dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 20
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 387
  1. #1

    Domyślnie projekt Z69 pracownia STUDIO Z500

    Witam

    Czy ktoś zdecydował się na ten projekt?buduje go lub ewentualnie widział jego realizację?


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Wkleje linka zeby bylo latwiej.
    http://www.z500.pl/projekt/z69.html
    Prosty domek, mysle, ze niedrogi w budowie, fajnie oddzielona czesc dzienna od prywatnej. Tez jestem ciekawa czy ktos go zbudowal.
    Jedyna rzecza, ktora mi sie w nim nie podoba to wc w salonie.

  3. #3

    Domyślnie Łazienka w salonie:)

    Powiem szczerze że nie zwróciliśmy z mężem uwagi na "łazienkę w salonie" faktycznie dziwnie to wygląda można by z niej zrezygnować i zrobić tam pomieszczenie gosp.lub garderobę ,ale czy jedna łazienka dla 4-os. rodziny zda egzamin?

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem osobne WC jest bardzo przydatne - nie chcialabym zeby goscie wedrowali za kazdym razem do czesci prywatnej. W tym domu chyba nie widac innego racjonalnego miejsca na to wc. Trzebaby go bylo porzadnie wytlumic jakas welna. Szukalam w necie realizacji tego projektu ale nic nie znalazlam, a szukam wlasnie prostej parterowki z czterospadowym dachem. Gdyby nie ten mankament zdecydowalabym sie na ten dom, ale w tej sytuacji to nie wiem. Dobrzeby bylo gdyby wypowiedzial sie jakis mieszkaniec czy to jest uciazliwe.

  5. #5

    Domyślnie

    Myslalam, myslalam i wymyslilam - cale pomieszczenie mozna przesunac w lewo licujac ze sciana salonu i zamienic miejscami wc i umywalke. Bedzie ok

  6. #6

    Domyślnie

    Licując te pomieszczenie obawiamy się ,że mocno zmniejszy się korytarz i będzie to bardzo utrudniało komunikacje .

  7. #7

    Domyślnie

    Ten projekt wlasnie objal prowadzenie w naszej klasyfikacji
    Po przesunieciu wc w lewo zostaje malo korytarza w czesci prywatnej, ale my kosztem tego pokoju 16 metrowego zrobilibysmy mala garderobe z dostepem z tego frontowego pokoju. Korytarz metrazowo pozostaje taki sam.
    Ostatnio edytowane przez rania ; 12-07-2010 o 22:24

  8. #8

    Domyślnie

    Jednak z licujemy tą ścianę ,bedzie dobrze w sumie to tylko korytarz ,a strefa dzienna jest ważniejsza tam spędzamy najwięcej czasu ,fundamenty już będą pod koniec tygodnia ,więc jeszcze trochę i będziesz mogla go zobaczyć w realu

  9. #9

    Domyślnie

    Myslalam, ze jestescie dopiero na etapie wyboru projektu. Jak to fajnie, ze juz go budujecie. My na 99% bierzemy ten projekt. Mamy jedynie problem z ustawieniem go na dzialce. Chyba bedzie stal bokiem, bo mamy wejscie od zachodu. Gdyby stal przodem musielibysmy dorobic okna na bocznej scianie salonu, bo tam bedzie poludnie.
    Robiliscie jakies zmiany w projekcie?
    Mam nadzieje, ze wstawicie tu zdjecia z postepow prac!

  10. #10

    Domyślnie

    My właśnie dorobiliśmy tam okna miedzy kuchnia a salonem 2x - 50x180 będa obok siebie bo ja chcę tam postawić stół i jedząc patrzeć sobie własnie przez te okna zdjęcia wstawię jak tylko fundament będzie

  11. #11

    Domyślnie

    Witam my też jesteśmy zdecydowani na budowe domku z69 ale technologiąszkieletową.W obecnej chwili jestesmy na etapie przepisywania działki a potem sie zacznie.
    czekamy na zdjęcia

  12. #12

    Domyślnie

    Za tydzień wchodzi ekipa ,więc jak tylko będzie juz co pokazać to wrzucę zdjęcia

  13. #13

    Domyślnie

    ja się zdecydowałem. Ten projekt jest tym który kupimy i do roboty.
    rania. szczerze nie wiem o co cho w Twoim poscie.Ten projekt wlasnie objal prowadzenie w naszej klasyfikacji
    Po przesunieciu wc w lewo zostaje malo korytarza w czesci prywatnej, ale my kosztem tego pokoju 16 metrowego zrobilibysmy mala garderobe z dostepem z tego frontowego pokoju. Korytarz metrazowo pozostaje taki sam.

  14. #14

    Domyślnie

    FAN, chodziło mi o to, ze po wyodrebnieniu garderoby korytarz niestety stanie sie troche wiekszy w czesci prywatnej.Gdy jednak wc przesunie sie w lewo korytarz ten znow stanie sie mniejszy (po co taki duzy korytarz - przynajmniej salon bedzie wiekszy) Nie wiem czy o to Ci chodzilo

  15. #15

    Domyślnie

    kosztem tego pokoju 16 metrowego zrobilibysmy mala garderobe z dostepem z tego frontowego pokoju. Tego nie kum

  16. #16

    Domyślnie

    Witam,wieczorem wrzucę zdjecia z budowy ,już z więżbą dachową



    Ostatnio edytowane przez obeliksss ; 28-09-2010 o 06:22

  17. #17

    Domyślnie

    obiecane zdjęcia z budowy

  18. #18

    Domyślnie

    z czego budujecie jestem na etapie wyboru materiału. również z69

  19. #19

    Domyślnie

    i dlaczego ten a nie inny.

  20. #20

    Domyślnie

    Witam!

    Ściany zew, z Ytong'a 36,5 ( niski współczynnik przenikania ciepła) dodatkowo ocieplimy wełną (20 cm) , więzary wykonała nam firma w systemie MiTec tak jak w projekcie , dojedzie pełne deskowanie + pokrycie z papy i blacha na rąbek.

Strona 1 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony