dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1073 z 3107
Pokaż wyniki od 21.441 do 21.460 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #21441

    Domyślnie

    Ilonka no ja nadal i mój mąż nie możemy tej ceny za KA przeżyć, super , ze tak wam się udało go kupić

  2. #21442

    Domyślnie

    Zresztą ... kiedyś była u mnie kolezanka (z FM) z rodziną. Grała w farmę. I musiałą co jakiś czas się logować, żeby coś w grze pozmieniać! No zatkało mnie normalnie.... to jest smutne dla mnie .



    dobre

  3. #21443

    Domyślnie

    Tosia ja właśnie tez mówię ,że się trzeba ograniczyć jakbys coś potrzebowała z rad o budowie to ja na fb mam konto i my tez wszystko sami i tak do teraz więc mąż to taka złota rączka

  4. #21444

    Domyślnie

    z fm ograniczyć...ja to muszę jeszcze z czegoś

  5. #21445

    Domyślnie

    u mnie problemem są zakupy nie fm

    wczoraj kupiłam kurtkę z benetona ale taka promocja , ze złapała mnie za gardło

  6. #21446
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Zresztą ... kiedyś była u mnie kolezanka (z FM) z rodziną. Grała w farmę. I musiałą co jakiś czas się logować, żeby coś w grze pozmieniać! No zatkało mnie normalnie.... to jest smutne dla mnie .
    Mój mąż tak gra . Może nie w farmę, ale coś z piłką nożną. Potrafi na pierwszą w nocy budzik ustawić, żeby zawodników wykupić (bo inni gracze go ubiegną i zabiorą najlepszych ). Albo o szóstej. A jak dziecko woła w nocy lub rano, to: "Ilona, idź" .

  7. #21447

    Domyślnie

    Reni spowiedź będzie 31.01
    mnie nie pobije nikt - dlatego 30 jest mój ostatni dzień na fm

  8. #21448

    Domyślnie

    (bo inni gracze go ubiegną i zabiorą najlepszych ). Albo o szóstej. A jak dziecko woła w nocy lub rano, to: "Ilona, idź" .




    a do dziecka nie ma komu wstać

  9. #21449
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ilona - żartujesz ? JA jestem "staromodna" pod tym względem - nie zaakceptowałabym.
    Mój grał w jakies gry przed narodzeniem So. Od tego czasu zdaje sobie sprawę (zresztą jak i ja) ze lepiej nie zaczynać. Więc nikt z nas nie gra nawet w gierki na telefonie - ZERO. Pozwalamy tylko Sonii - gra w jakies przebieranki, sklepy itd. Ale tylko w weekendy - jak my rano spimy. Bo jak jestesmy na nogach to tłumaczymy jej, że nie powinna, że powinna się z rodziną scalać a nie siedziec przed monitorem. Więc wtedy albo coś z nami robi, pomaga, albo bawi sie lalkami, klockami czy tez rysuje (to przewaznie). Bardzo bym chciała, żeby nie załapała tego bakcyla.
    Grywa na x-boxie np jak jestesmy u znajomych, czy wczoraj grała wieczorem na obozie. Ale mówi, ze ją to zupełnie nie kręci.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  10. #21450

    Domyślnie

    Ilonka mogę odupić te conwersy dla córki, jak na ciebie na duze, ona ma teraz 37 za rok jak znalazł

  11. #21451
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    oj reni, reni.... a miałas ograniczać
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  12. #21452

    Domyślnie

    a właśnie daj linka do conversów
    bo ja mam 37-38

  13. #21453
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Ilona - żartujesz ? JA jestem "staromodna" pod tym względem - nie zaakceptowałabym.
    Mój grał w jakies gry przed narodzeniem So. Od tego czasu zdaje sobie sprawę (zresztą jak i ja) ze lepiej nie zaczynać. Więc nikt z nas nie gra nawet w gierki na telefonie - ZERO. Pozwalamy tylko Sonii - gra w jakies przebieranki, sklepy itd. Ale tylko w weekendy - jak my rano spimy. Bo jak jestesmy na nogach to tłumaczymy jej, że nie powinna, że powinna się z rodziną scalać a nie siedziec przed monitorem. Więc wtedy albo coś z nami robi, pomaga, albo bawi sie lalkami, klockami czy tez rysuje (to przewaznie). Bardzo bym chciała, żeby nie załapała tego bakcyla.
    Grywa na x-boxie np jak jestesmy u znajomych, czy wczoraj grała wieczorem na obozie. Ale mówi, ze ją to zupełnie nie kręci.
    Mirela, zanim mnie poznał, grał non stop. Dzień i noc. Na komputerze. Taki typ. Potem - jak razem zamieszkaliśmy - całkowicie odstawił (bez sugestii z mojej strony). Nic, kompletnie, tylko ta gra związana z piłką nożną w telefonie od czasu do czasu (ale w chorych godzinach - to fakt). No wszystkiego mu nie zabiorę .

  14. #21454
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ja nic nie zabierałam - sam zrozumiał .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #21455
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilonka mogę odupić te conwersy dla córki, jak na ciebie na duze, ona ma teraz 37 za rok jak znalazł
    Kurcze, szkoda mi... W Polsce wieki szukałam skórzanych.
    Ale są duże - choć jest napisane: 23 cm. Coś im się pomyliło, bo to 25 cm .

  16. #21456
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Ja nic nie zabierałam - sam zrozumiał .
    U mnie też, a ta piłka nożna - no mi to średnio wadzi.

  17. #21457
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Ale są duże - choć jest napisane: 23 cm. Coś im się pomyliło, bo to 25 cm .
    A nie, sorry, 26 cm (właśnie zmierzyłam).
    Całkowite przegięcie .
    Ja rozumiem, że oni nie mają centymetrów, ale bez przesady źle obliczyć .

  18. #21458
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    to idealnie jak dla mnie pokaz jakie moze sie skusze?
    ps. nastepnym razem niech ci kupi kilka par w roznych rozmiarach albo 'na patyczek'
    Ostatnio edytowane przez annNS2 ; 27-01-2014 o 10:10

  19. #21459

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    A nie, sorry, 26 cm (właśnie zmierzyłam).
    Całkowite przegięcie .
    Ja rozumiem, że oni nie mają centymetrów, ale bez przesady źle obliczyć .
    26 cm to nasza 40 ja takie nosze, Ilonka ja byłam pierwsza

  20. #21460

    Domyślnie

    bitwa o buty

    skórzane conversy są na sarenza.pl chyba

Strona 1073 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony