dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 76
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1505
  1. #1021
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Powodzenia Martuś. Mówię Ci, że dobry zakup zrobiłaś. Jak się przemeblujecie, to koniecznie się pochwal
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  2. #1022
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Martuśka kurcze ciagle zapominam do Ciebie zaglądać, bo praktycznie wchodzę tylko do działu z galeriami a u Ciebie tak pięknie
    Taras przepiękny i tak słonecznie jest na nim kwiaty jak z bajki a do tego ta ławeczka pięknie !!!!!
    Jak znajdę to Ci podeślę przepis na przepyszną sałatkę z ogórków na ostro, którą robi mój kolega....jest rewelacyjna, pracochłonna ale warta tej pracy

  3. #1023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Martunia ja nie wiem dlaczego jeszcze tej cudnej laweczki nie pochwalilam ..... po prostu sliczna .... a pomysl ze zmywarka trafiony w 10 !!! nie wiem tylko na ile w Polsce jest to oplacalne ( chodzi mi o koszt pradu i wody oraz kanalizacji ) .... jak wyjezdzalam to o zmywarkach nie bylo mowy jeszcze , a teraz wlasciwie na dziennym porzadku w kazdym domku czy tez mieszkanku ....
    buziole dla Was

  4. #1024

    Domyślnie

    Martuś jak to robisz, że przy dwójce dzieciaczków masz tak piękne kwiaty w donicach. Ja w tym roku pokusiłam się o posadzenie bratków, przy moim kawalerze był w ogóle problem z posadzeniem. Potem był problem z podlaniem. Także bratki nie były w za dobrej kondycji i marnie skończyły. W czerwcu miałam sadzić begonie i sobie darowałam, a raczej kwiatkom oszczędziłam smutnego losu. Może u siebie się lepiej zorganizuję.

    Ogród piękny.

  5. #1025
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Obiecany przepis na sałetkę ogórkową
    Jest przepyszna


    - 2 kg ogórków umyć i pokroić w drubsze plasterki (mają być ze skórką). Po pokrojeniu zasypać je 3 płaskimi łyżkami soli i zostawić na noc w misce/garnku;
    - rano zlać wodę z ogórków;
    - obrać 5 ząbków czosnku (można więcej jak kto woli) - posiekać i wrzucić do ogórków;
    - ogórki posypać 3 łyżeczkami zmielonej papryki chilli i wszystko wymieszać;
    - zagotować 12 łyżek oleju i zalać ogórki (ostrożnie bo pryska );
    - zagotować ok. 350 ml octu i wymieszać z 0,5 kg cukru i jeszcze na ciepło zalać ogórki (ostrożnie bo pryska );
    - wymieszać i wkładać do słoików - bez pasteryzacji.

    Smacznego

  6. #1026

    Domyślnie

    Martuś, piękna ławeczka i tarasik))
    wakacjujemy się, jak się ogarnę ze wszystkim to pokażę nowości-starocie u mnie.

    Tyle miałam zrobić w tym urlopie męża, a nic praktycznie nie ruszyłam... buuu..jak ten czas leci...za szybko.. i ta pogoda..
    u nas non stop pada i wieje

    buziaki dla dzieci

  7. #1027
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Kasiu dziękuję za przepis- na pewno skorzystam
    Na ogrodzie jest bardzo mokro, ale ogórki obrodziły więc mam w planach wybróbować parę nowości.

    Dla zainteresowanych przepis na cukinię konserwową (wychodzi chrupiąca)


    4 kg cukinii (po oczyszczeniu 3300)
    2 litry wody
    3 szklanki octu
    2 łyżki soli kamiennej
    1 szklanka cukru
    chrzan
    ziele angielskie
    pieprz w ziarenkach
    sucha lub świeża papryczka chili
    czosnek
    baldachimy kopru

    Cukinie oczyścić z miękkiego miąższu i pokroić w paski - poukładać ciasno w słoiku. Następnie zagotować wodę z cukrem,solą i octem, wystudzić. W międzyczasie włożyć do każdego słoiczka po dwa kawałki chrzanu, po dwa ząbki czosnku, po kawałku papryczki chili, kilka ziaren ziela angielskiego, pieprzu i koper. Zalać zimną zalewą, zakręcić słoiki i pasteryzować w wodzie od zagotowania 20 minut. Po tym czasie wyjąc słoiki odwrócić do góry dnem i przykryć ręcznikiem. Tak zostawić do całkowitego wystygnięcia.

    Edytko zużycie prądu na pewno wzrośnie, ale coś za coś...
    Dzięki temu wynalazakowi zyskam więcej czasu na inne prace domowe.... tfu tfu więcej czasu dla dzieciakó i siebie
    Ławeczka już stoi i cieszy. Na ganeczek pasuje idealnie. Teraz jeszcze tylko trzebą ją zabezpieczyć vidaronem i uszyć miękką poduszkę

    janiseya im więcej mam na głowie tym lepiej jestem zorganizowana
    mam bzika na punkcie ogrodu i domu, dbanie o jego wygląd to "moje hobby" i choć wracam z pracy po 22.00 lecę podlewać i obrywać przekwitnięte kwiaty
    wczoraj np korzystając z chwil gdy dzieciaki spały uszyłam nową poszewkę na poduszkę do salonu, bo brakowało mi w nim czegoś nowego

    asiulku i nam lipiec leci jak szalony...
    my mamy urlop dopiero w sierpniu i liczymy że pogoda będzie lepsza niż jest teraz (u nas też non stop deszcze, wiatry, burze)
    ze względów finansowych nigdzie nie wyjeżdzamy, urlopujemy się w stańczykowie...
    namawiałam męża na 4-5dniowy wyjazd do Kazimierza (była super oferta na gruponie) ale gdzie tam! jak on twierdzi: nie ma piękniejszego miejsca niż Nowa Wieś, oraz co on by tam robił jak zwiedzać nie lubi :/

    Kuchnia przebudowana, zmywarka działa!!!
    Jeszcze trudno jest mi się przestawić na nie mycie ręczne i jak tylko mam coś pod ręką to zamiast do zmywarki myję w zlewie
    W związku z pogodą raczej jesienną niż letnią znowu zasiadłam do maszyny... pracuję nad nowymi roletkami, zasłonami do salonu, dotychczasowe mi się opatrzyły...
    i groszki w kuchni zaczynają mnie denerwować...chyba czas na zmianę dodatków
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    janiseya im więcej mam na głowie tym lepiej jestem zorganizowana
    mam bzika na punkcie ogrodu i domu, dbanie o jego wygląd to "moje hobby" i choć wracam z pracy po 22.00 lecę podlewać i obrywać przekwitnięte kwiaty
    To ja na razie każdą wolną chwilę przeznaczam na dokształcanie. Zobaczymy jak będzie w przyszłym roku jak przeniesiemy się do siebie .

  9. #1029
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    janiseya o to ci szczerze zazdroszczę ja z wielką chęcią podjełabym studia podyplomowe, ale... kasa, kasa, kasa no i czas...
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  10. #1030
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_dar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    170

    Domyślnie

    Martus. Zapodaj jakies fotki. Tak lubie ogladac Twoje prace, ogrod i dom

  11. #1031

    Domyślnie

    Uszyłaś coś Martuniu?
    Pokazuj pokazuj
    I ogród...plisss

  12. #1032
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_dar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    170

    Domyślnie

    Oooo i Asiulkowa mnie popiera. Jutro Martus jedziesz z aparatem po swoich włosciach

  13. #1033

    Domyślnie

    Aga, jasne
    Marta, wstajesz przed dziećmi i focisz póki słonko jest)))

  14. #1034
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Dziewczyny nie ma czym się chwalić więc fotek nie pstrykam...

    Po tych ulewach ogród wygląda tak marnie, że jak na niego patrzę to mam nerwa!!!!!
    Jutro wybieram się do szkółki chcę dokupić co nie co, bo wolne przestrzenie mnie drażnią.
    Mam nadzieję, że na pobliskim ryneczku dostanę jeszcze jakieś kwiatki jednoroczne, bo werbeny i część petunii kończy swój żywot.

    Pomalowałam ławkę bezbarwnym drewnochronem.
    Mąż nie chciał się zgodzić na białą wersję ale pracuję nad tym

    A dla zainteresowanych w netto są bardzo fajne białe ramy/półki (forumowa betib kiedyś takie pokazywała), oraz poszarzałe kosze wiklinowe z pałąkiem z napisem witamy.
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  15. #1035

    Domyślnie

    Marta...jak zakupy roślinne?
    Mężowie, temat rzeka..
    Nieugięci, czasem realnie i trzeźwiej niż patrzący na to, co nam świta w główkach.
    Rozebrałam w drobny mak szafkę wiszącą i faktycznie niezbyt ładnie pod moim skosem wyglądałyby takie...więc odpuściłam..nie będę juz mu truła..
    powieszę je na działce, jak tam zrobimy remont na nast.sezon

    w ramach ubolewań and moja kuchnią, malnęłam ścianę nad szafkami na szaro, zmieniłam wystrój półki całkowicie
    i powiedzmy, że w jakimś tam stopniu sobie ulżyłam

    miłego weekendu

  16. #1036
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Martuś, przychodzę przytulić Ja mam dziś zły dzionek...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #1037
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Kochana Maleńka Tosiu!

    W Dniu Twoich 1 Urodzin
    przyjmij bukiet najsłodszych życzeń,
    aby na Twej ślicznej buzi gościł zawsze uśmiech,
    żebyś zdrowo rosła
    i była zawsze pociechą dla rodziców,
    oraz dumą dla Jasia



    Moc uścisków przesyła forumowa ciocia Ania ze Stasiem
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  18. #1038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Wszystkiego najlepszego dla Tosieńki!!!


  19. #1039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Martuniu wszystkiego naj naj dla Tosi az trudno uwierzyc , ze to juz ROK !!!!!!!!!!!

  20. #1040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    jejku, dawno mnie na forum nie było, ominęło mnie takie cudo - śliczny masz dom, a jeszcze ładniejsze dzieciaki
    też mam rocznego lipciaka kiedy ten rok zleciał wszystkiego naj naj naj dla Tosi
    pozwolisz, że będę wpadać w odwiedziny
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

Strona 52 z 76

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony