dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 61 z 82
Pokaż wyniki od 1.201 do 1.220 z 1628
  1. #1201

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulciapulcia Zobacz post
    ozdabiacz serduszko ładny i zasłony fajne, a widzisz tak sie cały czas zastanawiam , jakby wyglądały białe listwy przy ciemnej stolarce, a tu parz zajrzałam nów do Ciebie i odpowiedz gotowa. No bo ja nie chcę białych okien i drzwi ,jakoś mi nie leżą, a mężowi to w ogóle no a listy białe przypodłogowe mi się podobają, ale nie znam się na tym i nie wiem jakby to wyglądało. bo dom chce raczej w nowoczesnym ale przytulnym stylu, a tu nagle białe listwy??? ale widzę że ty masz, czyli może tak być?? nie pomieszam za bardzo?????????

    Wiesz mi nawet nie przyszlo do glowy ze biale listwy moga NIE pasowac do ciemnej stolarki okiennej bialy pasuje do wszystkiego przeciez poza tym biale listwy przechodza w biale drzwi wewnetrze, a podloga nawiazuje kolorem do stolarki okiennej i wszystko ze soba ladnie gra. Pierwszy raz slysze zeby wymogiem do bialych listw byly biale okna.

  2. #1202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Agawi ....a nie widac bo jest raczej z boku i naprawde nie duze ...wiec jakos z nim zyje
    Ale co to za życie Żarcik- pewnie, że nic nie widać Chlebaczek jest supeeer

  3. #1203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Fermina on stoi krotkim bokiem do sciany wymiar 140 x90 ....kurde ciut za duzy chyba do naszej kuchni bo leciutko graci ale za to mozemy w czworke zjesc bez oporow. A skad? STAD!!!! Od naszej forumowej Betib
    Aż się cofnęłam do zdjęć Przecież on wyraźnie jest przystawiony do ściany dłuższym bokiem Albo ja już mam poważne problemy z perspektywą
    Co nie zmienia faktu, że dostrzegam piękno tego mebla I uważam, że wcale to nie są złe wymairy na kuchenny stół
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  4. #1204

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Aż się cofnęłam do zdjęć Przecież on wyraźnie jest przystawiony do ściany dłuższym bokiem Albo ja już mam poważne problemy z perspektywą
    Co nie zmienia faktu, że dostrzegam piękno tego mebla I uważam, że wcale to nie są złe wymairy na kuchenny stół
    Hahaha ale namiszalam.....stoi oczywiste DLUZSZYM BOKIEM DO SCIANY! czyli 140 cm przylega pod parapet i jest dokladnie na szerokosc wneki okiennej. Teraz sie cofnelam do postu Ferminy z jakiej okazji ma stac krotkim bokiem do sciany? jak stanie krotkim bokiem to jego przeciwlegly koniec nimalze siegnie blatu kuchennego i jak ja bede po kuchni chodzic?

  5. #1205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Fermina chyba miała na myśli, że przy takim ustawieniu fajniej można usiąść (2+2 naprzeciw siebie). I ładniej wtedy te krzesła wyglądają A w końcu to tylko pół metra więcej Spróbuj - moim zdaniem spokojnie się zmieści. Twoja kuchnia wygląda na sporą i bardzo ustawną.
    Aha, i wtedy nie musisz ustawiać krzeseł przy tym najbardziej wystającym boku, krótszym (a odsunięte krzesło to akurat 0,5 metra, więc funkcjonalnie wychodzi na to samo)
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  6. #1206

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Fermina chyba miała na myśli, że przy takim ustawieniu fajniej można usiąść (2+2 naprzeciw siebie). I ładniej wtedy te krzesła wyglądają A w końcu to tylko pół metra więcej Spróbuj - moim zdaniem spokojnie się zmieści. Twoja kuchnia wygląda na sporą i bardzo ustawną.
    Aha, i wtedy nie musisz ustawiać krzeseł przy tym najbardziej wystającym boku, krótszym (a odsunięte krzesło to akurat 0,5 metra, więc funkcjonalnie wychodzi na to samo)
    Potwierdzam, dokładnie to miałam na myśli

  7. #1207

    Domyślnie

    chodziło mi o to co napisała yokasta cala stolarka okienna i drzwiowa u mnie będzie ciemna i tak jak myślałam białe listwy nie będą pasowały potwierdziły się moje skromne przypuszczenia- trudno ale przynajmniej nie mam dylematu
    zaczęło się

  8. #1208

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulciapulcia Zobacz post
    chodziło mi o to co napisała yokasta cala stolarka okienna i drzwiowa u mnie będzie ciemna i tak jak myślałam białe listwy nie będą pasowały potwierdziły się moje skromne przypuszczenia- trudno ale przynajmniej nie mam dylematu
    Niekoniecznie Maszenka ma ciemne drzwi, parkiet na podlodze i do tego wlasnie biale listwy....zobacz nie wyglada to zle.

  9. #1209

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Fermina chyba miała na myśli, że przy takim ustawieniu fajniej można usiąść (2+2 naprzeciw siebie). I ładniej wtedy te krzesła wyglądają A w końcu to tylko pół metra więcej Spróbuj - moim zdaniem spokojnie się zmieści. Twoja kuchnia wygląda na sporą i bardzo ustawną.
    Aha, i wtedy nie musisz ustawiać krzeseł przy tym najbardziej wystającym boku, krótszym (a odsunięte krzesło to akurat 0,5 metra, więc funkcjonalnie wychodzi na to samo)
    Dziewuszki ja wiem ile ma moja kuchnia ma 3 metry szerokosci z czego stol zajmowalby 1,40 meble sa glebokie na 60 cm czyli zostalby mi niecaly metr meidzy koncem stolu a kuchenka....nie dzieki poza tym stol jezdzil po kuchni i widzialam kazde mozliwe ustawienie to jest najlepsze i nie czyni ze stolu najwazniejszego mebla w kuchni...kazde inne powoduje ze ciagow komunikacyjnych nie ma, plecy niemlaze opiera sie o blat kuchenny a pow ejsciu do kuchni widok wszystkiego przeslania jebitny stol

  10. #1210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    aaa to okej to już nic nie mówimy
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  11. #1211

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    aaa to okej to już nic nie mówimy
    ale ciesze sie ze wyglada na przestronna hahahaha

  12. #1212

    Domyślnie

    a sprawdzę ,sprawdzę
    zaczęło się

  13. #1213

    Domyślnie

    Stół super, sama o nim myślę i chlebaczek piękny. A ja mam jeszcze pytanie odnośnie tej białej szafy, przez którą nie mogę spać - czy możesz zrobić z bliska zdjęcie tych listewek, czy one były klejone do frontu, czy jakoś inaczej mocowane?Czy całość była malowana proszkowo po doklejeniu listewki czy przed a listewki osobno?

  14. #1214

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    Stół super, sama o nim myślę i chlebaczek piękny. A ja mam jeszcze pytanie odnośnie tej białej szafy, przez którą nie mogę spać - czy możesz zrobić z bliska zdjęcie tych listewek, czy one były klejone do frontu, czy jakoś inaczej mocowane?Czy całość była malowana proszkowo po doklejeniu listewki czy przed a listewki osobno?
    Listewki tworzace ramki byly klejone do frontu, nie wiem jaka byla kolejnosc czy najpierw wykleili i potem wszystko pomalowali czy osobno pomalowali front i ramki i potem kleili, stawiam ze ta pierwszas opcja. A i byly lakierowane....malowanie proszkowe to co innego skibusia malowane proszkowo byly profile aluminiowe bo nie ma nigdzie aluminiowych profili bialych w tym kolorze wystepuje tylko metalowe (ktore by sobie nie poradzily przy tak duzych powierzchniach frontu

  15. #1215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ale się u Ciebie zmienia..

    I to jest ta osóbka, która na początku tak nieśmiało mówiła, że nie zna się na urządzaniu domu i prosi o pomoc....

    Kasiu naprawdę fajnie Ci wszystko wychodzi....
    Podoba mi się i łóżko, i łazienka, i kuchnia... Super

    Będę podglądać dalej

    Aaaa w piątek jechałam przez Krak i Zakopiankę... Nie wiedziałam za bardzo gdzie Ci pomachać

  16. #1216

    Domyślnie

    Kacha,
    Albo mi sie cos pokićkało albo dobrze kojarzę Cię z okolic Krakowa.
    Otóż będę w czwartek w Krakowie na trasie Dworzec Gł - Novotel na Kościuszki. Czy w tym rejonie jest jakiś ciekawy sklepik, który mogłabym odwiedzić ?
    Buźka

  17. #1217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Fermino,
    obok Dworca Głównego jest Galeria Krakowska Flo, Duka, Nanu Nana...

  18. #1218

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Fermino,
    obok Dworca Głównego jest Galeria Krakowska Flo, Duka, Nanu Nana...
    Joliska

    Dziękuję!!!!

  19. #1219
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar dagunia
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa/Włocławek
    Posty
    418

    Domyślnie

    Kasia stół wzbudza we mnie zachwyt prawdziwy i chlebak też pięknie się prezentuję.
    Fermina a ty widzę każdą chwile wykorzystasz na zakupy domowe
    Daga
    Mój jest ten kawałek podłogi ...
    Moje szare klimaty

  20. #1220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Ale się u Ciebie zmienia..

    I to jest ta osóbka, która na początku tak nieśmiało mówiła, że nie zna się na urządzaniu domu i prosi o pomoc....

    Kasiu naprawdę fajnie Ci wszystko wychodzi....
    Podoba mi się i łóżko, i łazienka, i kuchnia... Super

    Będę podglądać dalej

    Aaaa w piątek jechałam przez Krak i Zakopiankę... Nie wiedziałam za bardzo gdzie Ci pomachać
    Zakopianka to nie moje tereny jak bedziesz po drugiej stronie Wisly to machaj ...wtedy moze odmacham

    Fermina pracuje kilkadziesiat metrow od Novotelu na Kosciuszki na dluzej sie zatrzymujesz?

Strona 61 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony