dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 75 z 214
Pokaż wyniki od 1.481 do 1.500 z 4262
  1. #1481
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Za innymi przykulałam się również ja. Co prawda nie czytałam wszystkiego, ale przeglądałam zdjęcia i się zakochałam w pięknych ceglanych ścianach. Fajna inwestycja, z potencjałem i z duszą
    Pozdrawiam
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  2. #1482
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Classic niestety ja nie mam takiego cudu techniki i muszę tylko popatrzeć na bardziej dostępne środki. A jak sprawował się ten środek z Lidla?

  3. #1483
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Czejeno moja wyspa ma dł. 180 cm i wys.90

  4. #1484
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witaj u mnie Ane3ka1 . Świetnie rozumiem ,że nie chciało Ci wszystkiego czytać , bo jest tego sporo jednak zapraszam na raty do czytania , a zdjęć też jest sporo
    Miło mi bardzo ,że się podoba.

  5. #1485
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ane3ka to ja się rozpisuję co do ilości stron do przeczytania a wchodzę do Ciebie i co widzę 92... o Boże zaprę się i przeczytam, już zaczęłam i już mi się podoba

  6. #1486

    Domyślnie

    Wyspa sporych wymiarów i dobrze więcej miejsca do wyczarowywania wspaniałych potraw

    pasta do czyszczenia szyb kominkowych : RÓŻOWA PASTA UNIWERSALNA i co najważniejsze tania przesyłam linka http://www.betterware.pl/produkt/37840

  7. #1487
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    julinka1

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    0

    Domyślnie

    Ja polecam super plyn do czyszczenia szyb firmy ROYAL ,psikasz i brud sam splywa.Ja tego doswiadczyłam Prosze uwazajcie z tym kominkiem (rozszczelnienia ,czad)

  8. #1488
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny .
    Bardzo się martwię tym kominkiem , szukamy przyczyn i jak na razie doszliśmy do ... piwnicy. Tak tak do piwnicy bo jak mąż otwiera tam drzwi na zewnątrz , a szczególnie jak jest wiatr ( celem większego osuszenia po zalaniu) a w tym kominie są dziury ( po drzwiczkach) to powstaje taki cug , że idzie jak torpeda i może ten dym nie nadąża wchodzić do komina tylko się cofa. Jak mąż zamknął drzwi na dole problemu już nie ma.
    Dodam ,że komin czyszczony był przez kominiarza , później mąż sam coś tam grzebał , a może jest tam jakaś pajęczyna ? bo słyszałam również takie historie.
    Oj sama już nie wiem , ale chwytam się już wszystkiego. Mamy nowe drzwiczki , dziś będą wstawione i będziemy obserwować.
    I jeszcze ta rura pewnie jakaś trefna jest , a miała być taka super I teraz sobie wyobraźcie co może dziać się w kominkach już zabudowanych . Z tego co wiem każdy sprawdza szczelność rur przed zabudową i tak jak u nas mogło być w porządku przez dłuższy czas, a później taki zonk , o którym nie wiemy bo wszystko jest zabudowane. Normalnie jakaś masakra .

    Z tych lepszych wiadomości zamontowaliśmy pierwsze drzwi
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 09-09-2011 o 07:03

  9. #1489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    To jakoś nie doczytałam o tych kłopotach z kominkiem - tu żartów nie ma. Chyba to jakiś fachowiec musi sprawdzić, i to dobry

  10. #1490

  11. #1491
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zosik zdjęcia wstawię jutro ...oki . Dziś jestem padnięta , ale najważniejsze ,że kominek nie dymi i nie cofa się dym. Mieliśmy rację te stare otwory za dużo dawały cugu , teraz są zamurowane i pozostawione tylko wyczystki z drzwiczkami
    Jednak mając na uwadze bezpieczeństwo wstrzymamy się z zabudową, trudno trochę poszpeci ale da możliwość obserwacji.

    Wstawię coś co mnie przypadło do gustu tylko pogoda nie ta ostatnio. Może komuś się przyda

  12. #1492

  13. #1493
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    shitol

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kaczanowo
    Kod pocztowy
    62-303
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Zosik zdjęcia wstawię jutro ...oki . Dziś jestem padnięta , ale najważniejsze ,że kominek nie dymi i nie cofa się dym. Mieliśmy rację te stare otwory za dużo dawały cugu , teraz są zamurowane i pozostawione tylko wyczystki z drzwiczkami
    Jednak mając na uwadze bezpieczeństwo wstrzymamy się z zabudową, trudno trochę poszpeci ale da możliwość obserwacji.

    Wstawię coś co mnie przypadło do gustu tylko pogoda nie ta ostatnio. Może komuś się przyda
    jak zacznę i skończę swój remont
    to taki ogród będzie kolejnym krokiem

    poza tym podziwiam waszą pracę i jestem pełen podziwu

  14. #1494

    Domyślnie

    pomysl bardzo dobry szczegolnie jak masz stara szafe lub pomocnik ktory ma boki i tyl bardzo zjechane i ciezkie do odnowienia .Idealnie takie "meble" sprawdzaja sie w pomieszczeniach ze skosami ,bo robi sie stelaz z plyt k-g lub plyty wiorowej ,a na front ida drzwiczki z szafy lub pomocnika ,czesto to jest duzo prostsze niz odnowienie calosciowe mebla ,a poza tym przy skosach zyskujesz sporo miejsca ,bo klasycznego mebla nie daloby sie tam wstawic ze wzgeldu na to ze nie byloby go jak dosunac do sciany.Pzdr
    EDIT oj widze ,ze nie zaznaczylem "odpowiedz z cytatem" moj post dotyczyl "mebla " zrobionego ze starej szafy wkomponowanej w sciane domu
    Ostatnio edytowane przez gumis107 ; 09-09-2011 o 23:13
    Regulamin forum

  15. #1495

  16. #1496
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    letnie kino...
    gdyby tylko komary wytępić, to czemu nie...

  17. #1497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    no wlasnie komary...zmora mojego ogrodu...ale pomysł super!

  18. #1498
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Super co nie taki klimat to nawet powali komary .

    Witam nową osóbkę - Shitol dzięki za podziw .

  19. #1499
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Gumis ja nie mam skosów na dole , ale ścianki też planuję z k-g , tak będzie prościej i bardziej chodzi mi o efekt wejścia donikąd

  20. #1500
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Moje fiordy w wersji jeszcze mocno roboczej , bez opasek z przodu ... no piękne są i mam już dwa

    - do pokoju teścia


    - do łazienki -ku mojej rozpaczy zniknęły ekskluzywne drzwi firankowe




    Ustawienie drzwi w starym budynku nie należy do przyjemności ... i tak jak powiadają inni przy drugim domu zrobiłbyś inaczej... ja dopilnowałabym pionów przy otworach drzwiowych

Strona 75 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony