dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 66
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1301
  1. #1001

    Domyślnie

    Efilo mam do Ciebie pytanko Otóż planuję u siebie w kuchnii blat teakowy i chciałabym zapytać jak się sprawuje Twój palisander? chodzi mi o to czy się bardzo rysuje, jest trudny w utrzymaniu czystości itd. Zamawiałaś z DLH? warto u nich zamówić?Lokalny sprzedawca wycenił mi ten blat 2 x drożej niż w tym DLH.szok!!
    no i kolejne pytanko czy można gdzieś obejrzeć Twój ogród?
    Pozdrawiam i miłego weekendu życzę,
    Paula

  2. #1002

    Domyślnie

    Przypomniało mi się,że miałam zapytać jeszcze o uchwyty w meblach kuchennych- otóż chciałam do swojejkuchnii takie wpuszczane w płytę (nie widać ich)ale w studiu kuchennym powiedzieli mi, że ciężko będzie otwierać szafkę ze zmywarką. a jak to jestu Ciebie?odczuwasz jakiś dyskomfort?

  3. #1003
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AniaMaksKuba

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    GRYFICE
    Kod pocztowy
    72-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    witam Efilo wnętrza prześliczne gratuluje gustu i pomysłów też będziemy mieć dom z andresolą i małą galeryjką na piętrze i podobną wielkośc kuchni z jadalnią (27m2) kominek również w ścianie i taki prostokatny ale pod schodami u nas byłby, schody bedą w salonie więc mysle czy takie modułowe, dywanowe czy jednak betonowe coś jak u ciebie i panele takie same jak w galerii i hollu na poddaszu i własnie na schodach ...... zainspirowało mnie twoje oświetlenie te w sufitach podwieszanych co to jest jakies podłużne listwy?? mam w związku z tym )))) kilka pytań ale chyba bardziej na priva bo pewnie gdzieś juz o tym pisałaś jeśli zechciałabyś mi pomóc podpowiedzieć byłabym wdzięczna podaje mój meil [email protected] ................... natomiast tak siedze dziś przez całe popołudnie i nie moge znaleźć fotek twojego domku co to za projekt może masz już ogrodzenie, ogród itd )) jakieś rolety planujesz w przyszłości na okna a masz ich sporo!!!

  4. #1004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    kurcze dawno tu nie zaglądałam

    wmnich - kafle nazywają się vibrazioni firmy impronta z tego co kojarzę nie są już produkowane. światła są w konstrukcji z gipskartonu

    paulatomczyk - palisander jest ciemny i wzorzysty więc sprawuje się super. nie potrafię powiedzieć co by było gdyby był jednolity i jaśniejszy. ale jest wątek o blatach drewnianych z wypowiedziami użytkowników. z tego co pamiętam sobie chwalą stąd moja decyzja, żeby pójść jednak w drewno. trzeba tylko pamiętać że raz na jakiś czas będzie go trzeba zaolejować żeby zachował promienny wygląd
    drewno kupowałam w dlh i sobie chwalę. choć muszę przyznać że lepiej kupić blat dużo wcześniej bo te blaty u nich to jeszcze z wilgotnością nie halo są i bezpieczniej go wysezonować przed montażem
    co do uchwytów - ja mam wystajace wiec nie pomoge

    Ania
    kuchnie mam 'troszke' większą od Twojej, nie wiem na jakim jesteś etapie ale raczej nie upchniesz aż tyle co u mnie. Projektując nie zależało nam na takim wielkim pomieszczeniu ale niestety tak wyszło z innych przyczyn. Projekt indywidualny więc nie ma go gdzie obejrzeć a na forum pokazuje wnętrza. Jak masz pytania jakieś konkretne o oświetlenie to śmiało na priw jak nie chcesz tutaj. Polecam oprawy chors 80.60 czy jakoś tak. Ja mam zumtobela ale nie polecam.
    A rolety planuje rzymskie ale ciągle nie ma na nie kasy.

  5. #1005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post

    A rolety planuje rzymskie ale ciągle nie ma na nie kasy.
    efilo, rozglądałaś się może już za roletami? Też mi się marzą rzymskie na pewno w kuchni i jadalni.
    Ja bym już najchętniej zamawiała, ale jestem zielona w tym temacie, znasz jakieś stronki, sklepy, godne polecenia?

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    najlepiej odwiedzić miejscowy sklep z żaluzjami. ja mam takie dwa. niestety wyceny są powyżej moich możliwości budżetowych zwłaszcza jak chcę to zrobić na całym parterze na raz

  7. #1007

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    kurcze dawno tu nie zaglądałam

    wmnich - kafle nazywają się vibrazioni firmy impronta z tego co kojarzę nie są już produkowane. światła są w konstrukcji z gipskartonu

    paulatomczyk - palisander jest ciemny i wzorzysty więc sprawuje się super. nie potrafię powiedzieć co by było gdyby był jednolity i jaśniejszy. ale jest wątek o blatach drewnianych z wypowiedziami użytkowników. z tego co pamiętam sobie chwalą stąd moja decyzja, żeby pójść jednak w drewno. trzeba tylko pamiętać że raz na jakiś czas będzie go trzeba zaolejować żeby zachował promienny wygląd
    drewno kupowałam w dlh i sobie chwalę. choć muszę przyznać że lepiej kupić blat dużo wcześniej bo te blaty u nich to jeszcze z wilgotnością nie halo są i bezpieczniej go wysezonować przed montażem
    co do uchwytów - ja mam wystajace wiec nie pomoge

    Ania
    kuchnie mam 'troszke' większą od Twojej, nie wiem na jakim jesteś etapie ale raczej nie upchniesz aż tyle co u mnie. Projektując nie zależało nam na takim wielkim pomieszczeniu ale niestety tak wyszło z innych przyczyn. Projekt indywidualny więc nie ma go gdzie obejrzeć a na forum pokazuje wnętrza. Jak masz pytania jakieś konkretne o oświetlenie to śmiało na priw jak nie chcesz tutaj. Polecam oprawy chors 80.60 czy jakoś tak. Ja mam zumtobela ale nie polecam.
    A rolety planuje rzymskie ale ciągle nie ma na nie kasy.
    Dziękuje ci bardzo za odp widzę,że ty masz taką listwę wpuszczoną w front- przy takich uchwytach nie ma problemu z otwieraniem zmywarki? czy byłaby jakaś opcja,żebyć mi podesłała zbliżenie tego uchytu?
    Pozdrawiam

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    sorki za jakość zdjęc ale było już szarawo i komórka wtedy nie wydala




  9. #1009

    Domyślnie

    czyli te uchwyty są jakby wystające poza front?
    i dziękuję

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    efilo,
    mam pytanie o praktyczne użytkowanie drewnianego tarasu - troszke o tym dyskutowalismy w innym wątku.
    Jakie prace nalezy przy nim wykonać po okresie zimowym? nie ma problemu z odsnieżaniem - chodzi mi o możliwość uszkodzenia dechy.

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    jak odśnieżasz nie uszkadzasz dech. możesz olejowac od czasu do czasu. nie ma takiej konieczności - moje drewno nie wymaga olejowania - i tak mu nic nie będzie - jedynie co to oczywiscie spatynuje

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał paulatomczyk Zobacz post
    czyli te uchwyty są jakby wystające poza front?
    i dziękuję
    paula sama cytowałaś wypowiedź w której napisałam że moje uchwyty są wystające

  13. #1013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    jak długo juz masz taki taras?

  14. #1014

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    paula sama cytowałaś wypowiedź w której napisałam że moje uchwyty są wystające
    no faktale gapa ze mniezakręcona jestem a czy nie byłoby kłopotem, żebyś wrzuciła mi jeszcze fotkę uchwytu w szufladzie (wersja otwarta i zamknięta) i w pionowych szafkach np tam gdzie masz lodówkę ?

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    szuflada będzie wyglądać dokładnie tak samo jak zmywarka. a lodówka... spójrz na zdjęcie kuchni

  16. #1016

    Domyślnie

    Popatrzałam a mam takie pytanie- czy mogłabym u Ciebie wrzucić zdjęcie projektu naszej kuchnii- może byś nam coś doradziła?

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    wrzuc do projektow a tu daj linka

  18. #1018

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto Zobacz post
    wrzuc do projektow a tu daj linka
    a mogłabyś mi podesłac linka do tych projektów?
    dziękuję

  19. #1019

  20. #1020

Strona 51 z 66

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony