dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 75
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1497
  1. #41

    Domyślnie

    Uaaa! Korozjo, jestem od wczoraj na etapie "może nareszcie zaczniemy szukać mieszkania" i jak zobaczyłam Twoje okna to poczułam, że to właśnie to. Czytam, czytam... czytam.... Szczecin. Kurna. A takie fajne okna... Widzieliśmy kiedyś tam jedną fajną inwestycję, okna zaczynały się na wysokości 40 cm nad podłogą i równo z podłogą w salonie. Niestety, developer w przypadku odmowy udzielenia kredytu nie chciał zwrócić zaliczki, więc sie wycofaliśmy. W sumie nie wiem dlaczego liczyłam na to, że to mieszkanie jest w Wawie. Czemu w Wawie nie ma fajnych inwestycji, które nie są na totalnym zadupiu i wyglądają sensownie... I mają takie fajne okna.... . Mnie osobiście zadupie nie przeszkadza, bo pracuję w domu, ale mój M wraca 20 km z pracy w prawie 2 godziny i jemu przeszkadza cholernie. No nic. Będę Ci kibicować dzielnie, bo dla mnie forum muratora stało się taką odskocznią, która pozwala mi zrestartować umysł, kiedy z robotą nie idzie( lub jest jej tak dużo, że i tak nie idzie).

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Ile ja bym dała za takie okno...
    Bycze i piękne

  3. #43

    Domyślnie

    Korozja, pierunie
    Nawet te same kible nam sie podobają U mnie wczoraj zamontowano roca hall kibelek plus umywalke i dzis sie napawałam ich widokiem Tyłeczek też usadowiłam- mysle że to kwestia przyzwyczajenia bedzie. Co do geberitu- nie wiem co doradzic. My kupilismy osobno na allegro umywalke + kibel z osprzętem a geberit osobno. Mieli fajne promocje na stelaże grohe z bardzo ładnym, kwadratowym przyciskiem. Zerknij na allegro, cena była mocno promocyjna

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    kurcze, że też nie wpadłam, żeby nad lustrem w ten sposób rozwiązać problem oświetlenia. o niebo fajniej niż tradycyjne halogenki
    Mnie również podoba się takie oświetlenie.

  5. #45

    Domyślnie

    wyanna witam no ja zawsze myślałam że to w Wawie pełno interesujących inwestycii a w Szczecinie! Swego czasu namawiałam M. żebyśmy wynieśli się do stolicy. Mi się Szczecin nie podoba a Warszawa podoba się i mu i mnie więc czemu nie? Nawet znalazłam fajne mieszkanko, po przystępnej dla nas cenie. Niestety M. w przeciwieństwie do mnie, do szalonych i spontanicznych ludzi nie należy i bardzo ciężko znosi zmiany więc szukaliśmy dalej w Szczecinie. I powiem Ci że też nam trochę zajęło zanim w końcu trafiliśmy na to mieszkanko. Ja ciągle wybrzydzałam bo żadne nie spełniało moich oczekiwań ale w końcu się udało! i wam też na pewno uda się znaleźć coś fajnego tylko trochę cierpliwości

    duś jakbyśmy w trakcie urządzania wpadały tylko na fajne pomysły i rozwiązania to byśmy domy za idealne miały i nudno by było

    DarioAS witam i dziękuje zdradzę Ci że mimo dużych okien chciałabym mieć dodatkowo piętro na poddaszu z jednym chociaż pokoikiem i urządzić tam sypialnię bo klimat poddaszy jest niesamowity a jeszcze ostatnio trafiłam na necie na niesamowicie pięknie urządzoną sypialnie na poddaszu i aż mnie ścisnęło że nie mam tego jednego pokoiku bo bym sobie właśnie tak jako pokazali ja urządziła

    makatkaa kibla Ci zazdraszczam! Wpadnę kiedyś ponapawać się widokiem Myślę tak jak Ty że to kwestia przyzwyczajenia ale nie chciałam na zaborczą wyjść więc ten kibel sobie odpuściłam. Poza tym mam asa w rękawie bo jak tylko M. nie zgodzi się na jakąś moją wariację to mu wypomnę że mi już kibel ukochany odebrał
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    A masz link do tej sypialni?
    Jestem właśnie przed podziałem pokoi i tworzeniem sypialni, szukam inspiracji i nic

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS Zobacz post
    A masz link do tej sypialni?
    Jestem właśnie przed podziałem pokoi i tworzeniem sypialni, szukam inspiracji i nic
    No właśnie dałabym sobie głowę uciąć że zapisałam ale nie mogę znaleźć ;/ Jeszcze poszukam jak coś poza tym jak to nie ma inspiracji?! pełno ich jest! wystarczy napisać sypialnia na poddaszu i już pełno pięknych inspiracji
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 01-09-2010 o 13:58
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #48

    Domyślnie

    DarioAS znalazłam stronkę z sypialnią! Może to nic nadzwyczajnego ale mnie urzekła ta sypialnia swoją prostotą.
    http://szybkiemetamorfozy.pl/index.p...je/all?start=3 Polecam wszystkim pogapienie się na nią bo jest pinkna!

    Znalazłam jeszcze na kompie sypialnie urządzone w ciepłych barwach, które bardzo mi sie spodobały, może Cię zainteresuje



    I jeszcze pare linków z poddaszami
    http://moj.extradom.pl/wnetrza/poddasze/galeria.aspx
    http://muratordom.pl/aranzacje-wnetr...,154_2525.html
    http://www.e-mieszkanie.pl/poddasze.html
    http://deccoria.pl/galeria,id,39082
    http://deccoria.pl/galeria,id,37471

    Pogrzeb trochę na tych stronkach na pewno znajdziesz coś ciekawego
    http://www.domosfera.pl/wnetrza/0,0.html
    http://domyzwizja.pl/ (piękne projekty domów z propozycja ich urządzenia, są też aranżacje sypialni na poddaszu)
    http://www.wnetrza.webzine.pl/category/sypialnie/

    Ja pierdziele zupełnie zapomniałam ile ja mam stron ulubionych do zakładek dodanych Oczywiście będę się jeszcze nimi dzielić
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  9. #49

    Domyślnie

    Przyszłam się przywitać,zapowiada się ciekawie
    Ja mam w kuchni na ścianie Amande z Paradyża,(Amanda grys i Amanda bianko dekor) piękne są te płytki,bardzo pasują do mojego blatu Alabaster.
    Jak dla mnie to też druga wizualka.
    Pozdrawiam
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  10. #50

    Domyślnie

    Nadulka witam serdecznie zaraz zlukam u Ciebie w dzienniku płytki bom ciekawa jak to u kogoś wygląda pozdrawiam
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  11. #51

    Domyślnie

    Zobacz teraz,powinnaś już widzieć
    Tylko nie widać za dużo tych płytek,a dekor Amandy mam pod okapem
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  12. #52

    Domyślnie

    To ja się może przywitam.
    Od jakiegoś czasu podglądam muratora, przyciągnął mnie wątek monah, i tak już zostałam.
    Nie udzielałam się, bo tak mi się wydaje, że ja taka mało wiedząca na temat wnętrz jestem, ale pilnie się uczę

    Jako świeżo upieczona mężatka mam nadzieję kiedyś (oby niedługo) zacząć urządzać wreszcie jakieś wymarzone gniazdko, dlatego jeśli pozwolisz będę podglądać Twoje postępy w mieszkanku
    Okna mnie powaliły, nie wiedziałam, że w blokach można na takie trafić, a tu proszę - suuuuper
    Pozdrawiam

  13. #53

    Domyślnie

    Nadulka już widzę! :D szkoda że nie ma wyraźniejszego zdjęcia ale i tak widać że bardzo ładnie się prezentują ;)

    angawoo witam się również i ja :) i gratuluję świeżo upieczonej mężatce :) na wnętrzach to i ja się nie znam ;) no bo co to znaczy znać się na wnętrzach? myślę że nie trzeba znać nazwisk wielkich designerów żeby się udzielać, ja przynajmniej nie znam no może jedno czy dwa i to wszystko :) cała moja mini wiedza pochodzi z muratora a głównie z wątku Monach właśnie :)
    miło że okna się podobają. Śledząc rynek nieruchomości w Szczecinie od paru lat zauważyłam że teraz coraz częściej budują mieszkaniówki z dużymi oknami. My zanim kupiliśmy nasze mieszkanko oglądaliśmy jeszcze inne mieszkania na innych nowo budowanych osiedlach i też duże okna były, ba nawet dłuższe od naszych bo do samej podłogi! Wydaje mi się więc że normalną rzeczą będą takie duże okna :D niedaleko nas budują osiedle i po wizualkach na necie widzę że okna też niemałe będą ;) niestety zauważyłam też że mieszkania z dużymi oknami są droższe od tych z normalnymi przynajmniej w Szczecinie.
    Pozdrawiam
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  14. #54

    Domyślnie

    U nas zastój i tymczasowo nic się nie dzieje. Czekamy na kafelkarza i elektryka. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu zaczniemy coś działać. Ja lekko wene straciłam na samą myśl o zbliżającym się rozpoczęciu roku akademickiego i jeszcze pracę przejściową napisać muszę buuuu :/ eh.. chyba już za stara jestem na takie zabawy korzystając z faktu że jeszcze w ten weekend ładna pogoda w imprezowo-grillowy sposób postanowiłam wykorzystać ostatnie chwile wolności a przy okazji lato pożegnać i akumulatory trochę podładować więc parę dni mnie nie będzie. Wszystkim odwiedzającym życzę mile spędzonego weekendu
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  15. #55

    Domyślnie

    duś ja tu się nad sobą użalam podczas gdy Ty byłaś w jeszcze bardziej masakrycznej sytuacji wow podziwiam że sobie poradziłaś. A skoro Ty dałaś radę to i jasobie poradzę dzięki za pokrzepiające słowa
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  16. #56

    Domyślnie

    Grzebiąc na kompie M. w poszukiwaniu czegoś tam znalazłam zdjęcia łazienki która mi się niesamowicie podobała! Teraz biję się w pierś jak mogłam o niej zapomnieć?! Najbardziej podoba mi się ściana pod prysznicem i myślałam poważnie żeby tak zrobić u siebie. Jednak nie widziałam odpowiednich płytek do zrobienia tak całej ściany. Pozostałe płytki też pinkne. W ogóle cała łazienka jest dla mnie cudna!
    Czy ktoś wie co to za płytki???


    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 05-09-2010 o 00:29
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  17. #57

    Domyślnie

    na moje oko (na maroko) to przypominają Grespania Rivoli.
    a Harion Tubądzina Ci się nie podoba? mnie bardzo.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  18. #58

    Domyślnie

    Witaj Korozjo szczecinianko
    Piekne mieszkanko! A ten widok extra!
    Kafle Amanda/Alex sa sliczne! tez bede takie miec w małej łazience na dole, mam juz kupione i czekaja na pana kafelkarza))) te kwiaty sa sliczne!!!
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  19. #59

    Domyślnie

    Witam na drugiej stronie dziennika
    Monah TAK! To Grespania Rivoli! Harion Tubądzina podoba mi się bardzo ale nie widziałam na żywca nigdzie tak samo jak Grespanię Jak w ogóle o Grespanie pytałam to oczy na mnie wielkie robili eh a jak już wspominałam bez macania nie kupię

    psosin Witaj Widzę że Ty też ze Szczecina Dziękuje za miłe słowa pod adresem mieszkanka Płytki rzeczywiście ładne mam nadzieję że po ułożeniu będą prezentować się równie znakomicie fajnie że ktoś robie jeszcze łazienkę w tych płytkach bo chciałabym zobaczyć jak u innych one wyglądają
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  20. #60

    Domyślnie

    My zaczniemy łazienke chyba po 15 wrzesnia... sama tez nie widziałam zrobionych łazienek oprócz Hyperglazura gdzie spodobała nam sie najbardziej!!
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

Strona 3 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony