dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Morze na wakacje

    Chcemy wreszcie jechac wspolnie (po trudach budowania). Moze ktos z Was podpowie jakis fajny osrodek z atrakcjami (dla dzieci i doroslych) nad polskim morzem? Mam nadzieję, ze jeszcze nie jest za pozno na poszukiwania....

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Określ się może ciut precyzyjniej, co rozumiesz pod pojęciem "fajny ośrodek" i jakiego typu atrakcji oczekujesz.
    Cytat Napisał alfa36 Zobacz post
    ... Mam nadzieję, ze jeszcze nie jest za pozno na poszukiwania....
    Obawiam się że w wielu przypadkach już jest, choć coś na pewno znajdziesz nawet jadąc "na pałę" inna kwestia gdzie i za ile.

  3. #3

    Domyślnie

    ja polecam Władysławowo.Blisko na Hel,Jastarnia,Jurata.Z jednej strony morze z drugiej zatoka Pucka.Można też podjechać do 3M i też jest dużo zwiedzania.Albo z Helu statkiem lub wodolotem popłynąć do Gdańska.Naprawdę polecam

  4. #4

    Domyślnie

    Mam na mysli ośrodek z wyzywieniem (choc bez też bym przeżyła). A atrakcje to takie dla dziecka w razie niepogody: sala zabaw, animacje. Da dorosłych jakas potancowka, wspolny grill (moze w jakims kameralnym ośrodku są takie imprezy?)).

  5. #5

    Domyślnie

    Stanęło na Łebie, konkretnie zaklepalam arenę slonca. Powiem szczerze, ze mam dosc przeglądania ofert i szukania opinii. I w dodatku mam taki podly charakter, ze już do lipca będę myslala, czy dobrze wybralam Tym bardziej, ze doswiadczen nie mam z pobytami nad polskim morzem.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Pewnie dobrze wybrałaś. Cóż oczekiwania masz raczej z przeciwnego bieguna niż moje więc się nie odzywałem bo miejsca które mógłbym polecić, by Ci nie odpowiadały, a takich z wyżywieniem potańcówkami i animacjami najzwyczajniej nie znam bo raczej omijam na odległość. Nie oceniam, po prostu mam inne oczekiwania / uwarunkowania. Łeba w sezonie dosyć ludna, gwarna i rozrywkowa, jak dla mnie za bardzo, ale jeśli tego oczekujesz to powinno być dobrze. A z pobytami nad polskim morzem to jest tak że jak się trafi pogoda jak drut, to i na takie sobie lokum człowiek przymknie oko i takie sobie jedzenie nie wadzi, a ogólnie stwierdza że nie ma po co jeździć nie wiadomo gdzie na drugi koniec świata, bo tu jest pięknie. A jak się trafi 2 tygodnie deszczu z temperaturą między 12 a 15 stopni to ma się ochotę wyryć na drzwiach wyjściowych z domu wielkimi literami "Nigdy więcej nad Bałtyk"
    Pozostaje zaklinać pogodę i oby się udało.

  7. #7

    Domyślnie

    Jako, że nad morzem bylismy ostatnio 4 lata temu, to stwierdzilam, że jednak warto wziąsc pod uwagę polski klimat i w razie czego nie pluc sobie w brodę, stąd moj wybor. Choc nie powiem troche mi żal Sandry w Pogorzelicy, bo tam na pewno bysmy się nie nudzili (ale jednak cena dla nas nieco zaporowa).

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andzias76

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    9

    Domyślnie Morze na wakacje

    Ja mężem i maluchami jeździmy do Dąbek, do hotelu Geovita. Wygodny ośrodek z miłą obsługą i jedzeniem, do morza jest jakieś 150 m., więc bardzo blisko A co do atrakcji,jeśli chodzi o sam hotel, to dla rodziców wszelkie zabiegi Spa, a dla dzieciaków plac zabaw. Oprócz tego wiadomo, że miasteczka nadmorskie tętnią życiem, więc na nudę nie można narzekać

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jacekot
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał andzias76 Zobacz post
    Ja mężem i maluchami jeździmy do Dąbek, do hotelu Geovita. Wygodny ośrodek z miłą obsługą i jedzeniem, do morza jest jakieś 150 m., więc bardzo blisko A co do atrakcji,jeśli chodzi o sam hotel, to dla rodziców wszelkie zabiegi Spa, a dla dzieciaków plac zabaw. Oprócz tego wiadomo, że miasteczka nadmorskie tętnią życiem, więc na nudę nie można narzekać
    ja również polecam Dąbki ,
    na szczeście klimat się ociepla , lata 2013 i 2014 to pokazały najwyższe temperatury od lat
    czekam teraz kiedy będą rosły palmy ))

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Odgrzebię ten wątek
    Pytanie jak w temacie - czy możecie polecić jakiś ośrodek dla rodziny z dziećmi (1 i 5 lat). Okolice Sobieszewa, Stegny, Krynicy...
    Pozdrawiam.

  11. #11

    Domyślnie

    Nad morze to najlepiej Sopot. Miasto odpowiednie dla dzieci jak i dorosłych
    Obecnie dziesięcioro przykazań zastąpiono przepisami ruchu. I one równie często są przekraczane.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał centaur42 Zobacz post
    Nad morze to najlepiej Sopot. Miasto odpowiednie dla dzieci jak i dorosłych

    Morze jest naprawdę najlepsze miejsce do odwiedzenia)

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekot Zobacz post
    ja również polecam Dąbki ,
    na szczeście klimat się ociepla , lata 2013 i 2014 to pokazały najwyższe temperatury od lat
    czekam teraz kiedy będą rosły palmy ))

    Po zeszłorocznym urlopie w Dębkach w tym roku jako miejsce urlopu wybraliśmy...... Dębki.

    Ta mieścina ma w sobie tocos, co co roku przyciąga.... Choc to bedzie dopiero nasz trzeci pobyt w tym raju nie tylko na naturystów



    Jest to wspaniałem miejsce dla rodzin z małymi i wiekszymi dziećmi.. duzo kwater przygotowanych na przyjecie rodzin z maluchami.

    Miejsce warte polecenia.


    Pozdrav

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał forscher Zobacz post
    Po zeszłorocznym urlopie w Dębkach w tym roku jako miejsce urlopu wybraliśmy...... Dębki.

    Ta mieścina ma w sobie tocos, co co roku przyciąga.... Choc to bedzie dopiero nasz trzeci pobyt w tym raju nie tylko na naturystów



    Jest to wspaniałem miejsce dla rodzin z małymi i wiekszymi dziećmi.. duzo kwater przygotowanych na przyjecie rodzin z maluchami.

    Miejsce warte polecenia.


    Pozdrav
    My ostatecznie wybraliśmy ośrodek w miejscowości Jantar nad Zatoką Gdańską. Dębki też spoko, sporo opinii pozytywnych czytałem, ale zdecydowaliśmy się na coś bliżej nas.

  15. #15

    Domyślnie

    Tak ... Lubię Bałtyku. Może ktoś podać link gdzie kupić bilety do Gdańska ?

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony