dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 91
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1818
  1. #1021

    Domyślnie

    [QUOTE=duś;4415121]tynki mają jedną wadę - są takie chropowate i nieprzyjemne w dotyku.
    /QUOTE]

    jak pomalujesz farbą lateksową są prawie aksamitne w dotyku
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  2. #1022

    Domyślnie

    Dobra, chyba mąż przystanie na gładzie w sypialni, tylko w salonie będę miała tynk. To teraz co? Mam pomalować ścianę na ecru lub beż? hmmm... Biorąc pod uwagę to, że w poprzedniej miałam pomarańcz i dodatki w czerwieni, to jakoś nudno mi będzie Tym bardziej, że nie postawię nigdzie lampy (mało miejsca) ale za to mogę kupić "kolorowy żyrandol". Bardzo Was proszę o pomoc w urządzeniu sypialni. Meble już mam z poprzedniego mieszkania i niestety finanse na razie mi nie pozwolą na ich wymianę.

  3. #1023
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nasz

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    WROCŁAW
    Kod pocztowy
    55-040
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27 Zobacz post
    Justyna a Chanell nie jest nizsze? Tez myslalam o tym łózku ale gdzies ktos napomknał ze zamówil i przyjechało juz nie taki ładne jak na stronie pokazuja wic juz sama nie wiem...ostatnio podoba mi sie to:

    ale ceny nia znam jeszcze
    sliczne lozko !!!czy moze kto zna producenta tego cuda

  4. #1024

    Domyślnie

    KamillaDeMon, pokaż te meble.
    Kto powiedział, ze musi być beż albo kremowy?

  5. #1025

    Domyślnie

    jaksie meble jeszcze nie złożone, ale poszukam zdjęć z poprzedniego mieszkanka. Są czarne, szafa z przodu ma w większości lustra i dodatek kości słoniowej. Łóżko czerń plus kość słoniowa. Może pomożesz mi dobrać kolor nieszczęsnej ściany, pościeli, dywanika, zasłon/firan/rolet ?

  6. #1026

    Domyślnie

    Ja chę jedną ścianę w sypialni pomalować farbą w kolorze bordowym,może polecacie jakąś farbę w tym kolorze?
    A pozostałe właśnie nie wiem,jakiś stonowany kolor pasujący do bordo.Meble będą sosnowe z merkurgo.A może bordo do sosny nie będzie pasowało?
    Proszę o rady.
    Podoba mi się ta znalezioa w necie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1700790084.jpg
Wyświetleń:	758
Rozmiar:	46,0 KB
ID:	32575  

  7. #1027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kamyku,
    na inspiracji nie ma ani bordo, ani mebli sosnowych Taki duet w parze wiedzie tylko na manowce...

  8. #1028

    Domyślnie

    joliska
    Chodziło mi o kolory ścian,nie meble-takich jak na foto mieć nie będę.
    A czy jedna ze ścian to nie bordo?

  9. #1029

    Domyślnie

    Zostawiam wam artykuł dotyczący znaczenia kolorów w sypialni, a potem postaram się przesłać zdjęcia, które może będą dla was inspiracją.
    http://sentozdrowie.pl/pl/Kolory_w_s...Feng_Shui.html

  10. #1030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamyk1 Zobacz post
    joliska
    Chodziło mi o kolory ścian,nie meble-takich jak na foto mieć nie będę.
    A czy jedna ze ścian to nie bordo?
    Moim zdaniem wszystkie są takie same - coś lekko wiśniowego. Sosna i czerwienie to błąd

  11. #1031

    Domyślnie

    [QUOTE=żona m;4417021]
    Cytat Napisał duś Zobacz post
    tynki mają jedną wadę - są takie chropowate i nieprzyjemne w dotyku.
    /QUOTE]

    jak pomalujesz farbą lateksową są prawie aksamitne w dotyku
    No to teraz nie kumam, po co tynk i walka o ta strukturę, skoro ma być zamalowana i zaklajstrowana farba lateksowa? trochę mi to przypomina dylemat z cyklu "mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko"

  12. #1032

    Domyślnie

    [QUOTE=duś;4418135]
    Cytat Napisał żona m Zobacz post

    No to teraz nie kumam, po co tynk i walka o ta strukturę, skoro ma być zamalowana i zaklajstrowana farba lateksowa? trochę mi to przypomina dylemat z cyklu "mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko"
    przecież farba lateksowa to nie plastelina?nie zaklajstrujesz tych porów jakie są w strukturze.
    Ostatnio edytowane przez żona m ; 02-12-2010 o 21:30
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  13. #1033

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Moim zdaniem wszystkie są takie same - coś lekko wiśniowego. Sosna i czerwienie to błąd
    A więc jaki kolor do sosny w sypialni?

  14. #1034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  15. #1035
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Cytat Napisał nasz Zobacz post
    sliczne lozko !!!czy moze kto zna producenta tego cuda
    Podążając za tropem z właściwości obrazka http://www.galameble.com/pl,product,8,110,salina.html

  16. #1036

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    KamillaDeMon, pokaż te meble.
    Kto powiedział, ze musi być beż albo kremowy?
    mam dwie fotki szafy, niezbyt wyraźne i z widoczną sylwetką mężczyzny, ale cóż, najpierw muszę pomalować te ściany zanim poskładam meble, może będziesz w stanie coś doradzić:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e6f7abe0e.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...aca9388ce.html

  17. #1037

    Domyślnie

    jaksie, joliska, pomożecie? Jak wcześniej pisałam, sypialnia jest wąska i nie duża. Chciałabym prosić o pomoc nie tylko w doborze koloru ścian ale i dodatków (koloru żyrandola, zasłon, czegoś na podłogę, pościeli). Do środy muszę zdecydować się na kolor ścian a w ogóle nie mam pomysłu.
    Ostatnio edytowane przez KamillaDeMon ; 04-12-2010 o 08:31 Powód: dodać

  18. #1038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kamillo,
    masz dwukolorowe meble - to bardzo zobowiązuje i ogranicza pole manewru - o ile ma być gustownie Ta kość słoniowa wygląda na ciepłe ecru, a do niego typowałabym TYLKO zimny beż na ścianę, dodatki w czerni, kremie i złocie (uchwyty z szafy do wymiany).

    Kolor ściany, np.
    BM White Dove:
    BM, Simply White:
    BM, Cotton Balls:

    Całość:
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 04-12-2010 o 09:10

  19. #1039

    Domyślnie

    joliska kocham Cię!
    Gdzie wynalazłaś tą lampkę i poduszki? A co na podłogę, coby w stópki cieplej było? Coś włochatego, gładkiego, kolorystyka?
    Mam kołdrę w rozmiarze 180/200 i chyba będzie problem z dobraniem pościeli;/ Fatalne kolory. Ale za to może znajdę ładną narzutkę na pościel? Czyli na sufit też coś w połyskującym ecru?

  20. #1040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kamillo,
    pod stópki kupisz coś, kiedy całość będzie urządzona Co macie teraz na podłodze?

    Lampa i poduszki to tylko przykłady, ale namiary na sklepy Ci podam oczywiście. Lampa sufitowa to Laura Ashley, mała (jeśli udałoby Ci się znaleźć taką łączącą w sobie złoto i srebro, uchwyty szafy można by zostawić srebrne) jest stąd: http://www.csnlighting.com. Złota gładka poduszka to Laura Ashley, złoto-kremowa to Amara (http://www.amara.co.uk/products/khal...aign=Affiliate), czarno-zlota Moonsoon (http://www.monsoon.co.uk/cushions/ki...?source=121_56). Podobne znajdziesz w naszych sklepach albo możesz sama uszyć

Strona 52 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony