dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Fajnie że Mój pomysł Ci się spodobał do usług

    a grzejników na szerokość ok 50cm to trochę się znajdzie np http://multizakupy.pl/Grzejnik_Gorgi...6_x_44_cm.html ...chyba biały co ? czy w chromie planujesz ?
    Ciekawa jestem jaki kolor farby na ścianie będzie do tych białych płytek ???
    pozdrawiam
    anett

  2. #42

    Domyślnie

    Grzejnik z pewnością biały.
    A farba? Znam jeden świetny kolor pasujący zarówno do białej glazury jak i dymnej szarości gresu, to http://www.dulux.co.uk/colour/clouded_pearl_3
    Jest świetlisty, czysty, świeży ale nie do końca biały. Taki baaardzo gołębi rozbielony. Ciężko opisać a monitor przekłamuje kolory. Ja go znam " z widzenia" .
    Pasuje do łazienki ale i do panieńskiej sypialni z białymi meblami Zobaczymy..

    Wczoraj próbowaliśmy skontaktować się z panem, który ma prace wykonać. Ponieważ zna temat tylko ze słyszenia, chcieliśmy się z nim wcześniej umówić na miejscu co do zakresu prac i uzgodnić szczegóły, by pomału kupować materiały. Zrobiłam nawet szczegółową listę prac. Niestety, będzie w Wa-fce za jakieś 3 tyg. bo ma robotę na Mazurach.
    A, i najprawdopodobniej przesunie się remont na wrzesień.
    Mój mąż z poślizgu bardzo zadowolony (bo ma święty spokój) a ja mniej
    Pozdrawiam i włażę na Wizaż (do anett) by się pocieszyć

  3. #43

    Domyślnie

    Super ta gołębia szarość już widzę te dodatki w kolorze np. soczystej zieleni lub błękitu lub czerwieni hihi
    właśnie w kwietniu zrobiłam sobie sypialnię i jedną ścianę w salonie na szaro ,ale taki ciemniejszy S 2500-N (na Beckersie)
    Ja bym się na Pana fachowca wściekła że tyle by Mi kazał czekać ... ale ja z tych mniej cierpliwych jak już sobie coś wymyślę

    hmmm kobieto a na których wizażowych wątkach się udzielasz
    pozdrawiam
    anett

  4. #44

    Domyślnie

    Witam!
    Mam podobny problem.

    Łazienka o wymiarach 175x105 cm. Poniżej rysunek poglądowy:



    Z prawej strony ma być prysznic murowany z płytek o szerokości 85 cm.

    Na wprost drzwi umywalka 50 cm szerokości (pod spodem ma być szafka) i w lewym rogu tzw. słupek 30 cm.

    Główny problem polega na tym, że nie wiem, gdzie umieścić grzejnik. Na ścianie z lewej strony jest chyba trochę za mało miejsca, bo jeśli umieszczę tam grzejnik, to będzie on blokować drzwiczki słupka.

    Myślałem też o montażu grzejnika z prawej strony drzwi, nad brodzikiem, ale wtedy musiałbym zamontować zasłonkę prysznicową łukową, w taki sposób, aby podczas kąpieli zasłaniać grzejnik przed nadmiarem wody.

    Co to tym sądzicie?

  5. #45

    Domyślnie

    Zamiast grzejnika zamontuj drabinkę o podobnej mocy.

  6. #46

    Domyślnie

    Nie napisałem tego wcześniej, ale właśnie planuję zakup drabinki. Tylko właśnie nie wiem, w którym miejscu ją zamontować.

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dorly

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    Grzejnik drabinkowy dobrze jak wisi w pobliżu kabiny. Na wprost umywalki?
    Ostatnio edytowane przez dorly ; 03-10-2010 o 11:20

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony