dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 71
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 1403
  1. #161

    Domyślnie

    .......szok to mało powiedziane......i ta bezsilność wobec żywiołu , taką mamy elektronikę , każdy w tv tylko wymądrzać się potrafi a nie potrafią zapobiec w najmniejszym stopniu takiej powodzi (nie pierwszy raz )

    proszę o podesłanie nr konta

    Kasiu trzymaj się!

  2. #162

    Domyślnie

    Kasiu opróżnij skrzynkę, bo masz przepełnioną!

  3. #163
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Ja tez poproszę o numer konta .

    Kasiu - bardzo współczuję i życzę dużo siły .
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  4. #164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnie-cha Zobacz post
    .......szok to mało powiedziane......i ta bezsilność wobec żywiołu , taką mamy elektronikę , każdy w tv tylko wymądrzać się potrafi a nie potrafią zapobiec w najmniejszym stopniu takiej powodzi (nie pierwszy raz )
    Abstrahując od prywatnej tragedii Kasi - nikt nie potrafi zapobiec żywiołom, czy to wulkan czy powódz. I naprawdę wały niewiele pomagają. Powodzie przecież zdarzaja się równiez w Niemczech, Anglii, Francji, gdzie rzeki sa uregulowane.

  5. #165
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar skaba
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    4.117
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    256

    Domyślnie

    Kasiu chcialam wysłać wiadomość na PW, ale masz przepełnioną skrzynkę, więc napisze tutaj

    Ciągle słucham relacji i oglądam zdjęcia z terenów powodziowych i ciężko mi sobie wyobrazić tą sytuację.. nie wiem też co jest wam teraz najbardziej potrzebne, ale słyszę o zapotrzebowaniu na wodę pitną. Mam możliwość przesłania ci wody mineralnej - nie wiem jeszcze jaka byłaby to ilość, bo czekam na odpowiedź od handlowców - dostanę ją w poniedziałek. Proszę cię tylko o potwierdzenie, że woda wam się przyda i kiedy mam ją dostarczyć - jeśli nie teraz (bo doczytałam, że jesteś na podkarpaciu) to może później - pewnie po powrocie do domku potrzebny będzie zapas wody.. postaram sie wysłać ją transportem jak najbliżej was - być może uda się do Opatowa i poprosze o pomoc forumowiczów w dostarczeniu jej do ciebie.

    Kasiu pisz co jest ci potrzebne, bo na forum jest mnóstwo osób, które chcą i moga pomóc.. czasem tylko nie wiedzą jak

  6. #166

    Domyślnie

    Witam! Kasiu - mogę powiedzieć tylko, że mi przykro!
    Powiem również, że to pospolite ruszenie jest wspaniałe! Własnymi łapkami niestety nie wesprę, ale poproszę o nr konta!
    Wiem, że DPS'ia zaoferowała się z gazówką, ale od przybytku głowa nie boli! W garażu stoi piekarnik elektryczny (płyta uszkodzona - wyrzucona) mąż dziś sprawdzał jest sprawny. Gdyby ktoś z pomorza się wybierał w tamte strony i mógł zabrać - będę wdzięczna!

  7. #167

    Domyślnie

    Pieniążki własnie poszły.

    Kasiu jak u Was?
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  8. #168

    Domyślnie

    puście proszę nr konta na priv
    Piotr

  9. #169

  10. #170

    Domyślnie

    ja też poproszę o nr konta

  11. #171

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    poszło
    do mnie ?
    nie ma
    Piotr

  12. #172
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    haniap

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Ja również nie znam Kasi, ale nie da się przejść obojętnie obok takiej tragedii. Nawet nie miałam pojęcia, że jest aż tak żle. Wstyd mi bardzo, że nie oglądam tv. Proszę podajcie mi numer konta, chętnie pomogę. pozdrawiam wszystkich życzę dużo słoneczka

  13. #173

    Domyślnie

    Kochani... ale Was tu dużo jest! Naprawdę jestem bardzo wdzięczna. Jak już pisałam -nie mam pojęcia co zastanę w domku po powrocie, dlatego na razie nie mogę powiedzieć nic na temat np kuchenki, czy piekarnika albo łóżka. Prawdopodobnie nie uda nam się tam zamieszkać -nawet na czas robót i przez najbliższe kilka [kilkanaście???) m-cy będziemy się tułać po rodzinie -wtedy będziemy u nich korzystać z kuchni i łóżka Jeśli natomiast pojawi się jakaś możliwość zamieszkania w domku, lub w znajdującym się obok starym budynku [który też jest zalany], to napewno dam Wam znać -jeszcze raz bardzo dziękuję. Dzisiaj mąż zgłaszał nas jako poszkodowanych do Urzędu Miasta. Na razie robią tylko ewidencję, nie są w stanie odpowiedzieć kiedy i jaka pomoc ze strony samorządu będzie. Ale ważne, że chociaż cokolwiek robią...
    Mario31 -bardzo dziękuję za propozycję -jeszcze nie mam pojęcia czy skorzystam -bo po prostu nie wiem co będzie jutro czy za tydzień. Na razie jestem na podkarpaciu, ale prawdopodobnie w pon-wt będę znowu w Sandomierzu, a potem znowu nie wiem gdzie, jeśli moim rodzicom uda się wrócić do ich domu to być może zamieszkam u nich w Gorzycach. Dlatego nie mogę Ci powiedzieć na razie nic konkretnego -ale BARDZO dziękuję Tobie -i Wam wszystkim...

  14. #174

    Domyślnie

    Tez poprosze o nr. konta. Pieniazki przeleje dopiero za jakies 2 tyg. z przyczyn organizacyjno-technicznych.
    Kasiu, trzymaj sie. Glaski dla Twojego Bernardynka!!!

  15. #175

    Domyślnie

    Acha.. dziś na TVN24 był wywiad z mężczyzną, który został pilnować swojego dobytku na mojej ulicy mieszka na I piętrze w bloku vis-a-vis mojego domku. I mówił, że nocą pojawili się szabrownicy... Mi już nie chodzi o to, że coś ukradną -bo i tak nie ma już co -ale boję się, że norobią jeszcze większych szkód -np wybijając okno na piętrze, aby się dostać do środka... Nóż się w kieszeni po prostu otwiera -oni są gorsi niż hieny cmentarne -no jak tak można kopać leżącego????!!!!

  16. #176
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Zawsze tak było
    Powinny jakieś władze tego przypilnować.

    Kasiu, opróżnij szybciutko skrzyneczkę, plisss

  17. #177
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    ... no i właśnie dlatego moi teściowie postanowili zostac w zatopionym domu do momentu kiedy choc jeden suchy kawałek strychu jeszcze będzie dostępny... oni już jedną powódź mają za sobą i wiedzą czego się można spodziewać co prawda szlak trafił parter i piętro... ale mają jeszcze bastion w postaci strychu

  18. #178

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS Zobacz post
    Kasiu, opróżnij szybciutko skrzyneczkę, plisss
    Aniu -nie umiem... niby ja wyczyściłam 2 dni temu -ale cały czas mam maile że jest przepełniona.. nawet do Ciebie PW nie mogę wysłać. Jakby co to pisz na maila.
    Ostatnio edytowane przez kachna28 ; 21-05-2010 o 21:20 Powód: brak

  19. #179
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Napisałam, daj mi znać, czy doszło i odpisz, ok?

  20. #180

    Domyślnie

    czy można prosić o numer konta?

Strona 9 z 71

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony