dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1393 z 3107
Pokaż wyniki od 27.841 do 27.860 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #27841
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Hahaha, grill u mnie też klamot .
    W pierwszym tygodniu używałam codziennie. Potem... wcale! A wybrałam najlepszy, jaki był w sklepie .

  2. #27842

    Domyślnie

    Laski nosz qrwa ekspres mi sie zepsuł,wkurzylam sie niesamowicie, cholera wykrakalam to bo już oglądałam nowe ekspresy i jeszcze mówiłam, ze jak padnie to nie naprawiam tylko kupuje nowy, No szlag by to trafił, co ja teraz zrobię

  3. #27843

    Domyślnie

    Ja identycznie.Przez pierwsze kilka dni katowalam rodzinkę filetami z grilla rybkami krewetkami a jakie dobre są frankfurterkami z grilla.Mniammm....Teraz stoi i sie kurzy.

  4. #27844
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Laski nosz qrwa ekspres mi sie zepsuł,wkurzylam sie niesamowicie, cholera wykrakalam to bo już oglądałam nowe ekspresy i jeszcze mówiłam, ze jak padnie to nie naprawiam tylko kupuje nowy, No szlag by to trafił, co ja teraz zrobię
    Zaraz po gwarancji?
    Pisz szybko, jaka firma, żeby było wiadomo, czego unikać .

  5. #27845

    Domyślnie

    Chyba Saeco z tego co widze...Mój pochodził 5-6 lat pózniej padł.Teraz od dwóch lat mamy Nivone i chodzi bez zarzutu.Tfu tfu...

  6. #27846

    Domyślnie

    Nie Ilona, mój ekspres ma już siedem lat, kaw zaparzyl wiele, problem w tym ze teraz nie bardzo mam 4 tysięcy na nowy, a chce Jurę, byle czego nie kupie, ale co ja jutro rano poczne

  7. #27847
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Nie Ilona, mój ekspres ma już siedem lat, kaw zaparzyl wiele, problem w tym ze teraz nie bardzo mam 4 tysięcy na nowy, a chce Jurę, byle czego nie kupie, ale co ja jutro rano poczne
    No rozumiem, nie wiem, co bym zrobiła, jakby mój ekspres nagle się rozkraczył, trzeba by się na powrót przyzwyczaić do kawy rozpuszczalnej .

  8. #27848

    Domyślnie

    No właśnie, cholera przez najbliższy miesiąc raczej nie kupie

  9. #27849

    Domyślnie

    Jura fajne są ale fajnie tez kosztują.Ja przerzuciłam sie ostatnio na kawę zielona.

  10. #27850

  11. #27851

    Domyślnie

    Zdrowsza podobno.W smaku niezbyt...

  12. #27852

  13. #27853

    Domyślnie

    Reni co patrzę na fotki obojętnie jakie wkleisz i widzę twoje drewniane okna to mnie trafia ze mam pcv i jeszcze dużo "niedorobki" ale mnie one wkurzają te niedorobki .... Ehhh

  14. #27854

    Domyślnie

    Tylko nie piszcie "ogranicz zakupy" dzis na urodziny nie miałam nic letniego...

  15. #27855

    Domyślnie

    Nic już widzę to twoje nic

    Co do okien to kocham je i nigdy , przenigdy bym nie zamieniła ich na plastiki

  16. #27856

    Domyślnie

    Ja mam jeszcze odkąd sie wprowadziliśmy niewyregulowane... Bo nie ma kiedy wziąć serwisant/. Coraz częściej dochodzę do wniosku ze mi sie nie chce nic w tym domu robić- nawet lampy kupić czy cokolwiek.
    Jakoś tak przestałam widzieć co brakuje

  17. #27857

    Domyślnie

    Magda to chwilowe, tez miałam takie chwile, ze nic niechcialam robić, maz mi nagadal o nowym domu, ale jak doszłam do wniosku, ze nowy dom jest raczej niemożliwy to i robić mi sie zachciało

  18. #27858
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    Tylko nie piszcie "ogranicz zakupy" dzis na urodziny nie miałam nic letniego...

  19. #27859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    melisko mam do ciebie prośbę, sprwdzisz mi ile u ciebie by kosztował ekspres jura impressa C65
    zerkalam ale nie moge na necie duzo znalezc...
    iii szczegolnie tego oznaczenia symbolem.. tutaj rozni sie troche nr... bo jak zerkalismy np na agd do kuchni to niektore sie roznily oznaczenia...

    Na przyklad tutaj znalazlam (ceny podziel na pol i bedziesz miala zlotowki )
    Tutaj tez jest kilka i TUTAJ (sklep znam bo mamy w okolicy )
    I ostatni na necie .

    Ceny widac sa zblizone do siebie... jeszcze co, to taxfree trzeba wziac pod uwage... wiec cena pojdzie jeszcze w dol

  20. #27860

    Domyślnie

    Hej!!!
    U nas wczoraj pięknie ,cieplutko a dziś szaro i buro.

    Magda a ile już mieszkasz???Nas po 3 latach zaczęło nie wykończone wkurzać i teraz stopniowo w domu doprowadzamy pokoje do jakiegoś wyglądu i kabelki zasłaniamy ,uzupełniamy listwy itp.. Te trzy lata to tylko na dworze działaliśmy więc wiadomo od późnej wiosny do jesieni a potem było lenistwo w domu

Strona 1393 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony