dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 23
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 471

Temat: nasza Karmen

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Kochane moje, powoli się ogarniam z moimi chłopcami. Jędruś za chwilę skończy 3 miesiące, więc już jest trochę łatwiej.
    W domu nareszcie troszkę zmian- wypuśćcie tuczniki, podpalcie wychodek- montują nam kuchnię!!!
    Mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu będę mogła pochwalić się nowościami domowymi
    W ogrodzie kwiatów brak, za to grasuje w niej Batman


    Anetko, dziękuję za pamięć
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	207.jpg
Wyświetleń:	3054
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	60685  
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    ale fajnie chłopaki

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    pamiętamy pamiętamy o Tobie ale rozumiemy brak czynnej obecności - to wyższa konieczność

    ale na kuchnie czekamy
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Jakie śliczne chłopaki!!!!! Cieszę się ,że u was wszystko w porządku. Czekam z niecierpliwością na kuchnię!

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Świetny BATMAN i Cudny Jędruś
    LAZUR

    Beata

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Batman ... jak inaczej a mały Jędruś chyba nie jest jak na swój wiek maleńki ... szczęściara ... chłopaki na medal a na kuchnię czekam bardzo niecierpliwie ... duże gratulacje i duży buziak
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ash- ale fajnie, że się odezwałaś
    Śliczne chłopaki, a malutki rośnie jak na drożdżach.
    Czekam z niecierpliwością na Twoją kuchnię i odzywaj się jak najczęściej

  8. #8

    Domyślnie

    kochane moje, dzięki za miłe słowa
    Na kuchnię znów czekamy... pewnie jeszcze jakieś 2 tygodnie. Źle zamówione fronty, któryś mądry fachowiec pomazał niezabezpieczony blat kamienny pisakiem i teraz szukają jakiejś porządnej "chemii" d odczyszczenia śladó. PPfff.... kiedyś się w końcu uda, ale na razie nie mam co pokazywać
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Qrczę, zabiłabym za ten pisak Mam nadzieję, że wszystko skończy się jednak dobrze
    Poczekamy cierpliwie na fotki

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Swietne Chlopaki! Ash powodzenia z kuchnia!

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    PS.Co do pisaka to cały czas takie "kwaitki"wychodzą.Nie rozumiem-dlaczego??? Nie wiem czy na pocieszenie,ale napiszę,że u mnie świeżutko po malowaniu,cylkiniarz,który robił podłogi olkeił taśmą malarską folię do drzwi w kuchni-żeby się nie napyliło.Jak odrywał to oderwał z farbąEfekt-białe ślady na ścianie-trzeba szpachlować i jescze raz całą ścianę malować

  12. #12

    Domyślnie

    Witam....pooglądalam Twoje wnętrza i powiem to co już wiesz PIĘKNIE.Dom już macie,synów również to co więcej do szczęścia potrzeba.Będę dalej śledzila Twój dziennik i czekam z niecierpliwością na nowe fotki

  13. #13

    Domyślnie

    Witaj,
    Nawet niewiesz jak sie ciesze ze znalazlam kogos kto buduje ten dom.Przymierzamy sie do budowy tego domu(pozowolenie na budowe juz jest)Twoj dom jest sliczny naprawde nie wyobrazalam sobie ze moze tak wygladacBede czekac z niecierpliwoscia na dalsze zdjecia.Bede tu czestym gosciem i mam nadzieje ze bede mogla czasem uzyskac wielu cennych rad.
    Pozdrawiam

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Wiatj,przepiekny domek.Schody-achh.Klimatycznie i ciepło.Uśmiałam się ,jak czytałam o wyborze kanapy do salonu-teraz jest tak u mnie...Mąż chce wysokie-wygodne-troche go rozumiem,bo my rosli jesteśmy oboje i niskie u nas się nie sprawdzą chyba.Z drugiej strony to nie buty,żebym założyła 2godziny i po sprawie,tylko będę tam wypoczywać.
    Gratuluje synusia Super dzieciaczki.Pozdrawiam.Magda

  15. #15

    Domyślnie

    Kochane moje! Tak mi miło, że ktoś tu jeszcze zagląda ;D
    Witam nowe twarzyczki i koleżanki z dłuższym stażem
    Zaniedbałam wątek okrutnie, ale już sie poprawiam: dzieci odchowane, ja w miarę ogarnięta a co najważniejsze MAMY KUCHNIĘ. DZIAŁAJĄCĄ!!! i co najważniejsze świetnie się w niej czuję
    Ku mojej radości pisak udało się zetrzeć specjalnym siuwaksem. Ale podobno puszcza też płynem do mycia okien.



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2227.jpg
Wyświetleń:	2221
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	69247   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2228.jpg
Wyświetleń:	2219
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	69248   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2229.jpg
Wyświetleń:	2216
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	69249   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2230.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	69251   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2231.jpg
Wyświetleń:	2215
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	69252  

    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 09-08-2011 o 16:02
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  16. #16

    Domyślnie

    i dalej...


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2232.jpg
Wyświetleń:	2202
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	69253   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2233.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	69254   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2234.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	69255   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2235.jpg
Wyświetleń:	2193
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	69261   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2236.jpg
Wyświetleń:	2189
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	69262  

    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 09-08-2011 o 15:56
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  17. #17

    Domyślnie

    nie wszystkie fotki wklejam w dużych rozmiarach, bo robiłam je w słopneczny dzień i są nienajlepiej naświetlone. Najważniejsze, że jest kuchnia. Klimatu starej apteki raczej nie udało mi sie odtworzyć, za to jest "po mojemu".
    Teraz zaczynam walkę z zasłonami. Pffff... nie ma lekko...
    No i koniecznie musze kupić oświetlenie do jadalni nad stół i do naszego wielkiego holu. I znów moje pomysły są w opozycji do pomysłów mojego Pana.
    Za to zgodnie zamówiliśmy stół i super wygodne krzesła do jadalni. Choć po cichutku powiem, że stół i krzesła chyba średnio do siebie pasują... pokażę, jak tylko dostaniemy, bo ciekawa jestem Waszych opinii.
    Ach i jeszcze jedno! Zaczął się sezon na wyprzedaże mebli ogrodowych i muszę upolować stół razem z wygodnymi krzesłami na taras. Po ostatniej imprezce na niewygodnych krzesełkach mam jakoweś bóle w krzyżach... Wyraźnie poczułam, że nie mam juz dwudziestu lat. W ciapkę.
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 09-08-2011 o 16:12
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  18. #18

    Domyślnie

    Och ,jaka piękna kuchnia !!!! Super wyszła kolor przepiękny, pięknie słoje widać !!! Cudna po prostu a kto Ci robił ?

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał jo@nna Zobacz post
    dziękuję ślicznie kuchnię robił nam pan z okolic Radomi. Niestety, nie polecę go... kuchnia miała być gotowa przed urodzeniem naszego synka. Jędruś za chwilę skończy pięć miesięcy Realizacja projektu z tym fachowcem to coś dla naprawdę opanowanych ludzi.
    Cytat Napisał aniulka29 Zobacz post
    dziękuję Z tego, co piszesz jeszcze sporo przed Tobą, ale na pewno warto oglądać kuchnie naszych forumowych koleżanek. Zawsze można coś podpatrzeć i się dowiedzieć. U mnie na przykład jest zlew pod oknem. Wiedziałam, że nie da się otworzyć okna, bo kran będzie przeszkadzał. Przynajmniej zrobiłam to świadomie, a nie jestem zaskoczona. Albo blat granitowy- zrobili mi z fazą na brzegach. Wszystko fajnie, ale bardzo widać łączenie i trudno je będzie utrzymać w czystości... Jak będziesz robić swoją kuchnię to sprawdź sobie zawczasu u innych takie "kwiatki".
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 10-08-2011 o 21:29
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  20. #20

    Domyślnie

    Ash, poprostu WOWWOW jak mi sie strasznie podoba, zastyglam na chwile.Gratuluje gustu i najwazniejsze ,ze dobrze sie w niej czujesz.Sama juz sie nie moge doczekac jak bede na takim etapie

Strona 21 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony