dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 118
  1. #1

    Domyślnie KUCHNIA - płytki nad blatem w kuchni

    Witam.

    Jak to macie u siebie bo będę cos takiego robił. Meble mam po jednej stronie kuchni od okna do drzwi. Będą się one kończyć jakieś 20-25cm od drzwi i nie wiem czy dać pasek do końca czy może do końca mebli (ale tu mam problem bo nie wiem czy dam radę tak wymierzyć żeby było równo)? Jak ktoś ma jakieś zdjęcia jak to ma u siebie to byłbym happy
    na ciekawe pomysły tez jestem otwarty

    pozdr

  2. #2

    Domyślnie Re: Pasek kafelek w kuchni pomiędzy blatem a szafkami wisząc

    Może do końca i ścianę do dołu na te 25 cm szerokości też wyłóż płytkami? jakby to miał być tylko taki pasek a w dół "goła" ściana to może wyglądać jakby meble były za krótkie.


    pozdrawiam
    Basia

  3. #3

    Domyślnie

    a ja bym zrobiła tylko do mebli, taki wystający pasek mnie osobiście się nie podoba. Jak się boisz o pomiar, to zostaw jeden rząd na doklejenie już po montażu.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ja bym zrobiła tak jak basiaw. W tej chwili mam tak na bocznej ściance zmywarki. Nad zmywarką idą płytki jako kontynuacja płytek między dolnymi a górnymi szafkami na ściance prostopadłej, kiedy kończy się bok zmywarki mam [puszczone jeszcze 2 rzędy płytek aż do podłogi (przy okazji nie chlapie mi się na ścianę podczas ładowania zmywarki, tylko na płytki)

  5. #5

    Domyślnie Płytki ścienne do kuchni

    Witam!
    Gdzieś chyba był już ten temat tylko nie mogę znaleźć.
    Interesuję mnie jakie kafle pasują na ścianę do kuchni.Meble mają być w ciemnym brązie w stylu nowoczesnym.
    Jak można to poproszę zdjęcia,myslałam coś o większych prostokątach kładzionych na szerokośc,ale jaki dekor do tego??

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Też chętnie zobaczę

  7. #7

    Domyślnie

    N o to czekamy na zdjęcia i propozycję

  8. #8

    Domyślnie

    deko prawie tego samego koloru,lekko pociemnione ,będą pasowały, trochę wyobraźni
    i'm the best

  9. #9

    Domyślnie

    A po co dekory? Do nowoczesnych mebli jakoś nie widzę dekorów, raczej duże płyty gresu polerowanego, szyba albo blacha na ścianę, bęz zbędnych ozdóbek

  10. #10

    Domyślnie

    [quote="Annja"]A po co dekory? Do nowoczesnych mebli jakoś nie widzę .

    Chodzi mi ,żeby te płytki nie wyglądały tak mdło jakieś 2-3 kafle inne ,z dekorem też nie lubię zbytniej przesady nawet gdybym miała kuchnie w innym stylu to nie zdecydowałabym się na zbyt dużo dekorów.[quote]

    [/quote="laziale"]....... trochę wyobraźni
    No tego mi chyba nie brakuje przynajmniej tak myślę,fajnie jest najpierw podpatrzyć jak to wygląda już po realizacji.
    Pozdrawiam wszystkich i dzięki

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Ja mam duże płyty gresowe w poprzek nad kuchnią, mimo że nie jest to kuchnia nowoczesna. Dekorów nie mam żadnych, ale nad dwoma pasami jasnego gresu jest pas ciemnego dla kontrastu.

  12. #12

    Domyślnie metaliczne,rdzawo- zlote plytki do kuchni nad blat

    Witam,
    Poszukuje plytek- dosyc duzych nad blat w kuchni, w kolorze rdzy wpadajacej w zloto- o nierownej powierzchni(chropowatej) - koniecznie metaliczne.
    Gdzies takie widzialam... ale niestety juz nie moge nigdzie ich spotkac.
    Jesli ktos ma jakies pomysly to prosze.
    dzieki

  13. #13

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Kierunek : tau ceramika ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #15

    Domyślnie

    Witaj!

    Może coś takiego:


    seria Loft - silver z Ceramiki Marconi - wymiar 60 cm x 30 cm, są metalizowane

    i ten sam wymiar, ta sama firma, tylko w brązie:


    też metalizowane.
    Kupowałam je w Leroy Merlin po 55 zł/m2.

    I też w Leroy widziałam jeszcze bardziej rude Iron Rust - niestety nie wiem jakiej firmy.
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  16. #16

    Domyślnie

    Wlasnie o cos takiego mi chodzilo!
    Czy beda takie brazowawe plytki -metaliczno-zlote pasowaly do kuchni w zabudowe koloru WENGE, z jasnymi blatamii jasnymi wykonczeniami szafek(jasne pasy)tj. listwa laczaca gdzie niegdzie rozne szafki i bardzo jasna podloga w polerze oraz bialymi scianami?

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    a na to wenge to już jesteś 100% zdecydowana czy to dopiero etap planów?

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudia11
    Wlasnie o cos takiego mi chodzilo!
    Czy beda takie brazowawe plytki -metaliczno-zlote pasowaly do kuchni w zabudowe koloru WENGE, z jasnymi blatamii jasnymi wykonczeniami szafek(jasne pasy)tj. listwa laczaca gdzie niegdzie rozne szafki i bardzo jasna podloga w polerze oraz bialymi scianami?
    Prawie opisałas moją kuchnie U mnie dolne szafki wenge, górne białe wysoki połysk, biały blat, ściany i podłoga też białe i szczerze to nie wyobrażam sobie tam takich płytek Moim zdaniem wyszłoby zbyt przytłaczająco.

  19. #19

    Domyślnie

    Na kuchnie Wenge jestem zdecydowana prawie w 100%, wiem, ze chcialabym ciemne fronty no i bile na wysoki polysk(z przewaga ciemnych).
    Kiedys bardzo mi sie podobaly fronty drewniane- niby ciemne ale na pewno jasniejsze niz wenge i delikatnie wpadajace w pomarancz- rdze...
    Trudno to opisac, a kuchnie bede zamawiac w styczniu, wiec jestem potwarta na wszelkie uwagi i pomysly.
    Wiem, ze ma to byc kuchnia w stylu nowoczesnym, takie plytki na scianie w polaczeniu z powyzszym kolorem zabudowy- widzialam gdzies w telewizji- i zaznaczam, ze tu chodzi o jeden rzad plytek tuz nad blatem 30X30 w pionie- wygladalo niesamowicie...

  20. #20

    Domyślnie

    Plytki 30x60 a nie 30x30, ups

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony