dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 39
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #381

    Domyślnie

    ... ja też myślałam, że bardziej wygniecione ...

    a ciekawe jaki koszt jest takiej prasującej suszarki ?

  2. #382
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kochane a ja nawet z takiej wypasionej dmuchanej korzystałam, pomyłka. Koszulę trzeba nałożyć pozapinać klamrami mankiety, kołnierzyki, i nie wiem jak się fachowo nazywa to z dziurkami i guzikami...mi wyprasowanie koszuli zajmuje ok 6 minut, zapięcie i odpiecie koszuli z dmuchawca nieco więcej, tak więc nie chcę nic poza dobrym żelazkiem. No może kiedyś kupię sobie mały magiel jak wygram w totka, bo uwielbiam spać w wyprasowanej poscieli ale nie mam czasu na taki luksus

  3. #383
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Śmiejcie się ze mnie śmiejcie... kible w całym domu myję, podłogi odkurzam i szoruję, ale niczego, no niczego bardziej nie cierpię jak prasowania!!! I dlatego od 14 z hakiem lat użytkuję suszarkę... żeby było niewygniecione też się trzeba trochę namęczyć, bo jedno pranie trzeba wysuszyć w co najmniej dwóch, trzech kupkach... wiele rzeczy tylko podsuszam przez 10 minut i takie rozprostowane ale jeszcze wilgotne wrzucam na wieszak i do garderoby...

  4. #384

    Domyślnie

    Ja też nie znooooszę prasowania !

    I jeszcze nigdy nie znosiłam wycierania naczyń jak jeszcze zmywarki nie były ogólnie popularne ...

    A my nie śmiejemy się z Ciebie ino z siebie, że takie niewyedukowane jesteśmy ...

  5. #385
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Anetko ...pościel ...prasuje ...dobrowolnie ...samodzielnie ...len albo płótno lekko podkrochmalone ...i pryskam lawendą ... nawet gdybym miała prasować do 2 w nocy i spać godzinę ...na tym punkcie świruje ... ...nawet na wczasy zabieram swoją ...jak to mówia każdy ma jakiegos bzika bo w wymiętej kiecce na ulicę wyjde a poduszka musi mieć to coś
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  6. #386
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Mycha ...sorki ale to prawie wnętrzarsko jest ...jak naciągnąć
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  7. #387

    Domyślnie

    Absolutnie jest wnętrzarsko !!

    I nawet naciągać nie trzeba ...

    Tak myślę ...

  8. #388
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    mam wielkie plany na jutro ...zamierzam cos zrobić w domku ....poza spacerem ... obrazki czekają zatem dziewczynki podejmuje męską decyzje i idę spać ...do jutra
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  9. #389
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Konstancjo dobrej nocki

  10. #390

    Domyślnie

    Dobrej nocki Tobie życzę

    A pochwalisz się jutro co zrobiłaś ?

  11. #391
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    i tak się trudno rozstać ... pochwale sie ...ale to gotowe wydruki a projekt juz pokazałam ...to dużej niespodzianki nie bedzie miłych snów ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  12. #392
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    ... i karaluchy pod poduchy...

  13. #393

    Domyślnie

    No to tak na zakończenie debaty: jakie-to-ciężkie-jest-moje-życie-kobiety , wklejam zdjęcie panów, którzy się na peeeewno prasowaniem, sprzątaniem itd. ... nie przejmują ... a na pewno nie w tym momencie:












  14. #394

    Domyślnie

    To ja się przywitać przyszłam

    Miłego dnia życzę
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  15. #395
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    No Mycha ciężkie tematy (prasowanie brrrr...) i dzień dobry

  16. #396

    Domyślnie

    Dzień dobry Nadulko i Lasche


    Wszystkim życzę udanego dnia


    U nas dziś pięęęękne słońce - wreszcie po ostatnich okropnych dniach ... znów zapachniało latem ...


  17. #397

    Domyślnie

    Cześć mycha

    Przyszłam się przywitać i zapytać co u Ciebie?
    Długo się nie odzywasz...

    Pozdrawiam
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  18. #398
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Ja też wpadłam się przywitać...z poranna kawką

  19. #399
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nadrabiam wielomiesięczne zaległości w lekturach i westchnieniach nad domami - trafiłam więc i tu Zerknęłam na (chyba) drugi post - było o bieli, czerni, szarości i wariacjach ich temat, więc czytałam dalej. I warto było! Diabeł tkwi w szczegółach - jest super.

  20. #400

    Domyślnie

    mycha73 co u Ciebie taka cisza, wiem, że masz czwartą klasę ( ja też z młodym siedzę dłużej, nauka całą parą.... czytamy Akademię Pana Kleksa tzn. on czyta ) kurcze skończyło się już lelum polelum... Nie wiem jak Wy, ale my mieliśmy już egzamin z matematyki sprawdzający wiedzę wyniesioną z poprzednich lat . A co z nowości...pozdrawiam gorąco chociaż pogoda nie jest zbyt łaskawa.....

Strona 20 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony