dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 3107
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #401

    Domyślnie

    cześć Reni

    naprawdę nie wiem, jak to się stało, że Twoja galeria od miesiąca hula, a ja dopier teraz się o tym dowiaduję w każdym razie bardzo się cieszę, że w końcu uległaś różnym namolnym forumowiczkom, co za Tobą łaziły i męczyły o założenie wątku (dobra robota dziewczyny )

    i już wiem, co będę jutro w pracy robić - mam do nadrobienia 21 stronek
    Dziennik i komentarze to już historia

  2. #402

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    o kurka,ale wywołałam dyskusje... w kazdym razie,gdyby ktos miał watpliwosci- ja tez z tych "innych" jestem
    jak dobrze że są my inne a jednak takie same! a tak przy okazji, można gdzieś zobaczyć jakieś twoje fotki

  3. #403

    Domyślnie

    i już wiem, co będę jutro w pracy robić - mam do nadrobienia 21 stronek
    ostatnio przeczytałam w gazecie że Polacy zaraz po narodzie meksykańskim są na drugim miejscu pod względem obijania sie w pracy, tzn robią wszystko, tylko nie pracują,

    witam, witam bardzo ciepło Elenko i zapraszam

  4. #404

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ostatnio przeczytałam w gazecie że Polacy zaraz po narodzie meksykańskim są na drugim miejscu pod względem obijania sie w pracy, tzn robią wszystko, tylko nie pracują,

    witam, witam bardzo ciepło Elenko i zapraszam
    co ja biedna poradzę że mam taką robotę
    Dziennik i komentarze to już historia

  5. #405

    Domyślnie

    Elena musisz to przeżyć i uprzyjemniać swój czas w pracy, też tak robię,
    całodzienny dostęp do neta jest nieuleczalny.

  6. #406

    Domyślnie

    robię co mogę, ale nie ma lekko
    Dziennik i komentarze to już historia

  7. #407
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Reni, jutro w zakladce projektowanie wnetrz, zamierzam zamiescic wizualke-na razie kuchni-potem łazienek i poprosic Was o opinię.Na razie tyle, bo...nie mam sie jeszcze czym pochwalic wiec na galerie za wczesnie

  8. #408

    Domyślnie

    Reni,
    cudo cudo domek GRATULACJE !
    A zdradzisz co to za czarna kanapę masz w salonie i co za super fotele na jednej nodze w salonie ?

  9. #409
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Te fotele też mnie intrygują Przyznam, że podobne widziałam ostatnio w Ikei (tylko że czarne) i nawet postanowiliśmy taki dokupić, ale usiadłam na jednym z nich i nie do końca był dobrze wyprofilowany (dolne plecy się zapadły) - a jak z wygodą Waszych?

  10. #410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Reni nie wiem jak sie to stalo, ze dopiero dzisiaj trafilam to twojego watku i padlam. Wnetrza bardzo moje, jest cudnie, podoba mi sie wszystko i kuchnia i lazienki i pokoje dzieci i schody i barierki a salon to juz odjazd
    Mam pytania oczywiscie jak kazdy tutaj
    Co to za stol w salonie, co masz na podlodze w salonie , co to za misa na stole w salonie i na szafce w jadalni? sorki jesli odpowiadalas juz na te pytania ale nie dam rady przebrnac przez wszytsko

  11. #411
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    kurcze nie dostaje powiadomien...

  12. #412

    Domyślnie

    Hi, hi to Reni ma atak pytań .... ale da radę jak taki śliczny domek SAMA wykoncepowała

  13. #413

    Domyślnie

    ada kanapa jest z ikei a fotele także z ikei , niestety wycofali kolor fioletowy

    Ilonka fotele z ikei, moim zdaniem są wygodne ale ja je kupiłam dla dzieci, niesamowitą frajdę mają, kręcąc się w kółko i robią to codziennie.

    markoto witam cię niezwykle gorąco, już odpowiadam
    ława w salonie Amari z bo concept, misa na nim też z bo concept, misa na bufecie to z duki a na podłodze drewno jednolamelowy dąb winter z tarketta
    jeszcze raz sciskam gorąco i dzięki za te koszyki pod prysznic, napewno zamówię jak coś kasy wpadnie.

    aneta witam serdecznie

  14. #414
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni, ja miałam wrażenie, że potrzebuję poduszki pod plecy i chyba tak właśnie zrobimy - na czarnym fotelu położymy jasną poduszkę w kolorze kanapy, tylko że ze skaju, a nie skóry Jedną taką już mamy, więc wiem, gdzie jej szukać Być może siedziałam też na innym modelu fotela, zdaje mi się, że nie wyglądał tak samo, a na pewno nie było Twojego koloru

  15. #415
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Dziekuje za takie serdeczne powitanie
    i za wszytskie odpowiedzi

  16. #416

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Reni, ja miałam wrażenie, że potrzebuję poduszki pod plecy i chyba tak właśnie zrobimy - na czarnym fotelu położymy jasną poduszkę w kolorze kanapy, tylko że ze skaju, a nie skóry Jedną taką już mamy, więc wiem, gdzie jej szukać Być może siedziałam też na innym modelu fotela, zdaje mi się, że nie wyglądał tak samo, a na pewno nie było Twojego koloru
    ja własnie na tych fotelach mam poduszki i siedzi się wygodnie, napewno siedziałaś na tym samym fotelu, koloru fioletu juz nie ma bo wycofali, teraz jest czarny i biały i w materiale, ogólnie fotel polecam i pewno by superowo u ciebie wyglądał.

  17. #417

    Domyślnie

    Reni, dopiero teraz do Ciebie trafiam, ale z jakąż przyjemnością się tu odnajduję!

    Dom fantastyczny! Najbardziej podobają mi się:
    - elewacja (przepiękne drewno, fantastyczne połączenie kolorów grafitowego dachu, desek i jasnego tynku)
    - wspaniałe wielkie okna
    - przepiękna minimalistyczna kuchnia
    - podłoga w salonie
    - łazienka w drewnie
    - schody jak zawieszone w powietrzu
    - i tak dalej...

    Naprawdę dobra robota. "Żurnalowe" ale bardzo przytulne wnętrza.

  18. #418

    Domyślnie

    Hej Reni, wpadam się przywitać
    Co do Twoich fotelii, to tak jak piszesz, czarne i białe ze skóry (wersja droższa) i tańsza w materiale, tkanina szara, niejednobarwna. Jak dla mnie są wygodne, ale ja lubię się "rozwalić" na fotelu z podkulonymi nogami . Co do kręcenia, moje dzieci też miałyby radochę. Narazie eksplaatują fotel tatusia w kąciku komputerowym
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #419
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    reni znalazłam Twoją galerię i się witam.

    Nawet nie wiem jak przez tyle dni mi ona umknęła.
    Twoją piękną kuchnie i łazienkę już komplementowałam - mam zresztą i jedno i drugie pomieszczenie zapisane w inspiracjach
    Zresztą dzięki Twojej łazience przemyciłam drewniany blat do projektu łazienki moich synków. (podłoga drewniana już była w planach wcześniej).

    Teraz czas na wychwalanie reszty. Jest po prostu pięknie. Dla mnie miłośniczki szarości + bieli i czerni jest "rozkosz dla oczu"
    Salon boski, świetne schody - a drewno pociemniałe na elewacji wygląda ślicznie.
    Chyba mnie to drewno umocniło w przekonaniu by u siebie też drewno wstawić

    Jeśli mogę mam 2 pytania.

    - co to za fajne, fikuśne lampki w pokoju syna ??
    - co jest na ścianie kominkowej już doczytałam. Udało Ci się może dowiedzieć jak nazywa się ten tynk??

    Idę jeszcze raz powzdychać nad Twoim salonem
    Ostatnio edytowane przez atika ; 07-04-2011 o 11:59
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  20. #420
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Reni,ale u Ciebie dzisiaj gwarno

    Miałam kiedyś zapytać i zapominałam, gdzie kupujesz ręczniki do łazienek?

Strona 21 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony