dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 210 z 217
Pokaż wyniki od 4.181 do 4.200 z 4333
  1. #4181
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Consponsa

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-422
    Posty
    41

    Domyślnie

    Możliwe jest docięcie szafki narożnej Ikea? Tej o długości 128cm z półką?

    Mam kuchnie, której jedna ściana ma 183cm - chciałam tam dać słupek lodówka 60 oraz szafkę narożną 2 x 60, następnie zakręcić pod okno z resztą mebli.
    Ale właśnie w IKEI 2 x 60 to jest szafka 128, mam ścian za krótką o 5cm, da się skrócić tą szafkę o te 5 cm? Będzie się wszystko otwierało i działało?

  2. #4182
    Banned
    Erko43

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    98

    Domyślnie

    Własnie najgorsze jest to że szybko się rozlatują, więc trochę cięzko w to ingerować

  3. #4183
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Consponsa

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-422
    Posty
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Erko43 Zobacz post
    Własnie najgorsze jest to że szybko się rozlatują, więc trochę cięzko w to ingerować
    W sensie, że rozlatują się te szafki bo nie wiem czy to odpowiedź do mojego postu.

  4. #4184
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Grazka87

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Na swoim pierwszym mieszkaniu miałam kuchnie z IKEI i nie byłam jakoś specjalnie zadowolona z jakości

  5. #4185
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Consponsa

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-422
    Posty
    41

    Domyślnie

    Ja teraz mam kuchnie ikea i bardzo sobie ją chwalę.
    Pytane było, czy ktoś próbował skracać szafkę narożną.

  6. #4186

    Domyślnie

    Witam dostalem wycene od firmy robiace kuchnie na wymiar . cena z wyspa bez zabudowy pod lodowke z zabudowa pod pralke zmywarke i mikrofale to ok 20tys pln kuchnia 5x5 ... Koszta spore jak za same meble. Teraz kolega sam poskladal kuchnie z ikei dolozyl tylko kamienne blaty. Efekt mnie rozwalil. W moim wypadku oszczednosc laenych tysiecy ktore poszly by juz na wyposazenie. Wiekszosc z was chwali. Co doradzicie ?

  7. #4187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Consponsa Zobacz post
    Możliwe jest docięcie szafki narożnej Ikea? Tej o długości 128cm z półką?

    Mam kuchnie, której jedna ściana ma 183cm - chciałam tam dać słupek lodówka 60 oraz szafkę narożną 2 x 60, następnie zakręcić pod okno z resztą mebli.
    Ale właśnie w IKEI 2 x 60 to jest szafka 128, mam ścian za krótką o 5cm, da się skrócić tą szafkę o te 5 cm? Będzie się wszystko otwierało i działało?

    Z tego co mi mówiła konsultantka w Ikei wynikało, że szafkę narożną można skrócić o 2 cm na krótszym boku.

    Edit: na dłuższym można skrócić o 6 cm.
    Ostatnio edytowane przez parabola ; 07-07-2016 o 20:52

  8. #4188

    Domyślnie

    Macie może doświadczenie z frontami Haggeby i Veddinge? To jedyne gładkie, białe fronty bez połysku. O Veddinge widziałam negatywne opinie w Internecie, ale co z Haggeby? Może się*ktoś*wypowiedzieć*z własnego doświadczenia?

    (Pomijam Marsta ze względu na cenę i trudność w czyszczeniu uchwytów)
    Ostatnio edytowane przez parabola ; 06-07-2016 o 10:59

  9. #4189
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Consponsa

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krakow
    Kod pocztowy
    31-422
    Posty
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał parabola Zobacz post
    Z tego co mi mówiła konsultantka w Ikei wynikało, że szafkę narożną można skrócić o 2 cm na krótszym boku.

    Edit: na dłuższym można skrócić o 6 cm.
    Rewelacja! O taką odpowiedź mi chodziło, Dziękuję

  10. #4190
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aaricia23

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    54-530
    Posty
    184

    Domyślnie

    Moge wiedzieć ile was średnio wychodzą te kuchnie z IKEI, powiedzmy srednio około 4-6mb zabudowa pod sufit, ze wszystkimi dodatkami ? Oczywiście zabudowana zmywarka i płyta. Fronty budżetowe. Nie chce tracić kupy czasu na wycenianie i dobieranie szafek jak ma sie na końcu okazać bardzo drogo.
    Ostatnio edytowane przez Aaricia23 ; 20-07-2016 o 10:48

  11. #4191
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DamianB

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-219
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aaricia23 Zobacz post
    Moge wiedzieć ile was średnio wychodzą te kuchnie z IKEI, powiedzmy srednio około 4-6mb zabudowa pod sufit, ze wszystkimi dodatkami ? Oczywiście zabudowana zmywarka i płyta. Fronty budżetowe. Nie chce tracić kupy czasu na wycenianie i dobieranie szafek jak ma sie na końcu okazać bardzo drogo.
    Ale oczywiście. Moje meble 10000zł, a AGD z IKEA (okap, płyta, piec, zmywarka) 8000.

  12. #4192

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie odnośnie montażu, czy meble kuchenne składa się równie prosto, jak pozostałe meble ikea, zrezygnowałam z montażu ikea, bo wychodził drogo, a teraz zastanawiam się, czy bawić się z tym, czy szukać jakiegoś składacza mebli ikea.

  13. #4193
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DamianB

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-219
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał pendrak Zobacz post
    Witam, mam pytanie odnośnie montażu, czy meble kuchenne składa się równie prosto, jak pozostałe meble ikea, zrezygnowałam z montażu ikea, bo wychodził drogo, a teraz zastanawiam się, czy bawić się z tym, czy szukać jakiegoś składacza mebli ikea.
    Łatwo, te instrukcje są pisane jak dla dzieci. Największa zabawa się zaczyna jak trzeba wypoziomować kilka szafek koło siebie i poustawiać równo wszystkie szuflady i drzwiczki względem siebie, aby wizualnie było ładnie i prosto. Przy tym przyda się melisa

  14. #4194
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    Pendrak, wszystko zależy od tego, czy jesteś*precyzyjny i cierpliwy, czy nie I czy masz wkrętarkę, bo ręczna robota szybko Ci się*znudzi. No i trzeba absolutnie trzymać*się*instrukcji i liczyć wszystkie dziurki, sprawdzać. Bo może się*okazać, że szuflady się*nie domkną itp. My skręcaliśmy sami, na raty, zajęło nam to w sumie 2 x 2 dni.

  15. #4195

    Domyślnie

    Może to komuś pomoże Moja kuchnia Ikeowa poniżej (pomieszczenie o wielkości 378x210) Fronty Ringhult biały połysk, uchwyty
    Blankett. W dolnych szafkach szuflady Maximera. Ze sprzętów kupiłam piekarnik z pirolizą, zmywarkę i okap wbudowany. W cenie nie ma lodówki, płyty, zlewozmywaka i baterii. W jednej narożnej szafce stojącej jest karuzela. Skorzystałam z promocji w lipcu i zyskałam na tym troszkę ponad 1000 zł, dodatkowo blaty bukowe były mocno obniżone więc też zdecydowaliśmy się na blaty drewniane mimo, że plan był inny. Wszystko co powyżej zamknęło się w kwocie 11300 zł Jeśli kupowałabym bez promocji wyszłoby ok. 1150 zl więcej za AGD i 1000 za blaty. (przecena blatu była z 399 na 126 za blat długości 186 cm).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 378_210.jpg
Wyświetleń:	1348
Rozmiar:	54,4 KB
ID:	364273
    _______________
    Niewielki M05aL

  16. #4196
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DamianB

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-219
    Posty
    36

    Domyślnie

    Z racji, że w mojej salono-kuchni nie mam miejsca na szafki wiszące nad blatem, musiałem w jakiś inny sposób wykombinować trochę dodatkowej przestrzeni na rzadko używane kuchenne graty i wykorzystałem 40cm głębokości na jednej ścianie salonu na wysoką zabudowę. Szafki z IKEA, a wyszły jak na wymiar, od samej ziemi do samego sufitu (260cm: 80+100+80) W środku we wnęce docelowo obitej drewnej będzie stał telewizor, fronty RINGHULT biały połysk bez uchwytów (na klik). Fotki jedynie z etapu wieszania, jeszcze bez frontów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-08-20 20.27.27.jpg
Wyświetleń:	1505
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	367350 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-08-26 17.02.46.jpg
Wyświetleń:	1266
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	367351

  17. #4197
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał DamianB Zobacz post
    Z racji, że w mojej salono-kuchni nie mam miejsca na szafki wiszące nad blatem, musiałem w jakiś inny sposób wykombinować trochę dodatkowej przestrzeni na rzadko używane kuchenne graty i wykorzystałem 40cm głębokości na jednej ścianie salonu na wysoką zabudowę. Szafki z IKEA, a wyszły jak na wymiar, od samej ziemi do samego sufitu (260cm: 80+100+80) W środku we wnęce docelowo obitej drewnej będzie stał telewizor, fronty RINGHULT biały połysk bez uchwytów (na klik). Fotki jedynie z etapu wieszania, jeszcze bez frontów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-08-20 20.27.27.jpg
Wyświetleń:	1505
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	367350 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-08-26 17.02.46.jpg
Wyświetleń:	1266
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	367351
    Koniecznie pokaż skończone

  18. #4198

    Domyślnie

    również mamy kuchnię z IKEA i powiem szczerze, że całkiem dobrze sie sprawdza.

  19. #4199
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar questa
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wroclaw
    Posty
    136
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    mam pytanie: czy do zmywarki z panelem Bosch da sie zamontowac pod spodem drzwiczki od zwyklej szafki 60X60? Czy ktos tak robil?

    Pzdr DS

    PS Nie jestem zwolenniczka zmywarek w pelni zintegrowanych,
    Ostatnio edytowane przez questa ; 19-11-2016 o 16:43

  20. #4200

    Domyślnie

    Cytat Napisał DamianB Zobacz post
    Z racji, że w mojej salono-kuchni nie mam miejsca na szafki wiszące nad blatem, musiałem w jakiś inny sposób wykombinować trochę dodatkowej przestrzeni na rzadko używane kuchenne graty i wykorzystałem 40cm głębokości na jednej ścianie salonu na wysoką zabudowę. Szafki z IKEA, a wyszły jak na wymiar, od samej ziemi do samego sufitu (260cm: 80+100+80) W środku we wnęce docelowo obitej drewnej będzie stał telewizor, fronty RINGHULT biały połysk bez uchwytów (na klik). Fotki jedynie z etapu wieszania, jeszcze bez frontów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-08-20 20.27.27.jpg
Wyświetleń:	1505
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	367350 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-08-26 17.02.46.jpg
Wyświetleń:	1266
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	367351
    Wow, jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądało zakończenie. Wygląda to bardzo fajnie, nie wpadłabym na takie rozwiązanie a wygląda naprawdę super.

Strona 210 z 217

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony