dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 80 z 126
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 2520
  1. #1581
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OLK

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    to gdzie?

  2. #1582
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bodzia44

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witajcie, firletka z szafirkiem zabłysnęły również w mojej łazience. Co o niej sądzicie?





  3. #1583

    Domyślnie

    czy mnie sie wydaje czy bez wpada w zółć ?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  4. #1584
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bodzia44

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    być może jakość zdjęcia sprawia takie złudzenie- rzeczywiście na zdjęciu wydają się żółte...a tak naprawdę są beżowe

  5. #1585

    Domyślnie

    a ak z jakoscia tych plytek? bo są dość tanie
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  6. #1586
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bodzia44

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    4

    Domyślnie

    jak na razie wszystko wygląda w porządku- nawet płytkarz nie miał zastrzeżeń, a skoro nie chwalił i nie krytykował to chyba są dobrej jakości

  7. #1587

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marmichkon Zobacz post


    Shimmy!
    Ale masz cudną łazienkę! Co to za tym sedesem podwieszanym jest? Drewno czy takie płytki drewnopodobne?
    Jakie daliście fugi do jasnych płytek Delicate? Jakiej grubości macie fugi?


    Marmichkon cieszę się że Ci się podoba, sama ją zaprojektowałam sedes jest podwieszany, stelaż obudowany jest płytą regipsową, a do niej przymocowana jest drewniana obudowa. Ja w łazience mam fugę z mapei kolor jaśmin.

  8. #1588

    Domyślnie

    Shimmy
    U nas glazurnik zaczął 3 dni temu robić łazienkę. Zakupił fugę z Mapei jaśmin. Fajnie, że będzie taka jak u Ciebie... Kładzie na 1,5 mm.
    Zakupiłam o kilka dekorów za dużo, więc chyba projekt łazienki jeszcze zmienię...
    Shimmy
    Co to za drewno na drzwiach? Robił te drzwi stolarz? Bardzo ładne. WSZYSTKO TAKIE DOPASOWANE, ELEGANCKIE I PIĘKNE...
    Dobranoc..

  9. #1589

    Domyślnie

    Witam
    Arkesia Grys Satyna 60x60 pokrywa u Nas prawie 50m2 czyli salon, kuchnia, hol i wiatrołap.

    Po pierwsze cena rewelacyjna (ok 45zł).

    Po drugie wygląda naprawdę fajnie, zwłaszcza że zależało Nam na szarej jednolitej jakby betonowej powierzchni. Odcień tej płytki zmienia się w zależności od światła, najbrzydszy odcień (w mojej subiektywnej ocenie) łapie przy sztucznym żółtym ciepłym świetle, jest wtedy bardziej beżowo-szary, natomiast przy świetle dziennym jest śliczny, jasno szary.

    Jeśli chodzi o wady to ciężko było wybrać fugę, no i wkońcu mam jakąś jasno szarą mapei, zdecydowanie za jasną, no ale po ptokach, że tak powiem.
    Kolejny problem to czyszczenie - o ile patrząc na te płytki z góry ciężko wyłapać brud, piach czy zacieki, o tyle patrząc pod kątem zwłaszcza na miejsca gdzie pada światło jest tragedia jakieś plamy tłuste, zacieki, maziajki itp. i nie wiem czym to wypucować. Fakt, że jeszcze nie szorowałam ich jakoś namiętnie, tylko szmata z płynem do mycia naczyń, to i tak jestem zawiedziona, że łatwo to znimi nie będzie. Te tłuste plamy są zwłaszcza przy fugach, a fugi były impregnowane delfinem, może to jego wina???


    Zdecydowanie nie chciałam poleru, bo po pierwsze nie lubię tego efektu lustra jakiś chaos to dla mnie wprowadza, a po drugie ze względu na ciągłe sprzątanie. No i się okazuje, że ta satynka wcale nie lepsza.

  10. #1590

    Domyślnie

    ...hehe się rozpisałam....ale muszę dodać jeszcze jeden plus na korzyść Arkesii satyna, a mianowicie uszkodzenia - jest to bardzo twardy gres, o podwójnym zasypie czy jakoś tak. Choć twardy jest i sporo wytrzymał, to w jednym miejscu mam małą dziurkę 0,5x0.5cm jednak bardzo ciężko ją dostrzec bo ta płytka wygląda tak samo na powierzchni jak i wśrodku nie wiem czy dobrze tłumaczę tzn. gdyby zetrzeć z niej wierzchnią warstwę na ok 0.2-0.5cm to dalej będzie miała taką samą fakturę. Wydaje mi się, że przy polerze jest z tym gorzej.

  11. #1591
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iwonaak

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatek751 Zobacz post
    Dopiero dziś przeczytałam. Satynę szoruję na kolanach szczotką! Dopiero ostatni szlif robię wodą z octem i prawie sychym mopem. Mąż jak wraca z kotłowni to robi plamy, dziecko błotem a to wszysko się jakoś wżera w to dziadostwo.
    Dzięki za sugestię dzisiaj spróbuję z octem. Zastanawiałam się też nad czymś w rodzaju sidolux. Ale boję się, że będzie jeszcze gorzej wyglądało na kaflach. najlepszym chyba sposobem na nie jest kucie i położenie nowych

  12. #1592
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Azawi

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    WITAM

    potrzebuję jednej płytki affron grafit 32,5x65,5 moze komus została po remoncie, mnie zabrakło jednej

  13. #1593
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Azawi

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam wszystkich,
    potrzebuję jednej płykt affron grafit 32,5x65,5 półpoler może komuś została po remoncie? POMOCY!!!

  14. #1594
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar gosia85
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-136
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,właśnie z mężem postanowiliśmy remontować naszą łazienkę. Dziś kupiliśmy kafelki- firletka/szafirek moje kolory ahh juz nie moge sie doczekać jak bedziemy je kłaść




  15. #1595
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar izusiam
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam! Również poszukuję aranżacji tych płytek

  16. #1596

    Thumbs up arkesia satyna mowie NIEEEEE !!!!!!!!!!!

    to jest po prostu moja najgorsza pomylka zycia. tych plytek nie mozna niczym doczyscic. ciagle pod swiatlo sa na nich plamy zacieki. slady nog odcisk kapcia. buta.
    juz probowalam i wody z octem i plynu do kafli. mysle o zaimpregnowaniu nie wiem czy mozna
    dziewczyny nie kupujecie tego g... pisalam nawet do producenta zeby cos polecil skoro takie g., sprzedaje nawet nie odpisali. maja nas gdzies.

    zastanawialam sie nad polerem jest piekny ale balam sie scierania ale teraz zaluje ze wzielam ten szajs.

  17. #1597

    Domyślnie

    Witam.
    Czy ktoś jest użytkownikiem od dłuższego czasu Arkesii Grys satyna??? Bardzo proszę o opinię jak się ją użytkuję.
    Przeczytałam cały wątek i powiem szczerze, że tak mam namieszane w głowie jak chyba nigdy
    Do tej pory byłam nastawiona na zakup właśnie Arkesii Grys satyna a teraz to już po prostu nie wiem. Jedni narzekają na poler drudzy znowu na satynę więc jak to w końcu jest? Pomocy!!!
    Mam do ułożenia około 60 metrów: kuchnia, salon, hol. I co tu wybrać?? Nie bardzo mi się uśmiecha szorować 60 metrów na kolanach szczotką.

    Cytat Napisał kornelia1981 Zobacz post
    to jest po prostu moja najgorsza pomylka zycia. tych plytek nie mozna niczym doczyscic. ciagle pod swiatlo sa na nich plamy zacieki. slady nog odcisk kapcia. buta.
    juz probowalam i wody z octem i plynu do kafli. mysle o zaimpregnowaniu nie wiem czy mozna
    dziewczyny nie kupujecie tego g... pisalam nawet do producenta zeby cos polecil skoro takie g., sprzedaje nawet nie odpisali. maja nas gdzies.

    zastanawialam sie nad polerem jest piekny ale balam sie scierania ale teraz zaluje ze wzielam ten szajs.
    kornelia1981 jaki masz kolor tej satyny? Naprawdę jest taka tragedia?

  18. #1598

    Domyślnie

    Cytat Napisał felka73 Zobacz post
    witam
    ja mam położony Mistral beige poler w salonie a satynę w hollu i kuchni . Satyna jest gładka i przyjemna w dotyku , nie sprawia wrażenia betonu.
    pozdrawiam
    Witam.
    A jak w utrzymaniu w czystości satyna łatwiejsza czy jednak poler???
    A może ani z tym ani z tym nie masz większego problemu?? Ja się zastanawiam nad satyną więc chodzi mi po prostu o to czy dużo trzeba się nad nią napracować?
    Pozdrawiam

  19. #1599
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    felka73

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    40

    Domyślnie

    witam
    myślę , że i poler i satyna są jednakowe w utrzymaniu czystości chociaż pod światlo (jeśli ktoś jest bardzo pedantyczny) na polerze bardziej widać smugi . Myją się świetnie obydwa rodzaje plytek - dobry mop i robota wykonana raz ,dwa .
    pozdrawiam

  20. #1600

    Domyślnie

    NIKT SIĘ TYDZIEŃ NIE ODZYWA.
    CO JEST? NIE BĘDĘ EDYTOWAĆ POPRZEDNIEGO POSTU (NAJWYŻEJ JOLISKA ZNOWU MNIE OPIER-PAPIER). WKLEJAM JEDNĄ ŚCIANĘ MOJEJ MAŁEJ ŁAZIENKI NA DOLE, DRUGA ŚCIANA NIE GOTOWA. JESZCZE ŚCIANY NIEWYMYTE... PRZEDE MNĄ "WALKA" Z GLAZURNIKIEM O ŹLE WYKONANĄ PÓŁKĘ OBOK WANNY POD KALORYFEREM. http://

Strona 80 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony