dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 168
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Nowi moderatorzy - Wasze propozycje

    Kochani,
    wychodząc naprzeciw Waszym prośbom, chcemy wybrać kolejnych moderatorów na forum. Edzia i Ponury63 są Moderatorami-Założycielami, ich rola jest nie do przecenienia. Bardzo dziękujemy, że są z nami.
    Myślimy o nowych adeptach tej trudnej sztuki, jaką jest moderowanie forum. Prosimy o Waszych kandydatów, prosimy o zgłaszanie się chętnych. Będziemy wpisać kandydatów (po uzyskaniu zgody od tej osoby) do ankiety.

    Zapraszamy do głosowania na kandydatów.

    Pozdrawiamy

  2. #2
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy Zobacz post
    hmm trochę dziwna forma naboru na moderatorów,(w sumie to nie słyszałem żeby taka forma była na jakimś forum ) Moderacja to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie posty kolegów czy znajomych będzie się promowac lub patrzeć przez palce,moderacja to wbrew pozorom ciężka praca gdzie nie oglądając sie na znajomości, wykonuje sie swoja prace, tutaj wazne są kompetencje, znajomość tematu, wyłapywania niescisłosci, czy innych rzeczy które przeszkadzają użytkownikom forum(kto moderował jakieś forum wie o czym piszę),
    Autorytet wśród forumowiczów - to najważniejsze co daje takie głosowanie. Prosimy pochopnie nie wydawać negatywnych sądów.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Jak można banować i molestować kobity - to bym sie zastanowił
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Selimm, normalnie mój głos już masz

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Moderowanie to ciężka praca.. zewsząd same skargi i żale.. brak pochwał.. Notoryczny brak czasu..
    Poświęcenie że hoho.

    Moim zdaniem warto pomyśleć o moderatorach "społecznych" - czyli może o mniejszej "mocy"? Albo "branżowych", bo jak zauważył Bobek - moderowanie czasam wymaga wiedzy, z tym że tu nieocenieni są inni dyskutanci.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jarek EM08
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Festung Posen
    Posty
    666
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    finlandia ma całkowitą rację. Na niezdyscyplinowanym forum kupa roboty, czasami stresu i od groma żalów na darmową w końcu robotę takiego społecznego moda. Sam jestem moderatorem na jednym forum i póki się wiara nie nauczyła pewnych zasad miałem z nią kupę roboty. Na szczęście są na tym forum grupy, trzymające się tematu, rzadko odbiegające od przewidzianych przez redakcję ram. Może mamy szczęście, że ludziska na FM są bardziej kulturalni i brak tu "dzieci onetu i neostrady".
    A i selimm ma trochę racji. Parę babeczek przydałoby się na forum zbanować Ale to są bardzo nieliczne przypadki. Najgorsze, że z kobiecą naturą ciężko wojować...
    Ale sam pomysł naboru jest całkiem OK. Lekkie przytemperowanie zapędów niektórych forumowiczów przyniesie poprawę "jakości" na FM.

  7. #7
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Witamy nowego moderatora, a jest nim joliska.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie


  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post

    Myślimy o nowych adeptach tej trudnej sztuki, jaką jest moderowanie forum.
    Jak dostałem na pewnym forum propozycję moderowania, to od razu zostały mi nakreślone ogólne zasady, ogólna polityka i zarys kierunku w którym forum będzie dążyć w zamyśle jego twórców. Czyli miałem jasność celu. Poza tym nie ukrywano, ile czasu (mniej więcej) bedzie to wymagać i jak często (nie byłem jedynym mod-em). Zgodziłem się, ale wymagania i tak okazały się wieksze niż moje wyobrazenie.

    Tutaj Redakcja nie pokazuje celu, ani wizji forum. A wg mnie tak byc powinno. Bo nie sztuka się zgłosić, a potem...? Żeby to robić dobrze, trzeba mieć masę czasu. Ci, którzy go nie mają - odradzam.
    Sam oczywiście tez się nie zgłaszam. Na razie jedno mi wystarczy.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    ja mogę tu porządek zrobić...
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa Zobacz post
    ja mogę tu porządek zrobić...
    Popieram! Widziałem go... ma bary... poradzi se...

  12. #12
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze,

    tu sondujemy Wasze opinie. Decyzja o wyborze moderatora nie jest z automatu, gdy ktoś się zgłosi. W każdym razie dziękujemy za każdy głos.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Drodzy Forumowicze,

    tu sondujemy Wasze opinie. Decyzja o wyborze moderatora nie jest z automatu, gdy ktoś się zgłosi. W każdym razie dziękujemy za każdy głos.
    na tyle inteligencji to my chyba mamy, żeby to wiedzieć.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    czy casting wciąż trwa?

    Pytam bo widzialbym to tak, że każdy dzial ma Moderatora. Mnie zawsze dziwilo jak Edzia z Ponurym daję rade ogarnąć cale forum. Na innych forach każdy dzial ma moda i wtedy latwiej jest nad wszystkim zapanować. Jeżeli Redakcja do tego wlaśnie dąży to mnie się zawsze marzylo moderowanie Hyde Parku tylko nie wiem czy świat jest na to gotowy...?
    Ostatnio edytowane przez dandi3 ; 26-01-2011 o 16:42

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To fakt, że na forum przydałoby się więcej straży. Nie uważam by dotychczasowa sobie nie radziła - tu chyba tylko dzięki wyższemu poziomowi użytkowników panuje względny spokój, ale.. parę nowych oczu nie zaszkodzi

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3 Zobacz post
    czy casting wciąż trwa?

    Pytam bo widzialbym to tak, że każdy dzial ma Moderatora. Mnie zawsze dziwilo jak Edzia z Ponurym daję rade ogarnąć cale forum. Na innych forach każdy dzial ma moda i wtedy latwiej jest nad wszystkim zapanować. Jeżeli Redakcja do tego wlaśnie dąży to mnie się zawsze marzylo moderowanie Hyde Parku tylko nie wiem czy świat jest na to gotowy...?
    Aż się dziwię, żeś tyle czekał...

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    rozumiem, że mam Twój głos poparcia???? czy źle rozumiem??? W razie gdybym się jednak nie mylił, mianuję Cię zawczasu Kluzik Rostkowską mojej kariery.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dandi masz mój głos. Do Parku z nim Redakcjo, do Parku!

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Dziękuję Ci ukochano. Jeżeli dostanę cokolwiek i nie będzie to Park tylko dachówki to Cię znajde i wmanewruję w uroczy dział "Woda i ścieki" !
    Czy moderatorzy dostają gabinet, mahoniowe biurko, fotel w skórze z jenotów i Saeco Incanto z zapasem kawy?

    Albo Edzię zapytam.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Ależ Dandi, Ty do Parku nadajesz się jak nikt inny.
    A mnie nie wpychaj do niczego, bo ja nie chce rządzenia! Nawet wodą i zwłasza ściekami!
    p.s. Dlaczego Edzię, jak "cyganka wszystko Ci powie"?

Strona 1 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony