dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 225
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdalenaa

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jareko, sorry ale to dalej mi niewiele mówi powiedz po prostu która opcja lepsza.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    w standardzie w oknie dwuskrzydłowym masz oba skrzydła RU
    czy to lepiej czy gorzej - mnie wsio ryba i tak uchylam tylko jedno skrzydło w takiej sytuacji a że jestem praworęczny najwygodniej mi uchylać zawsze prawe
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #43

    Domyślnie

    Skoro w standardzie masz coś, za co gdzie indziej trza dopłacić, to chyba dobrze. A swoją drogą to przydatna funkcja.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    jareko, chyba Cie wyczulam, bo po moich dluuuugich poszukiwaniach-od EC, po Stolbud ( Jezierski byl nr 1, ale wszyscy wiemy ...) decyzja padla na HekaplastWyczulam, ze pojdziesz ta drogąokna sa pieeekne,choc nie ukrywam, ze wyszlo drozej niz w EC, ale zawsze mozna sie pocieszyc KROTKIMI terminami
    Dziekuje wszystkim dobrym duszyczkom na forum, ktorzy doradzali/odradzali/pomagali...bo juz myslalam, ze w tym stuleciu nic nie postanowie.

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdalenaa

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jak to jest z tym salonowym oknem HS ?
    Dzisiaj byliśmy w salonie oknoplastu. Sprzedawca zdecydowanie odradzał takie rozwiązanie, ponoć nie na nasz klimat.
    U jezierskiego znowu bardzo zachwalali.
    Ma ktoś takie okno ? Może coś napisać ?
    Musimy szybko zamówić więc proszę o podpowiedzi
    Ostatnio edytowane przez magdalenaa ; 04-02-2011 o 23:04

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    jest różnica w sposobie uszczelniania miedzy Veka a Schuco
    Czyżby w Niemczech był inny klimat?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #47

    Domyślnie

    będę miał jeszcze ofertę z Aluplast? czy są jakieś 'przeciwskazania' co do takich okien?
    pozdrawiam,
    ario80

  8. #48

    Domyślnie

    'Wogóle jestem pozytywnie zaskoczony - ale co się dziwić, firma jeszcze na naszym rynku nie znana gdyż gro produkcji szlo dotychczas na Niemcy' - to teraz będziesz działem marketingu na Polskę?
    "ale sądzę że bardzo szybko stanie się matką znaną i uznaną choć chyba zamiast Hekaplast będzie to albo Amazing Window albo Okna Niezwykłe" - nie twoja broszka już zaczołeś promować firmę a jeszcze nie masz okien zamontowanych po sezonie grzewczym i nie wiadomo co się będzie działo a dział reklamacji to pewnie masz opanowany
    "Mogę tylko powiedzieć o produkcje że jest naprawdę OK lub nawet bardziej OK" - nie wszystko złoto co się świeci.
    Ps. każdy orze jak może co nie jareko, wczoraj J...i dziś H...t a kto jutro będzie? pewnie popyt pokaże

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał ario80 Zobacz post
    będę miał jeszcze ofertę z Aluplast? czy są jakieś 'przeciwskazania' co do takich okien?
    ario, Aluplast to 9 pełnych systemów i pewnie ze 25 odmian w obrębie tych systemów. Są wśród nich takie z początku lat 90 XX w i takie bardzo nowoczesne, które premierę miały na ubiegłorocznych targach w Norymberdze. O jakim systemie kształtowników firmy Aluplast mowa?
    PRO QUALITY

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    ario, Aluplast to 9 pełnych systemów i pewnie ze 25 odmian w obrębie tych systemów. Są wśród nich takie z początku lat 90 XX w i takie bardzo nowoczesne, które premierę miały na ubiegłorocznych targach w Norymberdze. O jakim systemie kształtowników firmy Aluplast mowa?
    w tygodniu się dowiem jaki dokładnie profil mam policzony to napiszę.
    pozdrawiam,
    ario80

  11. #51

    Domyślnie

    i jeszcze jedno pytanie... Salamander profil 76 mm vs. Schuco CT 70?
    pozdrawiam,
    ario80

  12. #52

    Domyślnie

    ok, już mam ofertę na profilu Aluplast. jest to profil ideal 4000 6k. coś mi się wydaje, że te 6 komór to takie komory jak Oknoplast Platinum Evo no ale kit z tym. czy jest to dobry profil czy nie bo oferta jest cenowo bdb.
    pozdrawiam,
    ario80

  13. #53

    Domyślnie

    Bardzo trafne porównanie : szerokość zabudowy 70mm, 6k
    Więcej info na stronie www Aluplast

  14. #54

    Domyślnie

    dobra, strone www widzialem ale jakie sa Wasze opinie? ktos ma, ktos poleca/odradza?
    pozdrawiam,
    ario80

  15. #55

    Domyślnie

    Dopóki nie napiszesz kto te okna produkuje nikt się nie wypowie. Na Aluplaście można kupić totalną lipę jak i dobre okna.

    Pozdrawiam

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    Dopóki nie napiszesz kto te okna produkuje nikt się nie wypowie. Na Aluplaście można kupić totalną lipę jak i dobre okna.

    Pozdrawiam
    sprawdzę. czy jednak z profilu 4000 6k można zrobić 'dobre' okno? o jakości zbliżonej do Schuco CT 70 czy też Oknoplastu Platinum/Rubin ?
    pozdrawiam,
    ario80

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    Dopóki nie napiszesz kto te okna produkuje nikt się nie wypowie. Na Aluplaście można kupić totalną lipę jak i dobre okna.

    Pozdrawiam
    firma Martom.
    pozdrawiam,
    ario80

  18. #58

    Domyślnie

    Mam pytanie do jareko, w jednym z wczesniejszych postow wspomniales o roznicach w cenie profili si82 cava ct70 cava , poprosilem o wycene przedstawiciela Hakaplast ze Szczecina w sumie 12 okien w tym 3 to garaz i kotlownia wiec tutaj nie bede szalal. Po wycenie si82 razem 19636 zl poprosilem o wycene na ct 70 i wyszlo 18400 zl do tego ta pierwsza wycena miala byc jeszcze pomniejszona bo okazalo sie,ze wichester jest teraz kolorem podstawowym a byl liczony jako niestandardowy.

    Druga sprawa ile powinienem spodziewac sie ekstra za PSK w stosunku do drzwi otwieranych z ruchomym slupkiem?
    Ostatnio edytowane przez Beata&Slawek ; 10-03-2011 o 20:54

  19. #59

    Domyślnie

    u mnie decyzja zapadła. biorę Hekaplast (Schuco) na CT70, jednostronna okleina + rolety na wszystko. jest drożej od Aluplasta o 3k ale mam nadzieję, że warto

    dzisiaj jadę zamawiać
    (8 okien, drzwi balkonowe + tarasowe (2,5m szer) = 16 k), trzy okna z szybą ornament chyba w miarę. cenowo to samo co Platinum
    pozdrawiam,
    ario80

  20. #60

    Domyślnie

    @ario skad jestes? Ciekawe czy ceny sa uzaleznione od regionu.

Strona 3 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony