dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 28
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 560
  1. #201
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ogo
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    121

    Domyślnie Jak prezentuje sie na dachu dachówka celtycka czarna BRAAS?

    Czy ktoś ma dach BRAASa? Jak prezentuje sie na dachu dachówka celtycka czarna BRAAS?

  2. #202

    Domyślnie

    Dach Brass czarny ale nie celtycka tylko grecka
    Wygląda świetnie, ciężko było do tego koloru przekonac żone ale
    teraz jak go widzi na dachu to jest mi wdzięczna i zadowolona

  3. #203
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    u mnie w galerii masz frankfurterke brasa
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  4. #204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Braas prezentuje się doskonale, warto tylko zgrać dach z elewacjš, rynnami i obróbkami. Radzę zaufać architektowi. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Do ilu stargowaliście BRAASa? W jednym takim składnie chcą coś 21 zl/m2 netto ale jak rozumiem jt. taka wstępna propozycja
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    21,- to bardzo dobra cena a kupujšc przez dekarza zyskuje się dodatkowo min. 15% . Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  7. #207
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Petroniusz
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    200
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Siemka.....

    A mnie się udało wydębić po 18 zeta za metr. Trzeba molestować hurtowników , a warto też spotkać się z regionalnym przedstawicielem handlowym Brasa ,on też może dołożyć kilka procent upustu.

    Pozdro
    Zbudować dom i.......nie zwariować...?????
    Zwariowałem, zbudowałem ,a teraz leżę do góry ...kołami .

  8. #208

    Domyślnie

    W ubiegłym tygodniu dokupiłem czarną celtycką na garaż w cenie 19 brutto.

  9. #209

    Domyślnie

    Witam.
    Braas celtycka czarna, rynny wavin czarne, deska czołowa z łupka euronitowskiego - polecam.
    http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.h...buz1&k=2&nxt=0

  10. #210

    Domyślnie Czy ktoś kryje dachówką Braas Cisar

    Nowość na rynku.
    Czy ktoś juz pokrył dach ta dachówką.?
    Co o niej sądzi?

  11. #211
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie

    Ja byłem zdecydowany na tą dachówkę, nawet poczyniłem pierwsze uzgodnienia. Jednak po otrzymaniu namiarów na domy z dachami wykonanymi w tej technologii zrezygnowałem. Powód - kolory. Dostępne są (albo były, bo obecnie może robią też inne) trzy wersje: grafit - jest OK, ale ja chciałem jaśniejszy dach, czerwień - wygląda jak to kiedyś ktoś określił - wściekła pomarańcza oraz brąz - kolor intensywnej czekolady. Radzę najpierw obejrzeć domy z tą dachówką, bo pojedyncze sztuki nie oddają wyglądu całości. Ogólnie dachówka jest dość ciekawa i warta uwagi, ale kolorystyka zniechęca (przynajmniej mnie). W końcu wybrałem ceramiczny KORAMIC L-15 czerwoną angobę ... (ta sama cena).

  12. #212

    Domyślnie

    Wybrałem kolor kasztanowy, jak ten wygląda ?

  13. #213
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Najprościej - w składzie gdzie będziesz kupował poproś o namiary na dachy zrealizowane w dachówce, która cię interesuje.
    Też myślałem nad kasztanowym cisarem, ale w tej samej cenie znalazłem ceramiczny Tondach, który ma zdecydowanie ciekawszy kolorek
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  14. #214

    Domyślnie

    ciekawszy to jaki ?

  15. #215
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Heh, trudno tak opisywać... polecam stronę www.tondach.cz/pl/ - jest trochę bardziej czerwony od kasztanu braasa ale nie jest wściekle pomarańczowy jak niektóre inne ceramiki, dokładnie takiego koloru szukałem
    Czerwony cisar jest faktycznie bardzo... czerwony ale ma to swój urok, co kto lubi
    Na tondach jest promocja chyba do końca czerwca, angoba w cenie naturalnej. U nich generalnie nie ma wielkiej różnicy (u mnie wyszłoby chyba 450 zł na 11500 wartość zamówienia) ale zawsze parę stówek w kieszeni zostanie
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  16. #216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Dobór koloru to rzecz gustu natomiast wyroby Braasa brylujš na rynku pokryć dachowych. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  17. #217

    Domyślnie

    Ja mam położoną dachówkę Braas Cisar grafitowa. Na jakość nie można narzekać, odpadów jakościowych nie było, a kwestia położenia to już sprawa sprawnych dekarzy. Jak kupowałem w zeszłym roku bodajże brakowało w asortymencie jakiejś galanterii dachowej z tą powłoką (chyba dachówki połówkowe, albo końcowe). W tym roku Braas ma ceny niższe o ok. 10% od zeszłorocznych. Niestety nie mam założonej galerii zdjęć, jedynie mogę wysłać coś na @ jak to wygląda u mnie.

  18. #218

    Domyślnie

    Uparłem się na kolor kasztanowy i proszę nie produkują runien w tym kolorze. Mogą być rynny brązowe ale to nie kasztanowy.
    Dziwne

  19. #219
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Poszukaj w różnych systemach, Kanion albo Galeco miał taki kolor coś jakby pod ten kasztan - choć rynny brązowe są IMHO niezłe, trochę ożywiają i zaznaczają krawędzie dachu, ale co kto lubi.

    Specjalnie się rozglądałem po okolicy żeby ci tego ksztanma upolować na zdjęciu ale lipa, raczej nie pomogę.
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  20. #220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Ja niechwaląc sie pokryłem
    co o niej sądze ?? ...nic ,zupełnie nic
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

Strona 11 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony