dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 39
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 774
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Tak, na tej stronie już byłam ale wiecie jak to jest kupować z netu, kolor poznam jak przyjdą

    Ale dzięki. Jak na razie znalazłam tylko tu.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kontradmiral86

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    295

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał kontradmiral86 Zobacz post
    Też już widziałam ale dziękuję.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Też za żółtą jestem bardzo ożywcza w modnej szarości, jest doskonałym kontrapunktem

  5. #45

    Domyślnie

    Monikaa13, ja głosuję za wersją z tapetą tylko zastanowiłabym się nad innym motywem. Ja bym wybrała jakieś abstakcyjne wzory. Jeżeli chodzi o wersję pierwszą - nie zastanawiałaś się może nad pomarańczowymi kaflami. Mi się bardzo podoba zestawienie szarości z pomarańczem.

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Od zawsze marzyło nam się miasto. Wzory wydaje mi się nie będą pasowały do blatu, który nie jest gładki, ma plamy i według mnie za dużo tego będzie. Pomarańczowy odpada. 3 lata mieszkałam w mieszkaniu z pomarańczową kuchnią - wystarczy

  7. #47

    Domyślnie

    Mozesz pójść na kompromis i na szarym tle mozaiki, ułożyć zarys wieżowców w kolorze żółtym.
    Ja dalej stawiam na żółte płytki, zanim rano zrobisz kawę, żółty doda ci energii.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    żona ale ile tej mozaiki musiałoby zejść - dla mnie chyba za dużo

  9. #49

    Domyślnie

    Żołte płytki ma w ofercie tubądzin. Kolekcja Macieja Zienia. Można coś pokombinować.

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ładne, nie powiem ale gdzie je można dostać?

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Myślę, że dużo z was to zdjęcie zna



    W kuchni podłoga biała, stół biały z czarnym szkłem, krzesła dwa białe, dwa czarne. Są też drzwi, na które na 99% pójdzie farba tablicowa czarna. Może to pomoże w wyborze

    Tu muszę jeszcze podziękować jednej osobie z forum, która mi podpowiedziała dużo rzeczy w temacie kuchni. Która mi podsunęła rozwiązania i zrobiła te wizualizacje, bo ja na pewno tego sama bym nie zrobiła. DZIĘKI ROKOKO
    Monika, ja Cię tylko proszę delikatnie - przemyśl zylion razy tę białą podłogę w kuchni. Mając na dodatek małe dziecko. Zajeździsz się na miotle. A potem wpiszesz się do wątku 'czego nie zrobiłabym ponownie'
    w aloesie - już mieszkam

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał basbur Zobacz post
    Monika, ja Cię tylko proszę delikatnie - przemyśl zylion razy tę białą podłogę w kuchni. Mając na dodatek małe dziecko. Zajeździsz się na miotle. A potem wpiszesz się do wątku 'czego nie zrobiłabym ponownie'


    Tę białą, polerowaną podłogę mam od czerwca i jest to najlepsza (na równi z lakierowanymi meblami) rzecz jaką mam w tym mieszkaniu. Jak kiedyś będę miała dom, to wszędzie gdzie się da dam też poler. Nie dość, że czyści się rewelacyjnie prosto to jeszcze mało na niej widać. Praktycznie nic. I tak odkurzam codziennie lub drugi dzień więc przejeżdżam też w kuchni i jest czysto. Myję naprawdę sporadycznie, przed świętami czy gośćmi.

    Tyle złych opinii naczytałam się o polerze w kuchni, o białym w kuchni ale zaryzykowałam i całe szczęście. Jestem z tego rozwiązania zadowolona w 200%. Białe lakierowane szafki też sprawują się świetnie

    Ale dzięki za troskę.

    Zachęcam do dalszych podpowiedzi co do mojej kuchni i ew. wyboru wersji.

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Zawsze mozesz wybrac inny obrazek. Te plytki w takiej formie a tym bardziej w tym kolorze wygladaja zupelnie tak sobie. Nie przekonuje mnie to.

    My tez kombinowalismy ale chyba polozymy na calej dlugosci kafle Opoczno Visione. Ja bym chcial szklo ale bedzie kuchnia gazowa (sporo gotujemy i chodzi o oszczednosci) a cena hartowanego mnie jakos odstraszyla. Takze niestety finanse wygrywaja z wizjami po raz kolejny
    Opoczno Visione, śliczne Powiedz czy widziałaś je na żywo? Mają chropowatą strukturę? Który kolor planujesz na ścianę?
    ja chciałabym meble szary połysk, górne szafki - szyba mleczna (chyba ) a blat w kolorze jasnego drewna i nie wiem który kolor tych visione by pasował, nie ma białego
    ------------
    Z91 L GP2

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Monika mi się chyba bardziej podoba tapeta, ale może np. z odrobiną np. żóltego. Widziałam gdzieś taką fototapetę jak dałaś ale np. niektóre okna były żółte, jakby w pokojach paliło się światło. Może coś takiego?
    ------------
    Z91 L GP2

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No to mam zagwozdkę naprawdę

    Mi się podobają obie wersje. 1 jest tańsza, 2 niestety trochę kosztuje i pewnie jej finał odroczył by się o pewien, bliżej nieokreślony, czas. Ze względów finansowych od razu biorę 1. Podoba mi się też ten żółty, bo dodaje życia ale foto ma to coś.

    Będziemy myśleli. Jutro powinien przyjść stół z krzesłami. Wstawię, może wtedy coś jeszcze doradzicie.

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klodziki Zobacz post
    Opoczno Visione, śliczne Powiedz czy widziałaś je na żywo? Mają chropowatą strukturę? Który kolor planujesz na ścianę?
    ja chciałabym meble szary połysk, górne szafki - szyba mleczna (chyba ) a blat w kolorze jasnego drewna i nie wiem który kolor tych visione by pasował, nie ma białego
    Niestety białych niet. My planujemy skorzystać z szarych. NA żywo jeszcze nie widziałem a to dlatego że obecnie jeszcze nie mieszkamy w PL. Ale udało mi się wytargować od jednego ze sklepów internetowch w PL 1 kafelek jako próbnik Juz jest u moich rodziców i niebawem przyleci do nas więc wtedy zobaczymy ten cud na żywo

  17. #57

    Domyślnie co nad blatem plytka szklana

    A może takie coś _ blady pomarańcz ( cieply klimat) albo srebrny
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Marble_30x30cm.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	40122   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Silver_Star_30x30.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	40123  

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał nika76 Zobacz post
    A może takie coś _ blady pomarańcz ( cieply klimat) albo srebrny
    Oj nie.

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Stół i krzesła już są, może to kogoś naprowadzi na decyzję - żółte kafle czy foto?



  20. #60

    Domyślnie

    Stół i krzesła oraz meble bardzo mi się podobają, ale moim zdaniem tapeta i żółte kafle odpadają- zepsują cały efekt. Ja widziałabym tam białe lub szare kafle, lub szybę. A ożywić wnętrze można dodatkami, jakiś kolorowy kwiat czy doniczka itp. ale zawsze można to zmienić a żółtych kafli jak się znudzą to raczej nie łatwo będzie się pozbyć. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Strona 3 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony