dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 180 z 214
Pokaż wyniki od 3.581 do 3.600 z 4262
  1. #3581

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    [...] Andżelino dziękuję za gościnę było fantastycznie .
    Proszę bardzo i zapraszam....nam też było bardzo miło

    Tak patrzę sobie na zdjęcia zimowe i aż wzycham ....w jakim pięknym miejscu mieszkamy ( coś nie ma we mnie skromności ).
    Litery wyszły rewelacyjnie !!! Super pasują w tym miejscu .

    No i w taki sposób musiałam się na chwileczkę ujawnić .

    Lampka nocna urocz, zapomniałam Ci pokazać jakie ja odnawiam ... moje podstawki nto stary kwietnik ( 3 odnogi w różnych rozmiarach ). Mam już jedną "lampkę" wyszlifowaną ( tak już od lata czeka i nie może doczekać sie końca ).

    Krzesło łazienkowe z dużym potencjałem, a jaką tapicerkę chcesz dać ????
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 30-01-2013 o 13:30

  2. #3582
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    No to pięknie- obie Panie się wypisały z forum i znęcają się tylko nad nami opowiadając o wzajemnym piciu herbatki
    Ja się tak nie bawię!

  3. #3583
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Agawi ja się nie wypisałam , tylko internet działał mi na nerwy i miałam go dość . Widziałam ,że też wypoczywałaś w górach , pytanie czy w naszych ???

  4. #3584
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Andżeliko jeszcze nie wiem , pewnie jakąś jasną .... a wiesz ,że jak wróciłam do domu to mi się nic u mnie nie podobało chciałam mieć nawet takie kolory jak Ty masz na ścianie . A teraz zastanawiam się jak myjesz tą mega dużą czteroosobową WANNĘ , przecież tam ledwo można dosięgnąć baterię.

  5. #3585

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    [...] teraz zastanawiam się jak myjesz tą mega dużą czteroosobową WANNĘ , przecież tam ledwo można dosięgnąć baterię.

    hmmm wchodzę cała do wanny i szoruję ją preparatami chemicznymi...tak to jest wyzwanie zaciskam zęby i myję

  6. #3586

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    [ .... ] a wiesz ,że jak wróciłam do domu to mi się nic u mnie nie podobało chciałam mieć nawet takie kolory jak Ty masz na ścianie. [...]
    No coś TY ja też tak miałam jak od Ciebie przyjechałam i muszę przyznać nadal mam. Na wiosnę będziemy malować salon i na 100 % będzie jaśniejszy ...może biel przełamana .... zdecydowanie musi być jaśniejszy odcień . Sama widziałaś ja u nas jest ciemno...

  7. #3587
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    biedronkaiwonka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    81-811
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj
    Podziwiając Wasz ciepły i uroczy dom,poczułam się jak w innym świecie..takim przyjaznym,sielskim
    Trud i serce jakie włożyliście w te wnętrza widać od pierwszego spojrzenia.
    p.s niedługo czeka mnie wybór paneli,Wasze te na dole-takie jasne przecierane ,bardzo mi się spodobały,jeśli to nie kłopot prosze o podpowiedź jaki to producent i"model" ?

  8. #3588
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ella&co
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    hoteliku nie planuję ale jak mi coś odbije to wpisuję Cię na listę chętnych . Cegłę możesz kupić i pociąć na kawałki , podobno się da .
    Trzymam za słowo A o tej cegle to myślę i myślę i chyba coś wymyślę
    Lampka odnowiona wygląda bosko, ale wcale mnie to nie dziwi. Wszystko, co wychodzi spod Waszych rąk jest niezwykłe. Zazdroszczę tych umiejętności")

  9. #3589

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez ---JC--- ; 16-02-2019 o 13:57

  10. #3590
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ella&co
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Hej Kubełku! Co tam u Was się dzieje przed Wielkanocą? Coś ślicznego robicie? U nas zima wróciła Na naszym etapie to czas stracony

  11. #3591
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    kubelko zdjęcia choćby zaśnieżonej okolicy byś dała

  12. #3592
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał ---JC--- Zobacz post
    Chciałam się przywitać Jesteście bardzo pracowitym i zdolnym małżeństwem Stworzyliście piękny i przytulny dom. Byłam zaskoczona jak odnalazłam u Was ten sam pomysł z lustrem z drzwi, który chcę zastosować u siebie Od dwóch lat posiadam oczyszczoną ramę, która czeka na lustro. Podobieństwo jest uderzające...a ja myślałam, że taka oryginalna jestem
    Pozdrawiam
    Witaj u nas ...my wszystkie jesteśmy takie oryginalne ,że ho ho , grunt to wcielić to w życie

  13. #3593
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Biedronkoiwonko panele to nie pamiętam coś z rodziny "Krono" i na pewno nazywała się Weranda . Poszperaj gdzieś wcześniej pisałam ...i oczywiście rozgość się wygodnie .

  14. #3594
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    kubelko zdjęcia choćby zaśnieżonej okolicy byś dała
    Cześć Gosiek nie bedę ukrywać ale Twoje wpisy zawsze wywołują u mnie jakąś skruchę i wywołują mnie do " tablicy" . .
    Ella u nas zima wróciła tak jak wszędzie , trochę sypnęło śniegiem , strasznie dmucha i jest ogólnie beznadziejnie , do tego trochę mnie rozłożyło . Dziewczynki trzymajcie kciuki bo robimy ten nieszczęsny pokoik , miałam nadzieję skończyć przed świętami ale .... no właśnie troszkę się skomplikowało i nie dostałam urlopu tak jak chciałam . Ale najważniejsze , że już widać pierwsze czyste ściany a zaraz będzie wisieć sufit .
    Mała nie może się doczekać , ja też ale Jej szczęśliwa mina jak do nas zagląda jest bezcenna . Dodam ,że robimy po pracy i ciągnie się jak dla mnie wszystko niemiłosiernie długo ..
    Ja osobiście nigdy nie czuję tych świąt , nie wiem jak Wy, szczególnie nawet nie stroję domku .
    Gosiek jak masz jeszcze do nas cierpliwość to czekaj na końcowy efekt. wtedy będą zdjęcie . Zapraszam oczywiście wszystkich .

  15. #3595
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jasne, że czekam - na razie kciuki zaciskam


    tylko daj znać kiedy puścić można, bo ciężko się pracuje.... pięściami

  16. #3596
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    To dobrze trzymaj i nie puszczaj bo znów szlak wszystko trafi

  17. #3597
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    tak jest nie puszczę za to Ty nie dopuszczaj nawet takich złych myśli - wizualizuj dobre zakończenie

  18. #3598
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Witam

    Wpadłam na chwilę przejrzałam już 11 stron., zostało mi jeszcze kilka.... i zostanę....
    Kocham takie klimatyczne stare domy.. mój mąż nie.. więc nie mam i nie będę miała takiego cudnego domku...
    Macie cudny dom.. naprawdę cudo

  19. #3599
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Witam

    Wpadłam na chwilę przejrzałam już 11 stron., zostało mi jeszcze kilka.... i zostanę....
    Kocham takie klimatyczne stare domy.. mój mąż nie.. więc nie mam i nie będę miała takiego cudnego domku...
    Macie cudny dom.. naprawdę cudo
    zostań jak długo zechcesz , ja dość oszczędnie bywam ostatnio na forum , ale jak Ci się znudzi czytanie o idź na str.113 tam masz przed i po , a na kolejnych stronach .. do końca... jest reszta małych zmian . Wierzę ,że kiedyś będzie cudnie , a teraz idę sobie pocekolować mam wolny dzień więc szkoda czasu marnować .
    Czekam na słońce z wiosną bo weny jakoś nam brakuje .

  20. #3600
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ella&co
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    350
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    To i ja trzymam kciuki mocno i życzę mocnego słonka i powrotu do pełnych sił Pewnie pokoik wyjdzie super, jak wszystko, co do tej pory zrobiliście)) Pozdrawiam z nadzieją szybkiej wiosny

Strona 180 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony