dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 39
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #341

    Domyślnie

    No to , jak to mówią, - pełen szacun !!! przy trójeczce w domku i całej pozostałej oranżerii !!! jak Ty to robisz ??? kiedy to ogarniasz ? Superman nie kobieta ...

    ... ja przy jednym w domu czasami nie wiem jak się nazywam ...


    acha - i jeszcze masz cudnego koteczka i super psinkę

  2. #342
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post

    acha - i jeszcze masz cudnego koteczka i super psinkę
    x 2 kochana!
    bo dwie psiny i dwa koteczkia do tego królik miniaturka i akwarium pełne rybek, którego nikt się nie tylko oprócz mnie

  3. #343

    Domyślnie

    ... no to nie mam słów ...




    .... i jeszcze rybki ....



    Chylę czoła

  4. #344

    Domyślnie

    ... i jeszcze masz czas na pogawędki z nami ...

  5. #345
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    heh kosztem dobrej lektury uwielbiam książki a jak znikam tzn , że odleciałam papierkowo
    książka grubo-naznaczona potrafi mnie nieźle mnie snu oduczyć i wtedy ją w dwa popołudnia o noce wchłaniam

  6. #346
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    ...byłąm już u Ciebie wczesniej jednak..ale tylko sobie podglądałam...PIĘKNIE!!!

    Piękne te jesienne kompozycje!

    Pozdrawiam

  7. #347
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Mycha ...przyjmyje, że zaczynasz nas oswajać z tym, że jesień też ma urok ... ...ma ...zazdraszczam sasiedztwa lasu ...a te twoje donice mnie wywracają ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  8. #348

    Domyślnie

    Wczoraj zapomniałam - chcę mieć taras taki jak Ty!
    Uwielbiam wrzosy

  9. #349

  10. #350
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    pięknie u Ciebie
    ja zasuszylam hortensje jakis czas temu ( narwalam sobie ich u mojej ciotki, bo moich mi szkoda hehehe )
    ale posluchalam tesciowej i zrobilam tak jak ona to robi czyli dalam je do wazonu ( wazu w moim przypadku ) i tak zostawilam bez wody, po paru dniach byly sztywne

  11. #351

    Domyślnie

    ależ cudniste te kompozycje oczy zgubiłam, w związku z tym uciekam pod biurko szukać.do następnej wizyty, a raczej wpisu, bo ja nawiedzam, tylko z pisaniem leniwa jestem..........całuski zostawiam
    Przyjmę każdą ilość pieniędzy
    ....Nie mam czasu na dziennik budowy...

  12. #352

    Domyślnie

    O matko! Jaka piękna komoda wam wyszła! Jestem pod wrażeniem. Fajny pomysł z malowaniem jej na wysoki pomysł. Mam pytanie - czy wiesz może w jaki sposób stolarz ją przemalował?

  13. #353
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Wrzosy... cudo... no cudo po prostu... uwielbiam kocham. Ale zdradź proszę zupełnemu roślinnemu laikowi co to jest to puchate w donicach - "nocnikach"?

  14. #354
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    no własnie ...Mycha ...co to jest ...i te twoje donice mnie sie snią po nocach ...nie wystawiaj ich na taras bo pamiętasz ...ja mam skłonności do pończoch ....
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  15. #355

    Domyślnie

    Cytat Napisał betib Zobacz post
    pięknie u Ciebie
    ja zasuszylam hortensje jakis czas temu ( narwalam sobie ich u mojej ciotki, bo moich mi szkoda hehehe )
    ale posluchalam tesciowej i zrobilam tak jak ona to robi czyli dalam je do wazonu ( wazu w moim przypadku ) i tak zostawilam bez wody, po paru dniach byly sztywne
    Witam
    Ja zrobiłam tak samo z tą różnicą, że to była odmiana hortensji bukietowej. Całą zimę cieszyła moje oczy.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  16. #356

    Domyślnie

    mycha73,taras masz prześliczny,.....kolorowy,wrzosy,wrzośćce cudowne....,wszystko super zgrane ,dopasowane

    Pozdrawiam i miłego dnia życzę
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  17. #357

    Domyślnie

    Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna za miłe słowa

    Mój taras ... hmm ... mam tylko ten taras póki co ...

    .... nie chciałybyście zobaczyć otoczenia mojego domu ... m a s a k r a


    rogbog - dziękuję za wizytę u mnie i za bardzo miłe słowa w wolnej chwilce pozwolę sobie odwiedzić i Ciebie


    konstancja30 - ech tam ... wywracają ... Twój tarasik to dopiero miodzio a co tam słychać u Felicji naszej szanownej ??? bardzo ciekawam ...


    betib - no też bym chętnie u takiej cioci narwała ... moich było mi mega żal ...


    anila2005 - leniuszek powiadasz ??? oj ty ... oj ty ... ... całuski również ślę i ja


    Rokoko - jak stolarz ją malował to dokładnie nie wiem ... na pewno nie pędzlem ... i z tego co wiem to jest to lakier samochodowy bo taki chcieliśmy ... no chyba , że ... zrobił innym a my żyjemy w błogiej niewiedzy i nam się tylko wydaje ...


    lasche, Konstancjo - obawiam się , że przeceniacie moją wiedzę ... nie bardzo wiem co to jest ... podobało mi się więc kupiłam ...


    chopinetka - dziękuję za informację ... wykorzystam następnym razem bo ja moje hortensje zaraz po ścięciu zawiesiłam i już wolę ich lepiej teraz nie ruszać ...


    Nadulka - dziękuję miło, że komuś też się podoba ... Pozdrawiam gorąco

  18. #358
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Felicja ...od miesiąca nabiera gładzi ...małż położył na ten sfatygowany styropian juz chyba tone gipsu ...teraz szlify ...czyli ragazza ...witam w pyle bo pod decou musi być szklanka ...przyszły róże i lepimy ...tylko czas ...ja zawsze miałam czas ...no pracuje w czynie społecznym ale czas to zawsze miałam a teraz jakaś paranoja ...ja czasu nie mam ...to musi zostac opanowane ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  19. #359

    Domyślnie

    Nie martw się ... ja też czasu nie mam teraz ... w ogóle ...

    ... zaczęła się szkoła - u nas 4 klasa ... nowi nauczyciele, nowe wymagania ... po przeprowadzce mamy do szkoły 30-40 min samochodem zamiast dotychczasowych 5 ... codziennie lekcje od 8-15 ... już mają zadania domowe ....

    ..... ojj ... ja chcęęęęęę wakcji

  20. #360

    Domyślnie

    Tak szkoła się już zaczęła...
    Ja mam dwoje dzieci w wieku szkolnym,ale 4 klasa to faktycznie całkiem inna sprawa,poważniejsza taka..
    To daleko macie do szkoły,więc musisz wozić..

    wakacje będą znowu za rok
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

Strona 18 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony