dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    No tak bo bez reku raz że nie będzie odzysku ciepła a dwa i tak zapłacisz za prąd.

  2. #42
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    więc stwierdzenie, że reku się nie zwróci jest błędne - WM się nie zwróci - ale jest to duży komfort - zaś samo reku zwróci się, a przy okazji zwiększa komfort

  3. #43

    Domyślnie

    Ktoś kiedyś powiedział - jeśli oczekujesz zwrotu, to po co budujesz dom.
    Ja sam mam i WM i reku choć wiem, że to i tak się nie zwróci.

  4. #44

    Domyślnie

    A ktos kiedys powiedział jeszcze ładniej cyt. "pierwszy raz to zwróciło mi się zaraz po oczepinach"...
    Podzielam zdanie Orko...dlaczego wszyscy chcą zwrotu w dziedzinie budownictwa i instalacji czy to CO z pompa ciepła czy WM z reku.
    A jak kupujecie samochody to dlaczego dopłacacie za młodszy rocznik, lepiej wyposażony, lepszej marki itd...kiedy to Wam sie zwróci???
    Odpowiedź jest prosta nie musi i może nigdy tak nie będzie, ale za to pożyje sobie w komforcie

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał photos Zobacz post
    A ktos kiedys powiedział jeszcze ładniej cyt. "pierwszy raz to zwróciło mi się zaraz po oczepinach"...
    Podzielam zdanie Orko...dlaczego wszyscy chcą zwrotu w dziedzinie budownictwa i instalacji czy to CO z pompa ciepła czy WM z reku.
    A jak kupujecie samochody to dlaczego dopłacacie za młodszy rocznik, lepiej wyposażony, lepszej marki itd...kiedy to Wam sie zwróci???

    Odpowiedź jest prosta nie musi i może nigdy tak nie będzie, ale za to pożyje sobie w komforcie
    ale w tym topicu chyba nikt nie oczekuje jakiegoś zwrotu, no chyba, ze przeoczyłem, ale zdaje się, że ogół zgodnie twierdzi, ze WM to komfort a nie zwrotna inwestycja, wiec po cóż te "???"

  6. #46

    Domyślnie

    a tylko po to aby nakierunkowac kolege redlum...pyta o zwrot zamiast o komfort

  7. #47

    Domyślnie

    glupota jest budowac dom bez reku

    lepiej jest zrobic o 5-8mkw mniejszy dom ale z WM

  8. #48
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    pytanie było czysto teoretyczne - a stwierdzenie po to aby uściślić która część instalacji WM się zwróci, a która nie - bo kolega redlum jest już w takcie robienia instalacji WM z Nikolem 320

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony