dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 25
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 495
  1. #201
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    nie boję się. miałam Barlinka i jest lepsza od Baltic wood. co prawda obcasy odpadają i jeżeli ktos chodzi p domu w butach to też nie poecam. ja miałam w salonie z wyjściem na ogrod i nic się nie działo. jak na każdym parkiecie jak spadnie coś ciężkiego np. młotek to robi się dziurka. w gabinecie gorzej, bo dużo ludzi w butach często wchodziło prosto z dworu . trochę piasek porobił takie delikatne dziurki. zamawiam teraz szczotkowaną , ona nie ma tak wyczuwalnej warstwy lakieru tzn. nie jest śliska. i podobna bardzo dobra do utrzymania. ja miałam salon około 60m.kw i podłogówka , wysoki na 6m , okna na 2 ścianach i było cieplutko. ale to nie prawdziwy parkiet

  2. #202

    Domyślnie

    Przepiękny dom, bryła jest po prostu zniewalająca, kolorystyka także... Czekam na całość. Też osobiście jestem fanką retro wnętrz, ale ten dom jest PRZEPIĘKNY.

  3. #203
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał anula05 Zobacz post
    Wanna miodzio! My przysepilismy i odpuszczamy wolnostojaca. Wanne jeszcze bym przezyla, ale 6tys za baterie nie dam
    mozecie mnie uswiadomic czym sie rozni deska 1lamelowa od 2 lamelowej?
    Anula, tez mam w planach ta wanne.... na razie mamy kupione baterie wolnostojaca...rok temu wyszla niecale 4tys....niemiecki Steinberg, seria 120...trzymalam juz je w rekach...piekna

    http://www.ceneo.pl/1679299

    http://www.steinberg-armaturen.de/in...&item=120.1160

    Mytka, ciesze sie, ze tak pieknie Wam idzie!! Zycze bezproblemowej przeprowadzki i czekam razem z innymi forumowiczami na zdjecia "po".....

    Maja

  4. #204
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    ..i znów bardzo dziękujemy przybyszom za komplementy
    Fakt! baterie wolnostojące są obrzydliwie drogie.. zwłaszcza te które się podobają;/
    Nasz/mój plan przewidywał że wanna bedzie napełniana przez jej odpływ są takie sprytne odpływy na rynku np RotaPlex Trio F z Viegi.
    Jak się niestety okazało gdy już wanna do nas przyjechała, nie da się ani tego odpływo/dopływu, ani żadnego innego [producenta] w niej zainstalować bowiem przelew z korkiem który jest w niej zainstalowany jest 'trwale' zintegrowany z wanną;/
    My po dłuższym namyśle i ze względu właśnie na cenę baterii wolnostojących zamontowaliśmy obok wcześniej przewidzianego pokrętła czystą w formie wylewkę 'kaskadową'..
    ..wanna obecnie prezentuje się tak:


    Owszem, bateria poniżej prezentuje sie cudnie ..ale jej koszt (wraz z elementem podtynkowym) to prawie 6tyśkow! :/


    ..umywalkowe baterie Melange po montażu:

    niestety umywalek brak bo i brak szafki na której mają stać;/
    Ostatnio edytowane przez Mytka ; 23-02-2011 o 14:11

  5. #205

    Domyślnie

    No właśnie, właśnie, te baterie.... Dlatego powiedziałam STOP
    Wanna cudna. Co to za płytki pod nią leżą?

  6. #206
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    anula05 frez optycznie wydłuża deskę, wg mnie fajnie podkreśla że to deska właśnie, no i jak wspominałem podłoga pokryta deską frezowaną zawsze ciut lepiej będzie oddawała ciepło, dzięki temu że przy frezach ma ona ok 10mm.
    Pojutrze, postaram się wrzucić zdjęcia podłogi na dole Malarze teraz tam robią poprawki i wszystko pofoliowane:/

    martahp z tym barlinkiem to trochę nie tak, oczywiście wg mnie
    Rzeczywiście ich tańszy segment desek (najpopularniejszy) jest miernej jakości. Głównie z resztą nich reklamacje się tyczą. Barlinek ma też jednak deski w klasie exclusive, których w kraju sprzedają stosunkowo mało, a większość idzie na eksport głownie do Niemiec, te zaś są jakościowo bardzo dobre, ale ceną wyjściową podchodzą pod top producentów .. no może -15%?
    Nie ulega jednak wątpliwościom, że opinie mają zszarganą właśnie dzięki temu czym zawojowali rynek, czyli dzięki tańszym deskom których jakości ze względu na cenę nie są w stanie podnieść..
    Ostatnio edytowane przez Mytka ; 23-02-2011 o 14:42

  7. #207
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    ..kafle te co i na ścianie w rozmiarze 30x60cm. Producent nordCeram - gdzieś już o nich tu pisałem dokładniej

  8. #208
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    o! jest na stronie 4tej

  9. #209

    Domyślnie

    dzięki...sorry...
    a 10 mm czego? bo nie kumam

  10. #210
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    deski łacznie deska ma 14mm ,a na krawędziach deska frezowana jest odchudzona/zcięta o tą warstwę wierzchnią czyli jakieś 3-4mm

  11. #211
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    tędy ciepło może prościej uciec

  12. #212

    Domyślnie

    aaa, nie wiedzialam, ze aż taka różnica w grubości...

  13. #213
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Mytka
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    śląskie
    Posty
    199

    Domyślnie

    strzelam ale z 3mm będzie

  14. #214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mytka Zobacz post
    Mytka -łobuzie, ona nie jest szara tylko fioletowa,wczoraj sprawdziłam w katalogu rasch, dokładnie ten numer

  15. #215
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    Mytka dzięki za barlinek. wszyscy mówią, że to jest szajs. a ja mam z linii exclusive szczotkowaną i z fazą dąb. śliczny i bardzo naturalny. odcień szarawy, a nie żółty

  16. #216
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    nie dodałam,że wanna śliczna

  17. #217
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Asesor
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie fajnie

    wszystko wychodzi bardzo fajnie, jak patrzę na Wasz domek to mam ochotę zacząć budowę od początku, bardzo podoba mi się fornir na ścianie i drzwiach jaki to kolor i ewentualnie z jakiej firmy bo wiem, że fornir fornirowi nie równy (są różne odcienie np. dębu, orzecha itp.), mój wykonawca bierze forniry z DLH i od Zagłoby (pod Warszawą), chcę zrobić ściankę z forniru w salonie i powtórzyć go we fragmencie kuchni, dobrze by było żeby pasowały do siebie, mam problem jedynie z blatem bufetu bo można zrobić z forniru lub dać gotowy drewniany blat, jak to pogodzić kolorystycznie, może juz rozwiązaliście ten problem

    aaaa, gdzie dostaliście listwy montoawne między płytami fornirowanymi

  18. #218

    Domyślnie

    Mytka, ja nigdy nie miałam deski barlineckiej, opieram się na opinii uzytkowników i forumowych speców od podłóg. Ale zapewne coś w tym jest, o czym piszesz, skoro znajdują się użytkownicy zadowoleni z barlinka (exclusive), tacy jak monika996.
    Wanna - śliczna. I wg mnie twoja bateria ścienna wygląda fajnie. Też taka (wanna) mi się marzy w przyszłym domu (tylko kamienna). Zastanawia mnie jedno - gdzie się kładzie, użytkując wannę stojącą, szampon, mydło itp. Na jakims dodatkowym ruchomym stojaku, słupku z drewna, plastikowym krześle typu Ghost? Masz jakis pomysł na to?
    A te twoje okna w łazience - REWELACJA!
    Ostatnio edytowane przez martahp ; 06-03-2011 o 20:36
    "dziwny jest ten świat..."

  19. #219
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danae

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    4

    Domyślnie

    Aż dziw ile jeden urzędnik i MPZP może popsuć U nas na szczęście wyrok brzmi: dach jednospadowy lub dwuspadowy do 45 stopni. Swoją drogą czemu nie dali na czterospadowy rownież to nie wiem. Biuro projektowe już robi projekt z płaściutkim daszkiem. Życzę wszystkim tak przychylnych urzędników jak moi bo wiem że są częste problemy z planami.

  20. #220
    monika996
    Guest
    monika996

    Domyślnie

    witaj Mytka co u Was slychać?
    czy wy szyby prysznicowe macie montowane w profilach aluminiowych?

Strona 11 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony