dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 68 z 214
Pokaż wyniki od 1.341 do 1.360 z 4262
  1. #1341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Pokój dziecięcy wspólny... z kotem

    Firanki pięknie - zdobią delikatnie, a jednocześnie nie zasłaniają przepięknych okien

  2. #1342
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Aneto s i Gorzowianko Witam u siebie

  3. #1343
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Pokój dziecięcy wspólny... z kotem

    Firanki pięknie - zdobią delikatnie, a jednocześnie nie zasłaniają przepięknych okien
    Właśnie o to mi chodziło , firanki nadają jak dla mnie przytulności i ocieplają pomieszczenie , może być ich mało i po bokach . A co najważniejsze nie zasłaniają łuków. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie jak są puste okna to kojarzy mi się okres przedświąteczny z dzieciństwa i wielkie mycie okiem . U innych może nie być firan i też i się podoba jednak dla mnie muszą być.
    A pokój dzielą razem z dwoma kotami bo ten mały też tam przebywa najczęściej, a że nie umie wdrapać się na górę to okupuje dół.

  4. #1344
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Waldek dzięki za radę , jak przyszło co do czego , czyli jak miałam kupić jakiś impregnat to szukałam Twojego wpisu z nazwą tego środka. Dzięki.
    Wimech dzięki za uznanie , Twoje rady też w cenie np. ta:

  5. #1345
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Kapsl kuchnia to stat a blat to imitacja kamienia. Miałam wziąć adela z dębowym blatem , ale jak doszłam do porozumienia z mężem co do wyspy to stwierdziliśmy ,że nasze drewno nie będzie pasowało do tego dębu. I brnąc dalej doszliśmy do wniosku ,że czarny będzie najlepszy. Wyspa zaś będzie współgrać z parapetami i innym drewnem w domu.
    I o ile pamiętam od zawsze podobał mi się stat , był najbardziej "wiejskim" frontem jaki spotkałam.

  6. #1346
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Paola ja do tej pory pukam się w głowę ... warto było , oj warto Witam się ślicznie .

  7. #1347
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    W zeszlym tygodniu pytalam Kubelki co to za podloga, napisala ze ma ja na calej podlodze na dole i ze jest to "biała przecierana Weranda Kronotexu".
    Dzięki Maniu za pomoc , materac aktualny
    To nie jest Fersco tylko Weranda , ale te pierwsze widziałam na żywca są super.

  8. #1348
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No dobrze ,żeby nie było ,że tylko teraz pierdzimy w stołek wymyśliłam taki wieszaczek a'la ikea. Przygotowałam materiał , wyszlifowałam i w sumie mogłabym dociąć i przykręcić sama ale skoro mam takiego fajnego męża to czemu nie skorzystać co?
    Tak więc mój wieszaczek do łazienki był zwykłą deską działową z pięterka i wyglądał tak










    Na szlafroczek idealny

  9. #1349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pieknie te okna widac, wiedzialam ze nie zepsujesz

  10. #1350
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zimno u nas zimno , mąż widział dziś w mieście ,że elektrociepłownia puściła dymek w kominie, oj niedobrze ludzie znów będą musieli słono płacić , a my wspomagamy się kominkiem. I wszystko fajnie tylko ,że cały dym i smrodek z komina cofał się na pokój . Nie było wyjścia trzeba było wleźć na dach. Oczywiście nie ja bo pewnie jakbym wlazła to tak by już mi tak zostało. Tak więc miałam na dachu mojego osobistego bociana ... mój wyczyścił komin i wszystko gra.



    Na zdjęciu załapał się wiatrołap lub jak my to nazywamy kurnik do zburzenia. Chcieliśmy zabrać się za niego już we wrześniu ale chyba nie damy rady i zostawimy go sobie na wiosnę. A skoro ma zostać to mąż musiał go nareperować i nabić nową papę bo przeciekał jak ser .
    A ja kubełka zafugowałam cegłę przy kominku w salonie. Mały skrót dla zainteresowanych.
    nakładam fugę


    tak wygląda po nałożeniu


    jak wyschnie /przeschnie wycieram suchą szmatką


    po czyszczeniu


    i gotowe
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 31-08-2011 o 22:54

  11. #1351

    Domyślnie

    "Nie wiem jak dla innych ale dla mnie jak są puste okna to kojarzy mi się okres przedświąteczny z dzieciństwa i wielkie mycie okiem . U innych może nie być firan i też i się podoba jednak dla mnie muszą być."
    -Ja mam tak samoFiranki wyszły świetnie.Wieszak do łazienki też.Jak Ty to robisz,że potrafisz zrobić coś fajnego i niebanalnego z niczego?

  12. #1352

  13. #1353

    Domyślnie

    Będe zaglądac częsciej bo widzże że masz złote rączki
    Jak ja bym chciała tyle rzeczy umieć, robic cos z niczego i miec do takich prac dryg i pomysły

    Ten wieszak-genialny, głupia deska, kilka haczyków i jaki super sprzet wyszedł !

  14. #1354
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    A tak wygląda podświetlona ściana na schodach





  15. #1355
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czejena Zobacz post
    "Nie wiem jak dla innych ale dla mnie jak są puste okna to kojarzy mi się okres przedświąteczny z dzieciństwa i wielkie mycie okiem . U innych może nie być firan i też i się podoba jednak dla mnie muszą być."
    -Ja mam tak samoFiranki wyszły świetnie.Wieszak do łazienki też.Jak Ty to robisz,że potrafisz zrobić coś fajnego i niebanalnego z niczego?
    To dobrze ,że nie jestem sama Jak to robię ? Tak właściwie to samo do mnie przychodzi , zbytnio się nie wysilam - no może czasem fizycznie.

  16. #1356
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zosik i Paola każdy tak może i wiem ,że jak same już zaczniecie to będzie na czym oko zawiesić.

  17. #1357
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kapsl
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    le Altans
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dziewczyny, słuchajcie, właśnie odziedziczyłam ze starego domu ok. 50 m2 parkietu dębowego, który nigdy nie był cyklinowany.. macie jakieś pomysły, co mogłabym z tym zrobić? myślałam, żeby w kuchni zrobić podbitkę na ścianach między szafkami wiszącymi a blatem, ale nie wiem, czy to się da zrobić??? i czy czyścić każdą klepkę ręcznie papierem czy jechać szlifierką? ale mam kocioł w głowie..
    Kubełko, schody bombowe, właśnie tak je sobie u Ciebie wyobrażałam

  18. #1358

    Domyślnie

    Hej Kubelku efety robią wrażenie!! W zasadzie nie wiem co napisać bo mi dech w piersiach zapiera. Myslałem, że bedę oglądał remonty jeszcze kilka miesięcy a tutaj niespodzianka i szok, nagle zdjęcia z wykończonymi pomieszczeniami i to jak wykończonymi!! Moje gratulacje i wielkie uznanie bo wiem ile trudu i pracy trzeba wlozyć w taki remont. Kurcze schody rewelacja i ta kuchnia!!
    Ostatnio edytowane przez Dankan ; 02-09-2011 o 17:56

  19. #1359
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Agusssia2008
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    40
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Parę dni mnie tu nie było a wy juz na swoim gratuluje tempa i pomysłowości Wszystko ze sobą się pięknie komponuje nie będę wymieniała co mi się podoba bo by mi ta strona nie starczyła

  20. #1360

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    A tak wygląda podświetlona ściana na schodach




    Nie,no znowu cudo...

Strona 68 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony