dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 67 z 214
Pokaż wyniki od 1.321 do 1.340 z 4262
  1. #1321

    Domyślnie

    kubelko pełen szacunek dla WAS obojgu . To co stworzyliście własnymi rękoma jest po prostu cudne i godne naśladowania
    Łazienka, przedpokój i teraz KUCHNIA z jadalnią piękne, wspaniałe, bajeczne, romantyczne, miłe dla oczu, domowe, śliczne, obłędnie, anielskie = po prostu raj !!!!! Gratulacje wytrwałości i dobrego wyczucia smaku !!!!!! Powracam do zdjęć kilkakrotnie w ciągu dnia i nie mogę się napatrzeć pięknym wnętrzom
    W Waszym domku chce się po prostu przebywać i nie chce się wychodzić
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 28-08-2011 o 20:23

  2. #1322
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Matko jak to sie stalo ze dopiero dzis do Ciebie trafilam. Piekne wnetrza Stworzyliscie no i robote odwaliliscie ogromna...

  3. #1323

    Domyślnie

    Dołączam się do OCHÓW i ACHÓW. Gratuluje, efekt jest wspaniały.

  4. #1324

    Domyślnie

    Ja cię kręcę kuchnia przepiękna.Co tu dużo mówić udał Wam sie calusieńki domek.Moje gratulacje.Pozdrawiam

  5. #1325
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kapsl
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    le Altans
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Kubełko, które fronty w końcu wybrałaś? ja się właśnie przymierzam do kuchni.. z tego, co pamiętam, pisałaś, że będziesz brała meble z Ikei. Ja również się zdecydowałam na Ikeę, fronty białe abstrakt i jasnozielone, blaty i cokoły dębowe, podobnei jak stół.... Twoja kuchnia jest przepiękna, fantastycznie dopełnia całości gratuluję Wam po raz kolejny a zegar, który dostałaś, to moje wielkie marzenie..

  6. #1326
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Biale fronty + ciemny blat - IT ROCKS BIG TIME
    Moje kolorki
    Swoja droga, niezle trzymalas w napieciu z kuchnia, w zyciu bym sie nie spodziewala ze taka kolorystyke wsadzisz. I like it...I like it a lot
    Patrzac na podloge (sliczna!) ...zastanawialm sie u siebie jak bedzie wygladac jasna podloga pociagnieta z salonu. Teraz widze ze wyglada super przy bialych szafkach
    Materac nadal aktualny? Moge spac w kuchni
    Ostatnio edytowane przez mania1220 ; 29-08-2011 o 03:33

  7. #1327

    Domyślnie

    Jejku,chcę założyć swój własny wątek na forum i męczę się -nie wiem gdzie?No i jak wklejać zdjęcia,żeby były takie duże od razu jak u kubelka...Próbowałam założyć dziennik,ale ma jakąś dziwną formę,a zdjęcia maleńkie.Czy ktoś mi może pomóc?

  8. #1328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Poczytaj tutaj - dziennik

    Tutaj - komentarze

  9. #1329

    Domyślnie

    po prostu cudownie!!!
    przeczytałam cały dziennik i jestem pod wrażeniem
    ogrom pracy się opłacił - jest pięknie i wyjątkowo
    pozdrawiam!

  10. #1330
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Wink

    Efekt suuper

    Powiem tak, dziennik czytam od samego początku, no i codziennie do niego zaglądam szukając co kubelek nowego wymyślił ;p

    Mam nadzieję, że znajdę kiedyś czas na założenie dziennika, jak to mi szło z remontem "ponad-stulatka" , jak na razie ja swojej cegiełki jeszcze nie malowałem żadnym impregnatem, ale swój mały udział w efektach kubelka przy impregnowaniu miałem - SARSIL ;-D

    moja wypowiedź w tym dzienniku z
    28-03-2011 11:50
    Cytat Napisał Waldek78 Zobacz post
    Też zastanawiam się nad odpowiednim środkiem zabezpieczającym cegłę tak aby nie było efektu połysku, wcześniej zainteresowały mnie te środki:
    Załącznik 50108Załącznik 50109Załącznik 50110Załącznik 50111

    najbardziej do mnie przemawiają środki W i H-14

    niestety za bardzo się na tym nie znam, wolałbym by wypowiedział się ktoś kto już coś przetestował ;p

    znalazłem jeszcze coś takiego: http://www.remmers.pl/76+M5e54dfc4b07.0.html
    Ostatnio edytowane przez Waldek78 ; 30-08-2011 o 08:55

  11. #1331
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    Mojej żonce spodobały się te panele, czy mógłbym się coś więcej na ich temat dowiedzieć (producent, model-typ, barwa, cena .... ) ???
    odp może być na Priv

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Podłoga w zbliżeniu ... fajna nie widać gdzie odkurzałaś i zmywałaś podłogę



  12. #1332

    Domyślnie

    Wchodzę do Twojego watku , oglądam od początku i myslę matkooo ze też ludzie podejmują sie remontów takiej chałupy...docieram do końca, na ostatnio stronę i oczy mało mi nie wyskocza a język mam do pasa, zbierając przy okazji sline z klawiatury...

    Gratuluję zaparcia, wkładu pracy i uzyskanych efektów !!!!
    Jest ślicznie, tak lekko, klimatycznie i świeżo, tak jak lubie
    Cudowna jest ściana z cegły, zakochałam sie w niej.

    I ogólnie wielki szacunek za to ze Wam sie chciało ale jak widac warto bylo !

  13. #1333

    Domyślnie

    Waldek78, może ja podpowiem - chyba to te same? W każdym razie ja je planuję na poddaszu:
    http://multizakupy.pl/Krono_Original...esco_8455.html
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  14. #1334
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W zeszlym tygodniu pytalam Kubelki co to za podloga, napisala ze ma ja na calej podlodze na dole i ze jest to "biała przecierana Weranda Kronotexu".

  15. #1335
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ło matko już jestem i mam neta , bynajmniej na dwa następne lata... też mi bzdura ....ale ja nie o tym tylko ,że tak nam odebrało jasność myślenia ,że nie wiem co tu nabazgrać. Kochani takich miłych achów i ochów się nie spodziewaliśmy, jest nam ogromnie miło ,że Wam się podoba to co do tej pory stworzyliśmy , dziękujemy bardzo
    Witam również nowe osoby i zapraszam oczywiście częściej , później znając siebie i swoją niepohamowaną chęć pisania podziękuję każdemu z osobna.
    Od soboty mieszkamy już wszyscy razem, pożegnaliśmy się z wynajmowanym mieszkaniem (beż żalu i łez) i już jesteśmy na swoim. Jak to bywa na takich remontach , bo jak wiecie u nas jeszcze nie wszystko ukończone , panuje chaos . Brak szaf i szafek na buty bardzo potrafi dokuczać , myślę jednak że sobie jakoś z tym poradzimy. Dziadkowie nie mogą porządnie się wyspać , chyba cisza i ciemność dookoła ich przeraża , nam to nie przeszkadza , zaś dzieciaczki są zadowolone , a od kiedy ogarnęłam ich pokój nie chcą nawet wyjść na dwór.
    A my najchętniej nic byśmy już nie robili potrzebujemy trochę wolnego , jednak na taki luksus nas nie stać jest tyle do zrobienia .

  16. #1336
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Pokój dzieci , na razie wspólny




    Nie pokazuję drugiej strony bo kominek jest nieobudowany i stoją oparte o niego drzwi w kartonach
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 31-08-2011 o 21:06

  17. #1337
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ryzykuję i pokazuję te moje firanki

  18. #1338
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał niemodna Zobacz post
    jak zwykle pięknie...
    a przy okazji zapytam - co to za bateria kuchenna, bo nie pamiętam czy pisaliście coś, czyli czy mi umknęło, czy też niekoniecznie?
    Tak o baterii gdzieś pisałam już wcześnie i teraz nie pamiętam jakiej jest firmy ,jak dokopię się przez górę papierów to dam znak .

  19. #1339
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał alana Zobacz post
    heheheh....no popatrz...mam nawet jedną łazienkę w tych płytkach w moich inspiracjach A powiedz mi jak się je utrzymuje w czystości? Widać mocno zacieki z wody np?
    Alano jak na razie kafelki sprawują się super, nie widać plamek których bardzo się obawiałam . Jestem zadowolona i nie muszę latać ze szmatą codziennie tak jak miałam przy paradyżu.

  20. #1340
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Juszczakówko dzięki za uznanie i wiesz co masz rację wcale nie chce mi się wychodzić . Mam tylko jeden problem : gdzie mam siedzieć i się cieszyć?

Strona 67 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony