dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 59
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1170

Temat: Domek Rokoko

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rokoko Zobacz post
    IMG][/IMG]
    Odgaduję, że to część salonu Piszesz, że nie masz pomysłu na salon :/. Rokoko jak dla mnie to fajny klimacik tu zrobiłaś. A piesiu cudny

    Dziewczyny jak Wy tak o tym T.K.Maxx to i ja może nałowy się do niego wybiorę. Tylko nie sobota, bo mnie ten tabun ludzi zabije
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  2. #22

    Domyślnie

    A i jeszcze jedno... Masz smykałkę do robienia zdęć!!!!
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  3. #23

    Domyślnie

    Rere79 - zobaczysz salon i zrozumiesz Są 'kawałki', które są ok, ale większość jest jeszcze niedopracowana lub nieprzemyślana

    Na innym forum założyłam klub Tk&Maxx'owych maniaków - coś mi się wydaje, że i tu ma szansę zaistnieć Rere - daj znać jak ci poszło!

    Lubię robić zdjęcia - może to dlatego niektóre fajnie wychodzą Pochwalę się jednym z moich ulubionych zdjęć mojego chrześniaka. Próbowałam go nakarmić, ale biedak właśnie ząbkuje i nie ma apetytu (już ma pięć ząbków!). Jogurcik znalazł się więc obok buzi a nie 'w'. Pobiegłam po aparat... i oto efekt:

    [IMG][/IMG]

  4. #24

    Domyślnie

    O matko jaki on słodki . Mój berbeć ma 7 ząbków, a jogurkć jak najbardziej ląduje w buzi
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Witam,

    Były zdjęcia u już nie ma ??? WHY?
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  6. #26

    Domyślnie

    Już wiem o co chodzi - Fotosik blokuje mi zdjęcia Ale to nic, przyjdę z pracy, to dodam je jeszcze raz.
    Przepraszam was - przez kilka kolejnych godzin moja galeria będzie w połowie pusta
    Ostatnio edytowane przez Rokoko ; 25-08-2010 o 07:32

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Wow, faktycznie masz talent do robienia zdjec

    Na temat T.K.Maxx'a - do tej pory udalo mi sie wyjsc z tego sklepu tylko z parasolka. Kupowanie tam ciuchow jeszcze nigdy mi nie wyszlo - nawet dla dzieci Mam tak samo jak rere79. Ty jednaj jestes przykladem, ze jak sie chce to mozna cos tam znalezc...

    Kurcze zimno sie dzisiaj zrobilo...jesien nastala...jakies jesienne zdjecia Twojej okolicy by pasowaly

    Maja

  8. #28

    Domyślnie

    Rokoko witaj! Strasznie mi się podoba to co widzę - niestety, widzę niewiele Z mojego doświadczenia wynika, ze nie warto się denerwować z fotosikiem - inne portale działają dużo lepiej i sprawniej (photobucket na przykład). Mniej pracy dla Ciebie - dla nas ciągła przyjemność oglądania (a nie na raty z okazji limitów przekroczonych).
    I zgodzę się co do zdjęć - to z psem na kanapie cudne. Chrześniaka przytnij do kwadratu (obcinając czoło nad brwiami) jeśli mogę coś zasugerować oczywiście - bo jest dobrze, ale może być lepiej

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.Pamiętam Twoją kuchnię z innej stronki-i bardzo mi się podoba.
    W związku z tym czekam na fotki
    P.S Fotosik jest beeeeeeeeeeeeeeeeee
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  10. #30

    Domyślnie

    Cześć Rokoko! Tak sobie podglądam ten Twój wątek z niezmierną i niezmienną przyjemnością. Chwalić wnętrz nie będę, bo ile razy można się powtarzać:)

    A jeśli chodzi o znikające zdjęcia, to po co Ci ten fotosik? Ja swoje wstawiam z galerii GW, i działają:0 A i album jeden mniej do obsługiwania.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Super zdjęcie maluszka

  12. #32

    Domyślnie

    Uwaga, uwaga !
    Uroczyście oświadczam, że Fotosik przeszedł do historii i nie będzie już (a raczej nie powinno być) żadnych dalszych problemów ze zdjęciami
    Jeszcze raz przepraszam was za zakłócenia.

    Cytat Napisał wadera Zobacz post
    Rokoko witaj! Strasznie mi się podoba to co widzę - niestety, widzę niewiele Z mojego doświadczenia wynika, ze nie warto się denerwować z fotosikiem - inne portale działają dużo lepiej i sprawniej (photobucket na przykład). Mniej pracy dla Ciebie - dla nas ciągła przyjemność oglądania (a nie na raty z okazji limitów przekroczonych).
    I zgodzę się co do zdjęć - to z psem na kanapie cudne. Chrześniaka przytnij do kwadratu (obcinając czoło nad brwiami) jeśli mogę coś zasugerować oczywiście - bo jest dobrze, ale może być lepiej
    Wadera- oto przycięty do kwadratu chrześniak. Miałaś rację - o niebo lepiej. Teraz oczy jeszcze bardziej koncentrują się na jego ponurej twarzy
    [IMG][/IMG]

    Maydaski - jeśli pogoda w weekend dopisze, zrobię parę jesiennych ujęć wioski. Choć może powinnam napisać zimowych, bo na dzisiejszą noc prognozy pogody przewidują tylko 5 stopni...brrrr... sandałki będą musiały schować się pod łóżko ;(

  13. #33

    Domyślnie

    Hahaha, bardzo mnie cieszy twoje rozstanie z fotosikiem

    I ciesze się, że moja rada na coś się przydała - uwielbiam fotografować dzieci

  14. #34

    Domyślnie

    Wszyscy irlandzcy sąsiedzi i goście dziwią się, co to jest?
    Taki oto prezent zrobił mi mój wujek:
    [IMG][/IMG]

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał wadera Zobacz post
    Hahaha, bardzo mnie cieszy twoje rozstanie z fotosikiem

    I ciesze się, że moja rada na coś się przydała - uwielbiam fotografować dzieci
    Ja uwielbiam fotografować chrześniaka i patrząc później na zdjęcia zastanawiać się, jak ten czas szybko leci... W grudniu będzie miał roczek...A pamiętam, jak był taki tyci-tyci

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Rokoko świetnie, że Założyłaś galerię, teraz bedziemy mogły Cię częściej podgladać

  17. #37

    Domyślnie

    Twoje zdjęcia - talent niewątpliwy ! Cuuudne ! Chapeau bas


    Widzę w tle jakiś przepięknej urody kominek, białe listwy ...moje klimaty ...

    Witam się i melduję - będę zaglądać w oczekiwaniu na kolejne odsłony

  18. #38

    Domyślnie

    Dzięki, mycha
    Zapraszam serdecznie!

    A! Żeby nie było niedomówień już wyjaśniam - dwa pierwsze zdjęcia chrześniaka (te w wannie i w koszyku) nie są moje - są robione przez profesjonalistę. Są jednak takie fajne, że nie mogłam się powstrzymać...

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Ja też jestem baaardzo ciekawa Twoich wnętrz Już mi się tylee rzeczy podoba!

  20. #40

    Domyślnie

    cze Rococo,
    dopisuje sie do listy fanek Twojego domku.. pieknie, przytulnie, swojsko, z magia... Tak lubie. Zdradz mi prosze, skad to piekne loze w sypialni... ???? No i zainspirowana klimacikiem polecialam do najblizszego sklepu T.K. MAXX. Przyznam sie, ze dowiedzialam sie od Ciebie, ze istnieje takie cos. Ale u nas (ja tez na obczyznie , dokladnie z Niemiec) nie ma mebli, jest zaledwie pare polek z dekoracjami. Moze akurat tutaj w tym miescie tak jest.. Gratuluje pieknego domku, i zdolnosci fotograficznych... . Pzdr.
    Piekno zaklete w detalu ...

Strona 2 z 59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony