dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Planuję rozpocząć budowę domku - mam pytanie ile i za co płaci się kieronikowi budowy.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja place 900zl za cala budowe - taka mam umowe, z tym ze to znajomy tescia i za bardzo go nie angazuje. Mowiac wprost - prawo nakazuje wiec jest.

    Pozdrawiam
    Dlugi

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zapłaciłam (o ile dobrze pamiętam) 600 zł za ustanowienie kierownika budowy i 50 zł za kazdą wizytę na budowie. Jak do tej pory wiem o wizytach, które się odbyły czyli przed zalaniem fundamentów (kontrola zbrojenia), w trakcie budowy ścian (to było konieczne w związku z zamiana nadproży na rolokasety - kierownik musiał sprawdzić i wyrazić zgodę - normalnie moze go nie być na tym etapie) i przed zalaniem stropu. Dalej jeszcze nie wiem. W tym roku nie robię więcej
    pozdrowienia
    Agnicha

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Wojciech Nitka

    Zarejestrowany
    Aug 2001
    Posty
    1.634

    Domyślnie

    Może określicie gdzie "tyle płacą".
    Nie sądzę by w Gdańsku czy w W-wie kierownik budowy "urabiał" się za 50 zł. za wizytę. No, chyba że kiepski "niekierownik".

  5. #5

    Domyślnie

    Ja buduje w okolicach Krosna - podkarpackie.

    Pozdrawiam
    Dlugi

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    okolice Krakowa, 1500 PLN za całą budowę

  7. #7

    Domyślnie

    Ja buduję w okolicach Wrocławia. A ceny obecnie trochę się zmieniły (jestem liczona wg starego cennika)- teraz u mojego kierownika płaci się 1100 PLN i w tym są wliczone 4 wizyty na budowie. Za więcej trzeba płacić dodatkowo.
    Agnicha

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2001-11-07 09:19 ]</font>

  8. #8

    Domyślnie

    Witam
    Ja też planuje budować w okolicach Wrocławia i poszukuję obecnie kierownika. Jeśli to nie problem, a jesteś ze swojego zadowolona to może podałabyś mi namiary ?

  9. #9

    Domyślnie

    Okolice Wrocławia są rozległe napisz mi gdzie dokładnie się budujesz Daniel? Ja w Oławie. I mój kierownik budowy jest z Oławy a jestem z niego bardzo zadowolona. Skontaktuj się ze mną na priva lub przez ICQ.
    Pozdrowienia
    Agnicha

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Agnicha1704 dnia 2001-11-07 15:03 ]</font>

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Mój kierownik budowy zażyczył sobie 800 zł (w 1999r.) z terminem płatności "aby nie zbyt późno, bo jak budowa będzie się przeciągać ...." Trochę się podniósł z kasą, bo miałem budować z THERMOMURU (normalnie brał 600 zł) ale ostatecznie wyszło z betonu komórkowego a i tak zostało 800 zł.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Mój kierownik wziął za całą budowę 500zł.
    Był na każde zawołanie.
    Za każdą wizytę (ważniejszą, czyli kopanie fundamentu, ułożenie zbrojenia , zalewanie.) dawałwm mu po 50zł.
    Na razie wykorzystał z limitu 200zł

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Cześć Długi trochę Cię pociągnął kierownik, w naszych stronach, jak się jest znajomym teścia , ma niedaleko do budowy, sąsiad Cię
    nie kabluje do urzędu to mógł ci to zrobić za 500 chyba że mu wypłacisz za 5-10 lat.
    Okolice Strzyżowa pozdrawiają Krosno
    Stan

  13. #13

    Domyślnie

    kierownik w okolicach Warszawy 1500-2500. Dodatkowe wizyty 100-200.Zważywszy ,że budowa trwa 2 lata to nie jest dużo.

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    Ketiso ,podaj z rachunkiem czy z przymrużeniem oka

    Stan

  15. #15

    Domyślnie

    Okolice Wroclawia, kierownik z Jelcza, 1% wartosci budowy, ale udalo sie stargowac na 1200. Platne z gory i jest na kazde zawolanie (byle dac mu dzien wczesniej znac).

  16. #16

    Domyślnie

    Taki standart jak to nazwałeś z przymrużeniem oka i bez nadzwyczajnego angażowania

  17. #17

    Domyślnie

    Okolice Gdyni ( Bojano) 1.200,0 brutto z fakturą, na każde zawołanie + porady co z czym i za ile. Ale byli nawiedzeni którzy chcieli i 3.000,0 bez rachunku oczywiście.

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki Ketiso
    Gdy będziesz budował drugi dom, zwróć oczy na południowy wschód -Dziennk Budowy będziesz miał wyprowadzony na cacy za 300 -500 PLN
    a porady.... uzyskasz od fachowców z "MURATORA" z tym, że nie wierz w cuda nie ma idealnych rozwiązań.Zawsze jest coś za i coś przeciw.
    Gdyby było inaczej już dawno obeszło by się bez porad, a wszyscy budowali by wnajlepszej technologii.
    Pozdrawiam
    Stan

  19. #19

    Domyślnie

    On 2002-01-12 02:24, Anonymous wrote:
    Cześć Długi trochę Cię pociągnął kierownik, w naszych stronach, jak się jest znajomym teścia , ma niedaleko do budowy, sąsiad Cię
    nie kabluje do urzędu to mógł ci to zrobić za 500 chyba że mu wypłacisz za 5-10 lat.
    Moze i pociagnal Na razie od poczatku budowy wplacilem mu 300zl (czyli za 3 lata), teraz bede musial podjechac do niego - dam mu druga rate.
    Okolice Strzyżowa pozdrawiają Krosno
    I nawzajem

    Pozdrawiam
    Dlugi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony