dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 24
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #181

    Domyślnie

    obejrzałam cały domek i wygląda po prostu pięknie ... a jak zobaczyłam te same inspiracje jak chociażby to zdjęcie z barierkami w holu i żyrandolem to wiedziałam, że znalazłam bratnią duszę
    co do sofy to ja wybieram zdecydowanie ten pierwszy model, jest po prostu cudowny, tyle siedziałam w sieci i nie natknęłam się na to
    Ponieważ się w niej zakochałam to zdecydowanie optowałabym z a nią, a jak poduszki miękkie dodasz też będzie wygodnie
    i właśnie w związku z tą miłością która właśnie zapałałam czy mogłabyś mi zdradzić producenta tej sofy, bo chciałabym się jej dokładnie przyjrzeć, ale na tym zdjęciu wygląda po prostu super

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    Oj, dziewczyny... mam kolejną zagwozdkę. Meble wypoczynkowe do salonu. Wybrałam sobie fajną stylową kanapę i chciałam kombinować w tym stylu kanapę 2 osobową, 3- osobową, fotel i puf.


    M. ciągle mówił o kanapie wysokiej, skórzanej, wygodnej. Dla mnie te jego pomysły były...eeee... dyskusyjne, bo te kanapy może i wygodne, ale paskudne. No i wczoraj byliśmy w salonie Swarzędza, zaprowadził mnie i pokazał. No i niestety przepadłam. W życiu nie siedziałam na czymś tak wygodnym. Po 5 min siedzenia w tym fotelu czułam, jak moje plecki odpoczywają. Było mi bosko. Ale stylistycznie to drugi biegun!
    Czy Waszym zdaniem są do bani czy do przyjęcia? Kolory capuccino lub kawy z mlekiem mocniejszej. Chciałam ładne, stylowe mebelki a tu ... Co o tym myślicie? Bardzo Was proszę o wszelkie uwagi i na + i na -. Jestem totalnie ogłupiała.

  2. #182

    Domyślnie

    Witaj, nea! Bardzo mi miło witać bratnią duszę Dzięki za uwagi odnośnie kanap! I za miłe słowa
    Tę kanapę znalazłam w Inne Meble. Jest bardzo wygodna do siedzenia.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  3. #183
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ash,
    może i wygodny ten Swarzędz, ale nieładny Inne meble nie mają czegoś dla Ciebie poza kanapą ze zdjęcia?

  4. #184

    Domyślnie

    Dzięki joliska! Juz mi trochę lepiej- nie będę się już tak łamać. Brzydkie to brzydkie, nie chcę przez następne parę lat tłumaczyć sobie, ze się przyzwyczaję, bo wygodne.
    W Innych Meblach coś pewnie by się znalazło Będę szukać. Spróbuję jeszcze w Agata Meble, a jak nie to poczekam pół roku, a na początek wykorzystam kanapę ze starego mieszkania. Coś w końcu znajdę Znajomi mają bardzo ładne, klasyczne kanapy Helvetia z takim zamszopodobnym obiciem. Może tam jeszcze poszukam.
    Dziewczyny, dzięki za opinie!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  5. #185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ash mnie tez sie te jasne nie podobaja, nie ludz sie - nie przyzwyczaisz sie, jesli Ci sie cos nie podoba to trzeba odpuscic. Co do sof materialowe sa fajne ale...troszke niepraktyczne, ja teraz mam materialowe i bardzo czesto piore pokrowiec bo przy dziecku niestety czesto sie brudzi. Choc nie przepadam za skora, do nowego domu z czystego wygodnictwa wzielismy skorzane

  6. #186
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    i oto jest dopiero pytanie ... wygodnie czy ładnie ? ... pierwsza kanapa to obiekt moich westchnień ... niskie oparcie sama klasa w formie ... mam swoja namierzona w małym zameczku francuskim tylko coś mi mówi, że to piekna forma dla oczu ... nie podejrzewamaby mogła być wygodna ... zestaw drugi to jak sama napisałaś hołd w kierunku wygody ... stylistycznie nie ma co ukrywać nie jest ciekawie bo wygląda to troche jak zlepek poduch sklecony w pijanym widzie ... nie siedziałam na nich ale z tego co widac to wygoda w siedzeniu a i leżeniu sobie powinna być ... jak patrzę to widzę siebie kupująca buty ... zawsze wychodzę kupić wygodne a potem zawsze kupuję oczami ... bo fason ... bo obcas bo pietka ... i gonie w pietke bo bucik z reguły do podziwiania się nadaje a nie do chodzenia ... ale ten mały kawałeczek w którym dam radę przejsć to czuję się bosko ... no nie pomogłam ... no cóż zestaw wypoczynkowy ważny bo tam z reguły spędza się czas relaksu ... odpoczywamy fizycznie ale i zmysłami ... gargamelek stylistyczny nawet wygodny z czasem zacznie denerwować ... napięcie spowoduje unikanie ... stres ... myslę że jeżeli patrząc na zestaw numer 2 czujesz to co ja ... to nic z tego ... można odstawić marzenia jeżeli są niewygodne ale trzeba sobie pozostawić jakąs ich składową ... poszukaj zestawu wygodnego (wygodę stanowi to co jest pod skórą ... technika wykonania kanap) ale w subtelniejszej ... bardziej prostej formie ... pozdrawiam
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  7. #187

    Domyślnie

    Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za opinie. Ciężko będzie dogadać się z moim mężczyzną. Panowie jednak częściej stawiają na wygodę, my na wygląd. Konstancjo, kapitalnie porównałaś kupowanie mebli do kupowania butów! Bardzo prawdziwe...
    Aneta, tak samo jak Ty uważam, że niestety skóra jest bardziej praktyczna. Ale... nasi znajomi mają kanapy Helvetia pokryte skórą zamszową tak przygotowaną, że z jasnego beżu mazy długopisowe ściera się wilgotną ściereczką. Coś rewelacyjnego. Mają małe dzieci i jaśniutkie meble!
    Znalazłam dzisiaj komplet wypoczynkowy Prima z Komfort Meble


    Bardzo mi się podoba, ale... moja druga połowa postawiła stanowcze veto: za niskie oparcia i będzie niewygodnie siedzieć.
    I jak teraz połączyć to "ładne" z "wygodnym"? Eeech... To będzie chyba długi proces to urządzanie wnętrza...
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  8. #188

    Domyślnie

    Ash5 jak ja Cię rozumiem ... Wybór sof był najtrudniejszą decyzją w urządzaniu salonu ... Przejrzyj koniecznie ofertę Mebelplast - mają meble i w tkaninie i w skórze, zarówno nowoczesne jak i stylizowane. Mi się podobały w stylu country, ale Oficer skomentował, że siedzi się na nich "na sztywno"... i miał rację. Poszliśmy na kompromis: wybraliśmy stylizowane ale bardzo wygodne (Elizabeth). Może Was coś zachwyci (koniecznie wybierz się do galerii, bo zdjęcia nie oddają tego uroku co w realu).
    Jak dobrze kojarzę, to model Prim z Twojej wizualki zakupiła Martu (http://forum.muratordom.pl/showthrea...cje-realizacje) i chce je sprzedać........
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  9. #189

    Domyślnie

    My mamy podobnie z wyborem wypoczynku , jak coś mi wpadnie w oko, to mężowi już nie... i odwrotnie, a jak już nam coś się spodoba to koszty wysokie ..... Chyba jeszcze poczekamy, a nóż kiedyś.... właśnie KIEDYŚ znajdziemy
    Ten wypoczynek Prim jest cudny....

  10. #190
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    model Prim wygląda wspaniale ... i włąsnie takie coś jest mi do szczęścia potrzebne ... pobiegłam do Martu ale tam zdjęcia coś zablokowało a szkoda ciekawe ma wnetrza ... niestety mój klockowaty narożnik musi jeszcze sporo postraszyć mój salon ... trudno siem mówi
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  11. #191

    Domyślnie

    Ash,

    kanapa z Innych Mebli oraz Prim są boskie , stylowe, i naprawdę pasują do Waszego domu.

    Wybacz szczerość, ale ten jasny zestaw jest brzydki okropnie.



    Ostatnio edytowane przez Anjazzielonego ; 07-12-2010 o 12:36

  12. #192

    Domyślnie

    Cytat Napisał kicikici Zobacz post
    Ash5 jak ja Cię rozumiem ... Wybór sof był najtrudniejszą decyzją w urządzaniu salonu ...
    Bo to mega- poważna sprawa! Zajrzałam do Mebelplast i ... faaajneee. Dzięki, kicikici! Nawet M. spojrzał życzliwym okiem i zaproponował (sam!), że pojedziemy do salonu. Może cos z tego będzie
    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    My mamy podobnie z wyborem wypoczynku , jak coś mi wpadnie w oko, to mężowi już nie... i odwrotnie, a jak już nam coś się spodoba to koszty wysokie ..... Chyba jeszcze poczekamy, a nóż kiedyś.... właśnie KIEDYŚ znajdziemy
    Ten wypoczynek Prim jest cudny
    Oj, to się chyba powtarza... A zajrzyj do tych mebli od kicikici, może tam coś wynajdziecie! Może coś razem na forum wymyslimy
    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    model Prim wygląda wspaniale ... i włąsnie takie coś jest mi do szczęścia potrzebne ... (..)
    Prim pasowałaby do Twoich klimatów! Siedziałam na niej i jest super wygodna, cena w W-wie to ok. 3200 pln w tym pokryciu, co na fotce.
    Ale widziałam, jak odświeżasz swój narożnik i muszę powiedzieć, że zaczął fajnie wyglądać. Tylko chyba nie będzie przyjemny w dotyku.
    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    Ash,
    kanapa z Innych Mebli oraz Prim są boskie , stylowe, i naprawdę pasują do Waszego domu.
    Wybacz szczerość, ale ten jasny zestaw jest brzydki okropnie.
    Kochana, jestem wdzięczna za szczerość i bardzo na to liczę :* Nie o to chodzi, żeby sobie kadzić, prawda? Nie jestem pewna swojego wyczucia w kwestii urządzania wnętrz i bardzo proszę o dalsze uwagi.
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 08-12-2010 o 08:44
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  13. #193
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  14. #194

    Domyślnie

    Joliska... wow, że się tak wyrażę. Piękne... jeszcze muszę do cen dotrzeć, ale wygladają na górną półkę. Piękne.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  15. #195
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej Ash
    zajrzalam i po pierwsze gratuluje stanu blogoslawionego
    po drugie gratuluje pieknego domku, z jeszcze piekniejszymi schodami, drewno na nich jest przepiekne, balustrada dostojna, wspaniala ozdoba domu

    jestem ciekawa kominka, czy masz juz skonczony ?

    po pokazaniu sof zawiazala sie grupa przezciwnikow bialych szkaradztw przepraszam, ze tak po bandzie, ale totalnie zepsulby ten komplet klimat Twojego domku, a przeciez tak ciezko pracujesz, wyszukujesz i stwarzasz odpowiedni styl, ja osobiscie, gdy mam jakies watpliwosci odsuwam w czasie zakup, szukam czegos innego, bo wiem, ze bede niezadowolona i bede jeczala mezowi

    bede podgladac na biezaco, zycze powodzenia i uwazaj na siebie

  16. #196
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Rzeczywiście piękne te meble!!Oświetlenie też piękne ,ale ceny nie mogą być niskie

  17. #197
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Może jeszcze spójrz na to
    http://www.livingroom.eu/

  18. #198

    Domyślnie

    Ash dzisiaj po południu przywożą nam do domku sofę, leżankę i pufę z http://www.livingroom.eu/ . Denerwuję się okropnie, bo materiał obiciowy wybierałam na podstawie próbki i jeszcze uległam namowom Oficera, żeby poszaleć ze wzorami i teraz nie jestem pewna efektu... Wrzucę u siebie zdjęcia (jak przeżyję) i napiszę co i jak z wykonaniem.
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  19. #199

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    (...)
    dziękuję, kochana! Maluch już bryka na całego
    Kominek prawie skończony, ale nie ruszam się ze starego domu i nie mam zdjęć
    Białym paskudom mówimy stanowczo NIE! Po chwili nieuzasadnionej słabości klamka zapadła (na całe szczęście...)
    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    (...)
    Aaaa... już tam wchodziłam i zdecydowanie to bardzo sensowny adres. Piękne meble i wygladają na rozsądne ceny.
    Cytat Napisał kicikici Zobacz post
    (...)
    Super! Obserwuję i trzymam kciuki. Podziwiam, że tak się zdecydowałaś... Masz niesamowity gust i wyczucie dziewczyno, ale to i tak niełatwe... Zaciskam kciukersy!
    Meble oglądałam na stronie- piękne są... Po prostu piękne. Czekam na Twoje wrażenia.
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 08-12-2010 o 14:32
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  20. #200
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Ash o moje siedzenie na tych jutach można być spokojnym ... wiem wygląda na szorstką jazde ale jest całkiem miłe w dotyku ... mam wątpliwości ale co do koloru bo worki się piorą i nie wiem co będzie po upraniu ... choc jeżeli brac pod uwagę te na ziemniaki to ich kolor mi odpowiada ... tylko wątpię aby ktokolwiek kiedykolwiek je prał ... a na takią rewitalizacje zdecydowałam się bo nie chcę gubiś pieniążków w tym narożniku ... w konkursie na niewygodny mebel zasługuje na "sedes" trofeum ... z tego co pamietam to gdzies takowe przyznają >... śnie o Primie i tak juz zostanie
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

Strona 10 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony