dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 13
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 248
  1. #201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    trzymam kciuki za całokształt robót
    U mnie najprawdopodobniej remont stanie w miejscu, kiedy zrobię nowy właz i wymienię okna. Później będzie już tylko cisza...... ech.
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  2. #202

    Domyślnie

    Nie przejmuj się Kardamina u mnie będzie podobnie!! Teraz jadę ostro z robotami przez miesiąc a później juz tylko ile mi sie uda po pracy zrobic, więc tez rewelacji nie będzie!!

  3. #203

    Domyślnie

    Zaczeliśmy ustawiać prowadnice do tynkowania w łazience i ganku, jutro jak dobrze pójdzie ustawimy je w sypialni a pojutrze dalszy ciąg tynkowania!! Mam nadzieję do końca tygodnia skończyc temat tynków

  4. #204

    Domyślnie

    i jak tam na budowie? W ciągu tygodnia to pewnie mnóstwo rzeczy zrobiłeś? Jakieś zdjęcia poproszę

  5. #205

    Domyślnie

    Witaj Alana!! Ano dzieję sie dzieje, aktualnie kończę tynki(myslę, że jeszcze ze dwa dni mi jeszcze zejdzie z zacieraniem na gotowo) ale w międzyczasie też zaczynam oczyszczać cegłę na suficie(super wychodzi ale jak cholernie pracochłonne to jest)!! W tym tygodniu planuje też zadaszyć ganek i ogólnie uszczelnic domek, wstawić wkład i podłączyć i jak sie uda to podlączyć nową skrzyneczkę elektryczna.
    Zdjęcia lada dzień

  6. #206

    Domyślnie

    Na dzisiaj tynki skończone, zostały tylko drobne poprawki gdzieniegdzie. Dalej walczę z sufitami(jeszcze trochę mi przy nich zejdzie) a później uszczelnienie budynku i wstawienie wkładu kominkowego i zaczynam hajcować!!

  7. #207

    Domyślnie

    A gdzie foty????????????????????????

  8. #208

    Domyślnie

    Dawno mnie nie było, niestety non stop w pracy!! Mam nadziję, że nadrobię moja nieobecność zdjęciami.

  9. #209

    Domyślnie

    Pracy juz dośc dużo wykonanej:
    Tynki w łazience







    i w sypialni




  10. #210

  11. #211

    Domyślnie

    Uszczelniona ściana szczytowa



    ścianka pomiędzy kuchnią a salonem, planuje żeby była z cegiełki(mam nadzieje, że uda mi sie równo wymurować)




  12. #212

  13. #213

    Domyślnie

    A własnie w międzyczasie walczylismy z przyłaczem wodnym. Była niezła akcja przez kilka dni - 70 mb wykopu z tego ponad 15 ręcznie!! Ryra Juz prawie cala zasypana a w poniedzialek maja mi przyłaczyć wodę - nareszcie!!










  14. #214

    Domyślnie

    W międzyczasie walczę z sufitami częściowo wyfugowane ale jeszcze nieoczyszczone




  15. #215

    Domyślnie

    Uszczelniona sciana szcytowa od strony ogrodu




  16. #216

  17. #217

    Domyślnie

    Super!
    Gratulacje!
    Kawał porządnej roboty za Tobą.
    Idziesz jak burza.

  18. #218
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar niemodna
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    714
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    to kiedy parapetówa?

  19. #219

    Domyślnie

    Mamy małe opóźnienie(ale malutkie) i planujemy wprowadzić się(oczywiscie na częściową budowę) max do połowy listopada.
    Jutro montujemy nową skrzynke elektyczna a w poniedziałek podlączam wklad kominkowy co by troszke zacząc grzać. Od wtorku mam nadzieję zacznę klaść kafle na podlogach.
    Dzisiaj jeszcze udalo mi się obłacić cały daszek nad gankiem więc w poniedzialek blacha!!

  20. #220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    :No, i pięknie....

    to ja już wiem, dlaczego mi w tym tygodniu nie przywieźli okien? bo Dankan "zamykał" swoją budowę
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

Strona 11 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony