dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 140
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2791

Temat: Juszczakówka

  1. #1

    Domyślnie Juszczakówka

    Witam Wszystkich w moich progach, mam nadzieję, że uda mi się założyć galerię. Trzymajcie kciuki...Mieszkamy rok, właściwie powinniśmy pić szampana.Nadal jeszcze przed nami dużo roboty: płot, kostka, opaska wokół domu i ogród, a i garaż (ale to nie moje królestwo...więc może długo powstawać). Wnętrza nadal się upiększają , brak mebelków u dzieci, nowa sypialnia mi się marzy....ale to wszystko z czasem przyjdzie .

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszą udało mi się być

    Trzymamy kciuki !!!

    My też już mieszkamy 3 miesiące i poza garażem mamy tyle do zrobienia co i Wy albo i więcej ...

    Czekamy na zdjęcia i wszystko dalej ...


  3. #3

    Domyślnie

    Jak miło mi gościć Cię u siebie fajnie,że wpadłaś.... zdjęcia chętnie pokażę jak nauczę się je wklejać...

  4. #4

    Domyślnie

    Trzymam kciuki za rychla wykonczeniowke,no i szybko sie ucz fotki wklejac

  5. #5

    Domyślnie

    Próba wklejania zdjęć......
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	początek..JPG
Wyświetleń:	1169
Rozmiar:	58,4 KB
ID:	22501  

  6. #6

    Domyślnie

    Idzie jak po grudzie, masakra pomaga mi mąż.... na razie nic nie kapuję,uczymy się dalej

  7. #7

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us
    moja kuchnia

  8. #8

    Domyślnie

    Kuchnia prawie w całej odsłonie......., jak Wy to robicie, że wklejacie zdjęcia tak sprawnie, czarna magia, kluczymy, kluczymy...uczymy się nadal


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 04-09-2010 o 21:34

  9. #9

    Domyślnie

    Juszczakówka zapowiada się pięknie! co dopiero będzie później??
    już CI zazdroszczę widoczków z okna

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    I ja witam się i widoków zazdroszczę bo u nas pole pole łyse pole

  11. #11

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us
    Widoczki faktycznie mam ładne, aż ktoś się wybuduje i będą sąsiedzi

  12. #12

    Domyślnie

    No nareszcie!
    Warto było czekać - piękna, oryginalna kuchnia, piękne lampy, piękne widoki. A w roletach się zakochałam...

  13. #13

    Domyślnie

    Juszczakówka...super się zapowiada.czekam z niecierpliwoscią na wiecej fotek i odrazu mam pytanko gdzoe nabylas takie fajne doniczki,ktore stoją na parapecie w kuchni?
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Witaj Juszczakówka Pięęęęęęękna kuchnia. Niestety mojemu mężowi nie będę mogła pokazać Twojego domu, bo jak zobaczy, co Ty tam masz za oknem, to jeszcze dziś sprzeda dom.... Kocha góry......

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Zrób sobie link w podpisie. Trzeba wejść u góry w ustawienia. Potem po lewej stronie na dole będą Moje ustawienia i tam wejdź w Edytuj sygnaturę. Wpisz tak:
    [url=http://forum.muratordom.pl/showthread.php?166190-Juszczak%C3%B3wka]Tutaj wpisz tytuł jaki chcesz dać, np. Domek Juszczakówki[/url ]

    Przed ostatnim nawiasem wykasuj spację. Zrobiłam ją specjalnie, żebyś widziała, jak ma wyglądać link. To, co wpisałam po znaku równości na samym początku, to jest adres Twojej galerii, skopiowany z góry http.....

    Mam nadzieję, że wszystko w miarę jasne. Spróbuj

    A teraz moja próba:
    Domek Juszczakówki


  16. #16

    Domyślnie

    Waderajak mi miło...lampy zakupiłam w Czaczu za 15 i 30 zł uwielbiam takie okazje cenowe , moja droga a z roletami to długa historia zbierałam na nie 4 miesiące bo wiedziałam że będzie drogo: :ale nie aż tak drogo, teraz już wiem, że należy kupić w necie: mechanizm do rolet bezinwazyjnych z rzepą, który kosztuje 75-95 zł !!! ( wiem za usługę trzeba płacić wszyscy chcą żyć) i materiał kupujemy potrzebną ilość, szyjemy same ewentualnie jakaś dobra dusza pomoże uszyć. Teraz WIEM i będę sama szyć sobie rolety o 50%- 60% taniej !!!!!! najważniejszy jest mechanizm na którym zależało mi najbardziej, ze względu na drewniane okna, których nie chciałam okaleczać śrubami....a rzep jest rewelacyjny (przyklejony jest do górnej cz.mechanizmu ) odklejam materiał i przyklejam inną firankę (którą kiedyś uszyję )

    aha26witam Cię serdecznie i zaglądaj ile chcesz, osłonki na doniczki kupiłam w Galerii Handlowej myślę, że kupisz je we wszystkich Galeriach, widziałam je też na allegro, życzę owocnego szukania

    NelliSza pokaż mężowi nie bądź taka...a koło nas jest parcela do kupienia, a może się skusicie i będę miała fajnych sąsiadów i dzieci będą miały przyjaciół do zabawy
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 05-09-2010 o 12:07

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie


    Przemyśle, przemyślę
    Dziewczyny, a co to jest ten CZACZ?Chyba sklepik jakiś. A gdzie go można znaleźć?

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Hej Juszczakówna!!!widzę ,że i Ciebie wreszcie forum skusiłoAle bardzo się cieszę,że dałaś mi okazje do podziwiania kolejnych pięknych wnętrz na tym forum.Kuchnia bardzo ładna,klimatyczna ,a juz nie wspomnę o tych widokach za oknem.Cudnie mieszkasz i nie mogę się doczekać następnych zdjęć.Zaintrygowałas mnie tymi roletami .Pomyślałam sobie ,ze mogłabym Twój patent wykorzystać w łazience w oczekiwaniu na te moje nieszczęsne shuttersy.Materiał jest przymocowany na rzepy ,a mechanizm do ram okiennych ,czy jak?

  19. #19

    Domyślnie

    lasche]witam i Ciebie kobieto, która swoimi inspiracjami doprowadzasz mnie o ból głowy, który nie jest wyleczalny

    vze ida2 uczę się pilnie, a Wasze pochwały to jak miód na moje serce dziękuję i zapraszam
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 05-09-2010 o 12:24

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post

    Przemyśle, przemyślę
    Dziewczyny, a co to jest ten CZACZ?Chyba sklepik jakiś. A gdzie go można znaleźć?
    Nelli ,to jest taka wiocha ,niedaleko Poznania ,.Wszyscy tam handlują antykami ,bibelotami.Taka wielka giełda staroci.Jeszcze tam nie dotarłam ,a wybieram się już chyba rok

Strona 1 z 140

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony