prawie nie uzywalismy bo tak sie w nim darl jakby go ktos przypiekal wiec czesto bylo tak, ze jedna reka pchalam pusty wozek a na drugiej nioslam Okruszka, w samochodzie wrzask, no generalnie byl cholernie absorbujacy. Obiad gotowalam dopiero jak maz wracal z pracyDzieci alergiczne sa bardziej chumorzaste anizeli te zdrowe, bardziej absorbujace, placzliwe itd...i to nie jest tylko moja teoria...my chrzcilismy Lukaszka na mszy , ktora byla tylko dla nas - podobnie jak Ty obawialam sie cyrku jaki nam urzadzi no i nie mylilam sie ale nikt nie patrzyl na mnie jak na wyrodna matke bo wszyscy nas znali, znajomy ksiadz widzac jak mlody koncertuje strescil sie i w 30 minut odprawil msze, nie mamy zdjec ze chrztu bo lukaszek tak sie wydzieral, ze nie moglismy ich zrobic...
    Z Marysia postepuje identycznie jak z Okruszkiem z ta roznica ze z nia jest o wiele latwiej - Ona jest przewidywalna i w jej przypadku rady Tracy maja zastosowanie - mamy staly rytm dnia - czego z Lukaszkiem nie moglismy zrobic itd, itd...zupelnie inne dziecko mimo , ze po tych samych rodzicach...
    Aniu musisz zmienic nastawienie, ja wiem ze ciezko bo maly intruz, ktory mial byc najwiekszym szczesciem wywala Ci zycie do gory nogami...ale to Wasze dziecko i to, ze jest takie jakie jest to nie jest Twoja wina - ON POPROSTU TAKI JEST!!!musisz go zaakceptowac - rozwrzeszczanego, niespokojnego, wymagajacego...ale to nie bedzie trwalo wiecznie! Nie wiem jak jest w Waszym przypadku ale u nas dziecko pojawilo sie po 10 latach...bylo wyczekiwane, wymarzone, wytesknione, kocham moje dzieci nad zycie ale macierzynstwo to dla mnie najwieksze zyciowe rozczarowanie...nie dlatego ze mlody byl jaki byl ale dla tego, ze ja nie bylam na to przygotowana! ja czekalam na rozesmianego, wiecznie zadowolonego bobasa - w glowie mialam obraz dziecka idealnego...a moje takim nie bylo, nie jest i nie bedzie ale teraz wiem, ze idealne dzieci sa jedynie w reklamach...Wywrocil moje poukladane i zaplanowane niemal co do minuty zycie ...wylalam przez niego wiele lez ale niczego nie zaluje, nie cofnelabym czasu...to wlasnie moje dzieci sprawily, ze jestem szczesliwa, spelniona... Aniu nie wiem co jeszcze moge napisac - wiem jedno - musisz zaakceptowac Stasia takim jakim jest i zaczac sie nim cieszyc

  6. #1006
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Iwek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    772
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Aneta - ostatni akapit (o nastawieniu i intruzie) powalił mnie na łopatki totalnie ! ! ! pozytywnie oczywiście...
    I przestałam wierzyć, że moje dziecko, które się pojawi za miesiąc, da mi tylko radość....
    komentarze

    dziennik+foto

    If life gives you lemons, make lemonade

  7. #1007
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Nie będę zaśmiecać kiciowego wątku i odpowiem u siebie...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  8. #1008

    Domyślnie

    Cytat Napisał kicikici Zobacz post

    kanka9 gratulacje przyjęte. Jak Ty znosisz te wyjazdy lubego...u mnie ciężko...Oficer spędził teraz w domu ze względu na ciążę i narodziny Basika prawie pół roku i tak się przyzwyczaiłam do tego, że on cały czas jest, że chyba oszaleję, jak teraz wyjedzie.
    No wiesz kwestia przyzwyczajenia Choć zawsze ciężko było. Teraz mamy zupełnie inny układ że mąż przyjezdza na weekandy i to nie na każdy. Ale my możemy też do niego przyjezdzać . Są tego i plusy i minusy.
    A jak tam nadal dopieszczanie domku ? Ja dopiero zacznę dopieszczać bo my chwile po przeprowadzce więc wieeeele brakuje

  9. #1009
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Aniu ... Basia mnie rozbraja za każdym razem jak ją widzę ... jesus co za słodziak

    lis to problem i zagrożenie wścieklizną ... mniejsza o buty ... może jakis leśniczy czy cuś bo to jednak drapieżnik ... ? ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  10. #1010

    Domyślnie

    Dzieciowe tematy to jak studnia bez dna .

    Anuś mam nadzieję, że z dnia na dzień jest lepiej...miałam najazd gości babciowo-dziadkowych i przez to kompletny brak czasu, więc jestem do tyłu z "moimi" wątkami, ale nadrobię.

    Anetko Basik też zasypia przy piersi i nie mam serca jej budzić...jednak przed kąpielą zawsze podaję jej pierś, czasem i dwie i po kąpieli, to ona już raczej tylko gasi pragnienie i się przytula, niż zajada. Dzięki temu śpi od około 21:30 do 06:30.

    Kanka zakładaj galerię, żebym mogła Tobie kibicować .

    Panczurka, czy to już ??????????

    U nas leje i leje, nawet nie mogę zrobić porządnych zdjęć balkonu i zaczątków ogrodzenia .

    Lis nie daje za wygraną i dzisiaj jakby nigdy nic, przed oknem salonowym, bawił się z nornicą...dopiero jak ją zjadł, to powolutku pospacerował do lasku...są plusy i minusy jego obecności, jak widać...

    Dzisiaj Basik skończył dwa miesiące i pobawiłyśmy się z tej okazji w minki, a to efekty:
    Ostatnio edytowane przez kicikici ; 13-10-2011 o 20:13
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  11. #1011
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Śliczna!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  12. #1012
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Piękna panna. Prawie narzeczona dla mojego Staszka
    Ostatnio edytowane przez ane3ka1 ; 12-10-2011 o 11:35
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  13. #1013
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Piękna Basia i jakie fajne minki stroi
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  14. #1014

    Domyślnie

    zabawa z minkami

  15. #1015
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Aniu i dla takich chwil z minkami warto być ... Basik jest niesamowita
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  16. #1016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aniu Basia urocza... Kurcze moja Marysia kiedys tez tak pieknie spala ...ale od jakiegos czasu budzi mi sie czasem nawet 2 razy w ciagu w nocy i domaga sie mleczkano i oczywiscie bez cycia nie zasnie, o nie

  17. #1017

    Domyślnie

    Kiciu ciągle nie już... Jestem dziś 2-gi dzień po terminie i zamartwiam się strasznie. Moja przyjaciółka miała termin na 14, a urodziła wczoraj. Ja cały czas czekam i zaczynam mieć już niepokojące myśli...
    Basik kochany :*
    ...

  18. #1018

    Domyślnie

    Śliczna, śliczna powiedzmy, że po tatusiu .

    Aniu przyjmuję "ofertę" (znaczy się Baśka przyjmuje, tylko muszę jej jeszcze to jakoś wytłumaczyć).

    Aneta w tej chwili cieszę się z każdej przespanej nocy, bo zdaje sobie sprawę, że może się to szybko zmienić niestety...ale póki co, nie jest źle . Co do cycusia - chyba nikt nigdy tak nie kochał moich piersi jak Basik .

    Panczurka trzymam kciuki i nie martw się na zapas. Odpoczywaj, rób KTG i wszystko samo się potoczy...ewentualnie możesz poprosić swojego lekarza, żeby przy badaniu oderwał Ci czop (strasznie to brzmi) - nie boli, a przyspiesza skurcze (mój zrobił to bez pytania).

    Dzisiaj dopisało słoneczko i już pokazuję balkon: cegła rozbiórkowa, zaimpregnowana dwa razy, podłoga to akacja (kratki) - wykonawca całości: Oficer:


    By ungezogene at 2011-10-13

    By ungezogene at 2011-10-13

    By ungezogene at 2011-10-13

    Z daleka (oczywiście oczami wyobraźni zamiast tego bałaganu, widzimy piękny drewniany taras i trawkę):


    By ungezogene at 2011-10-13

    I szczegóły:


    By ungezogene at 2011-10-13

    By ungezogene at 2011-10-13

    By ungezogene at 2011-10-13

    By ungezogene at 2011-10-13

    Oficer zakasał rękawy i mierzy się z ogrodzeniem. Od frontu udało mu się już wymurować podstawę, teraz mur będzie piął się do góry:


    By ungezogene at 2011-10-13

    By ungezogene at 2011-10-13
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  19. #1019
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    No pięknie!
    Zaczątki ogrodzenia świetne - całość będzie zamurowana czy jakieś przęśła planujecie?

    Balkonik uroczy i taki klimatyczny
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  20. #1020

    Domyślnie

    Cytat Napisał kicikici Zobacz post
    Aneta w tej chwili cieszę się z każdej przespanej nocy, bo zdaje sobie sprawę, że może się to szybko zmienić niestety...ale póki co, nie jest źle
    kici nie martw się na zapas moja córcia ma już 4,5 roku i chodzi spać ok. 21.30 i śpi do 8 rano
    a balkon rewelacja

Strona 51 z 55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony