dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Młode kotki (Podkarpacie ) .



    Szukam ODPOWIEDZIALNYCH domow dla moich pupili . Kotki maja prawie 7 tygodni,sa wychowywane w domu ,sa silne,wesole i baardzo przytulasne.Potrafia kozystac z kuwetki,choc czasem jeszcze nie zdaza( duzy dom ; ) ) lub niedobiegna,bo byly pochloniete szalenstwami .
    Ponizej umieszcze opisy i foteczki poszczegolnych kociat.

  2. #2

    Domyślnie


    Miluś ,kocurek. Wyglada,ze bedzie duzym kotem. Jest ciekawski,lgnie do ludzi. Puszysty,ale nie dlugowlosy.

  3. #3

    Domyślnie

    URL=http://img265.imageshack.us/i/dscn0524u.jpg/][/URL]
    Puma- koteczka . Tez moze byc raczej duzym kotkiem. Odwazna,rownie ciekawska i przyjaznie nastawiona do ludzi.

  4. #4

    Domyślnie



    RUDI . kocur. Jesli bedzie podobny do starszego brata ( a wyglada,ze tak) to bedzie to duzy "miekki" kot. bardzo ulegly,ale nie ciapa! Jest przesliczny.

  5. #5

    Domyślnie





    Zawias .kocurek. Jest przybranym dzieckiem mamy reszty kociat.Bedzie najprawdopodobniej kotem "lekkiego typu",drobniejszym niz pozostale.Zwazywszy jednak na jego usposobienie ( podobny pod tym wzgledem do starszego brata) , bedzie ogromnym legawcem! Zrobi wszystko,zeby pozostac na kolanach albo przynajmniej na kanapie .
    Ostatnio edytowane przez farida ; 14-06-2010 o 15:01

  6. #6

    Domyślnie



    i gwiazdeczka : Pusia. Koteczka. Najbardziej przymilna z calego rodzenstwa. Pcha sie na kolana,domaga glaskania i towazystwa.Tez bedzie puchata,ale nie dlugowlosa.Ma bardzo ladnie rozmieszczone kolory,zwlaszcza na glowce.

  7. #7

    Domyślnie

    Jest jeszcze jeden kotek -noworodek Jest okolo 3 dni na znalezienie domku dla niego.Inaczej bedzie uspiony. Jest bardzo podobny do mamy i mam nadzieje,ze bedzie tak dalej.Jego mama to kotka o pieknej smuklej sylwetce. Uwielbia towarzystwo ludzi ,ale nie przepada za siedzeniem na kolanach. Jest ozdoba domu ( za wyjatkiem chwil,kiedy robi toalete np. na kanapie ) ,porusza sie jak dama. Mama i kocie sa burasami z bialymi skarpetami i podbrudkiem. Kociak ,ze wzgledu na dziedziczenie problemow z porodem bedzie MUSIAŁ BYĆ w przyszlosci wysterylizowany. Tak wyglada mamusia:
    Ostatnio edytowane przez farida ; 14-06-2010 o 19:13 Powód: aktualizacja

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cudne kolorowe towarzystwo. Oby znalazły dobre domki!
    Na klawiaturę ciśnie mi się jednak pytanie: dlaczego one się urodziły? Dlaczego ich mama nie została wysterylizowana?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Cudne kolorowe towarzystwo. Oby znalazły dobre domki!
    Na klawiaturę ciśnie mi się jednak pytanie: dlaczego one się urodziły? Dlaczego ich mama nie została wysterylizowana?
    Agduś,moja droga,ja wiem,ze sterylizacja,to teraz bardzo popularne slowo...Mam 3 kotki. Jedna jest wysterylizowana,druga niebawem bedzie ( ta z klopotami porodowymi),bo tak sie nieszczesliwie złozyło,ze sie nie udalo wczesniej. Trzecia kotka daje bardzo ladne,silne i zdrowe kocieta i ona bedzie je co jakis czas rodzic a co jakis czas bedzie dostawala zastrzyk .Nie mozna wysterylizowac wszystkich kotow a tym bardziej zdrowych i silnych.Wiem,ze schroniska sa przepelnione kocim nieszczesciem ,ale sa ludzie,ktorzy nie chca kota ze schroniska (maja prawo i widocznie powody ). DLa jasnosci ,gdybym krzykla na mojej wsi,ze mam takie kotki ,czy poslala z nimi dzieciaki na bazar moj "klopot" znikl by w 2-3 dni,a potomstwo tych szkrabow konczyloby najprawdopodobniej swoj zywocik w wiadrze z woda albo zbiorniku na gnojowke ....Ja szukam im domow u ludzi odpowiedzialnych,wiedzacych jaka jest kocia płciowosc i co z tego wynika. Ludzi,ktorzy wiedzieli by,ze kota trzeba odkleszczec,czasem zbadac,przytulic .Dlatego umiescilam moje kocieta na tym forum,bo wiem,ze sa tu kociarze odpowiedzialni. Odmowilam juz jedna z otek co najmniej 3m osoba,bo wiem ,ze kotki do nich trafic NIE MOGA!

  10. #10

    Domyślnie

    Farida - ja to bym te wszystkie kotki chętnie zabrał do siebie, ale... No właśnie - jest ale Nasza Gryzia sieje ogromne spustoszenie gdzie się nie pojawi, a i obiecałem kiedyś Zdzisławowi (kot) że jak dożyje to zabieram go od mojej mamuśki na emeryturę do Nastki. Ten się uparł i ma juz 15 lat
    Nie ukrywam, że Twoje kicie fajne są że hoho - szczególnie 'ZAWIAS' (imię wybitnie budowlane). Jednak 'kocia wytrzymałość' mojej żony jest w krańcowym stadium i nie chcę przeginać...

  11. #11

    Unhappy

    ja bym wzięła gwiazdeczkę .... ale jestem z W-wy

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rybka74 Zobacz post
    ja bym wzięła gwiazdeczkę .... ale jestem z W-wy
    Jak by to powiedziec...Maz jezdzi do Warszawy co miesiac .Jesli zeczywiscie jestes zainteresowana .... reszta na priv .

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Witam!
    Ja zakochałam się w uroczym rudzielcu Jeśli jest do zabrania to ja poproszę Szczegóły może omówimy na PW?Z jakiej miejscowości pochodzisz?
    Pozdrawiam serdecznie!
    P.S Piękna ta Twoja rodzinka-dla każdego coś dobrego
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  14. #14

    Domyślnie

    Bardzo przepraszam tych,ktorym nie odpowiedzialam wczesniej,ale nie dostawalam zadnych info o wiadomosciach.

    Wiec tak :
    Poniewaz 2 osoby wycofaly sie z przyjecia kociat mimo deklaracji ,zostaly jeszcze 2 kociaki.
    Zostal bialoczarny ,szalejacy zbuj i ( Rybka74 ,uwaga! ) kolorowa koteczka.Koteczka jest przeurocza.

  15. #15

    Domyślnie


    Nowa foteczka naszej koteczki . Niestety,Pusieńka nie ma szczescia...Koteczka byla juz 2 razy "zaklepana" po czym osoby te wycofaly sie .Podobnie jest z czarnobialym kocurkiem.

    UWAGA .mamy mozliwosc dowozu kotkow w okolice KRAKOWA!

  16. #16

    Domyślnie

    wstaw na forum
    www.miau.pl tam może szybciek kogoś znajdziesz na tę piękność

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GlockPL

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    1

    Exclamation Młode Kotki

    Jestem zaiteresowana wzięciem kotki. Bardzo proszę o potwierdzenie czy są jeszcze do wydania. Proszę o kontakt telefoniczny na numer 513-073-376

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony