dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 82
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.420 z 1628
  1. #1401
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    A mi się podoba jak zasłonki kontrastują z tą piekną szafą Jak przedłużysz karnisz będzie super
    Stoliki nocne trochę mi nie leżą i nawet nie ze względu na wysokość co na ich kolor
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  2. #1402

    Domyślnie

    Stan zageszczania trwa...ale ja niestety dostaje jedna wyplate w miesiacu nie 4 wobec czego sciany za pare meisiecy nie beda puste, karnisz bedzie dlugi i dojdzie pare innych rzeczy, ale na razie moge sobie pozwolic na kupowanie do calego domu jednej rzeczy w miesiacu, a czasem wypadaja pilniejsze wydatki niz ramki za zdjecia i materialy (np naped do bramy

  3. #1403
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Mnie niezmiennie zachwyca Twoja szafa................
    Bym taką chciała, KIEDYŚ........

  4. #1404

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Stan zageszczania trwa...ale ja niestety dostaje jedna wyplate w miesiacu nie 4 wobec czego sciany za pare meisiecy nie beda puste, karnisz bedzie dlugi i dojdzie pare innych rzeczy, ale na razie moge sobie pozwolic na kupowanie do calego domu jednej rzeczy w miesiacu, a czasem wypadaja pilniejsze wydatki niz ramki za zdjecia i materialy (np naped do bramy
    Jak ja to dobrze znam No ale żeby nie siać defetyzmu, wrzucam linka dla osób takich jak my:
    http://www.apartmenttherapy.com/bost...-can-do-150457

    Mam nadzieję że wykorzystasz któryś z pomysłów. Ja właśnie się zebrałam w sobie, zakupiłam ramkę, ograbiłam benjamin moora z dużej ilości próbników kolorów i będę się inspirować punktem 4. zobaczymy co z tego wyjdzie

    A jak Ci się widzi kolor żółty do szarości? Mnie najbardziej podpasowało zdjęcie 2 i 4, ale u siebie będę chyba dodawała do szarości róż (zobaczymy co na to mój mąż).
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  5. #1405
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Kacha, co do wypłaty łączę się w bólu.
    Podobałby mi się system zachodni - płacone co piątek, byleby stawka miesięczna stała się tygodniową.
    Ale do tego, to bym musiała zawód zmienić
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  6. #1406

    Domyślnie

    Nihiru...zalamie Cie ale zadne ze zdjec mi sie nie podoba (no moze oprocz nr 1) zóltego nie scierpiam...wole musztardowy do szarosci. I nie planuje w sypialni plamy koloru. Wychodze z zalozenia: albo wzór albo kolor. Kolor i wzor (nie w jednym, lecz osobno kolor i osobno wzór) to jak dwa grzyby do barszczu. Pewnie tego nie widac na zdjeciu ale wzor na zaslonach zdominował nieco przestrzen i mysle ze wystarczy, teraz dojdzie lustro w srebrnej ramie, duzy pikowany fotel, troche szpargałów, troche futra w postaci futrzanego koca i tyle. Geste, bialo - bezowo - szare wnetrze przelamane kwiecistym wzorem tkanin, i roznymi fakturami tkanin, narzut i koca na łóżku. Do tego czarne ramki na scianach i bedzie fajnie.....tzn tak sobie to wyobrazam

  7. #1407

    Domyślnie

    eee tam, zaraz załamie.
    nudno by było jakby się wszystkim podobało to samo
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  8. #1408
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Kacha piękne te zasłony w kwiaty
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  9. #1409

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Kacha piękne te zasłony w kwiaty
    dzieki! tez bardzo mi sie podobaja

  10. #1410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ślicznie masz w sypialni I łóżko podobne do mojego

  11. #1411
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Przyszłam pieska powiesić - jak prosiłaś

    hmmm, choć ja raczej go też na szafce powieszę, bo do zasłon nic nie mam A do szafek - i owszem, ale nie wiem co

    Twoja koncepcja sypialni do mnie przemawia Z niecierpliwością czekam na resztę... szczególnie te ramki wrzuć - dużo wniosą do wnętrza.
    Ja wczoraj kupiłam przepiękne czarne ramiki w tikeju - po 40-60 zł, w różnych rozmiarach, w tym dwie potrójne... śliczne
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  12. #1412

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Przyszłam pieska powiesić - jak prosiłaś

    hmmm, choć ja raczej go też na szafce powieszę, bo do zasłon nic nie mam A do szafek - i owszem, ale nie wiem co

    Twoja koncepcja sypialni do mnie przemawia Z niecierpliwością czekam na resztę... szczególnie te ramki wrzuć - dużo wniosą do wnętrza.
    Ja wczoraj kupiłam przepiękne czarne ramiki w tikeju - po 40-60 zł, w różnych rozmiarach, w tym dwie potrójne... śliczne

    O wrzuc zdjecie ramek koniecznie...myslicie ze kropla czarnego koloru w postaci ramek to dobry kierunek, czy raczej isc w srebrne ramy lub w biale?

    Stoliki nocne to zakup na szybko mojego małza bo juz nie znosil kladzenia wszystkiego na ziemi....ja jakos je akceptuje ale szału dupy ni ma

  13. #1413

    Domyślnie

    Kazdy kto czasem tu zaglada, wie jak bardzo sen z powiek spedza mi moja łazienka. Mialam na poczatku jakas jej wizje, potem w ferworze wykonczeniowki tysiaca inspiracji i setek "dobrych rad" gdzies zgubilam wątek. Potem bylo tysiac nerwowych pomyslów i histeryczne poszukiwania wyjscia z sytuacji, w koncu rezygnacja, olanie tematu i pogodzenie sie ze stanem rzeczy. Jak tylko troche odpoczełam od tematu pojawil sie wreszcie pomysl.

    Łazienka inspirowana natura, łazienka w stylu ECO. Inspiracja byly dwa zdjecia:



    oraz ta lazienka (pomijajac to dziwne cos na srodku podlogi)



    Pomyslalam ze kropla zieleni w postaci pieknych rycin botanicznych podkresli powiazanie z natura i zrobi to cos poszukiwania rycin trwaly tygodnie, w koncu znalazlam zdjecia atlasu boatnicznego z 1810 roku w necie i wydrukowalam na płótnie obrazki paprotników, efekt moim zdaniem rewelacja. Absolutnie wyszly doskonale!



    troche szczegółów




    efekt na scianie



    A co ma drugie zdjecie inspiracyjne do mojej lazienki??? Pod ta rycina zawieszona wyżej beda staly ksiazki...coz nie udawajmy ze nie czytamy w kiblu inspiracja nr 2 przekonala mnie ze nie krycie sie z tym, moze dobrze wygladac w lazience


    Pokazuje tylko fragment lazienki gdyz wciaz ulega ona pewnym przemianom.

  14. #1414

    Domyślnie

    A i pierwszy swiateczny stroik popełniłam z córą






  15. #1415
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Ryciny są obłędne
    A wydrukowanie ich na płótnie tylko podniosło ich walory estetyczne, że się tak górnolotnie wyrażę.

    Najpierw miałam marudzić, że nie wiszą na jednej wysokości.
    Potem przeczytałam wyjaśnienie. Akceptuję je
    Chociaż, ja bym wolała wstawić jakiś stoliczek/gazetnik na książki a ramki powiesić równo.
    No, ale to ja. Skrzywiona na punkcie symetrii, która ponoć jest estetyką głupców
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  16. #1416
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Ryciny są obłędne
    A wydrukowanie ich na płótnie tylko podniosło ich walory estetyczne, że się tak górnolotnie wyrażę.

    Najpierw miałam marudzić, że nie wiszą na jednej wysokości.
    Potem przeczytałam wyjaśnienie. Akceptuję je
    Chociaż, ja bym wolała wstawić jakiś stoliczek/gazetnik na książki a ramki powiesić równo.
    No, ale to ja. Skrzywiona na punkcie symetrii, która ponoć jest estetyką głupców
    No co ty Właśnie tak powieszone wyglądają obłędnie (niezależnie od tego czy będą poniżej książki czy nie - swoją drogą, świetna inspiracja, świetna droga) - z mojej strony pełen respect
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  17. #1417
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Ale u mnie, Madziu, musi być równiutko i od linijki
    Inaczej mi zgrzyta.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  18. #1418
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bdan

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.237
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    kacha napiesz prosze co to za miska WC i bidet, oraz jak sie sprawdzają w uzytkowaniu

  19. #1419
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Kacha,
    przepiękne ryciny, fenomenalny wydruk i jakie ładne ramy!!!!!

  20. #1420
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar miqua
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe pomysły...gratuluje

Strona 71 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony