dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2168 z 3107
Pokaż wyniki od 43.341 do 43.360 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #43341

    Domyślnie

    O tak. Media szczególnie.Chciałam kupic u nich lodówkę okazało sie ze jest ostatnia z wystawy myślałam ze chociaż z ceny zejdą troche ale nie ma mowy! Gościu mowi ze stoi juz u nich prawie rok.Dzwonil do kierownika ale kretyn woli zeby stała jeszcze z 5 lat a ceny nie opuści.

  2. #43342
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    O tak. Media szczególnie.Chciałam kupic u nich lodówkę okazało sie ze jest ostatnia z wystawy myślałam ze chociaż z ceny zejdą troche ale nie ma mowy! Gościu mowi ze stoi juz u nich prawie rok.Dzwonil do kierownika ale kretyn woli zeby stała jeszcze z 5 lat a ceny nie opuści.
    Oni nie opuszczają ceny . To samo mieliśmy z kinem domowym. Chcieli nam dać z ekspozycji, bo ostatnie (nie wiadomo, jak długo tam stało, ile osób coś przy tym grzebało, jak długo było uruchomione), w dodatku z porysowanymi głośnikami w cenie regularnej .

  3. #43343

    Domyślnie

    No to ja takiej polityki nie rozumiem Skoro jest okazja pozbyć sie sprzętu ktoryego juz i tak nie bedą chcieli zamawiać na stan to chyba rozsądniej jest zejść z ceny niż trzymać cos czego ludzie nie chcą kupic.

  4. #43344
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    No to ja takiej polityki nie rozumiem Skoro jest okazja pozbyć sie sprzętu ktoryego juz i tak nie bedą chcieli zamawiać na stan to chyba rozsądniej jest zejść z ceny niż trzymać cos czego ludzie nie chcą kupic.
    Oni nawet nie mieli możliwości zamawiać, bo wchodził nowy model, a ten się po prostu skończył.
    Pewnie zapakowali to i poszło przez sklep internetowy jako nówka .

  5. #43345

    Domyślnie

    Pewnie tak...Nam tez powiedzieli ze to juz " stary " model i zamawiać nie bedą.Sprawdzili gdzie jeszcze ewentualnie maja i jest w Białymstoku ale tez z wystawy.Dwie lodówki na cała Polskę i kretyni z ceny nie chcą opuścić!!!

  6. #43346
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ilonka, Air jest cieńszy i lżejszy, ale jeśli chodzi o wydajność, to lepiej wypada Pro.

  7. #43347
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Ilonka, Air jest cieńszy i lżejszy, ale jeśli chodzi o wydajność, to lepiej wypada Pro.
    Tak, ale ja nie potrzebuję wydajnego, bo tylko do internetu, photoshop + dokumenty tekstowe. Ważne, żeby był lekki i żebym mogła wszędzie zabrać .

  8. #43348
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    A, to zmienia postać rzeczy, bo ja raczej stacjonarnie go używam więc waga i wielkość nie grają roli. Powiedziałabym nawet, że im większy, tym lepszy Ja mam 15''.

  9. #43349

    Domyślnie

    Hejka

    Geeee.....

    Co wy z tymi telefonami robicie?????
    Miałem iphona 3G (4 lata) słuchawki ładowarka wszystko bez reklamacji.....
    nic się z tym nie działo
    potem iPhone 4s przez rok. wszystkie kabelki w stanie dziewiczym przez rok dały radę i nie to żebym z nimi obchodził się jak z jajkiem. słuchawki codziennie w użyciu.......
    od stycznia 5s i też nic się z nim nie dzieje: kabelki, słuchawki, wtyczka..... nie wiem może ja o sprzęt za bardzo dbam..... nawet klawiaturę microsoftu bezprzewodową codziennie w etui chowam jak do domu z pracy idę

    Ilonka
    co do sprzętu sony..... to tu ja akurat na spory minus.......
    cyfrówka padła po 1,5 roku......
    a kino domowe to tylko (i to nie jest reklama) harman-kardon i głośniki KEFa....... ale to takie moje zboczenie......


  10. #43350

    Domyślnie

    Hello!!!

    Fajna muszę spisać te Twoje przepisy ,powinnaś założyć wątek pt. " Przetwory Fajnej", łatwiej będzie szukać .
    Ja wczoraj zrobiłam 10 słoiczków grzybków ,dzisiaj tez mnie ciągnie do lasu ,ale mam duzo zaległej pracy w domu .
    Młoda pierwszy jedzie dzisiaj na basen ,ona zestresowana i ja , jeszcze ta pogoda taka do bani .Dałam jej czapkę bo ja nie umiem po basenie jej włosów wysuszyć a co dopiero ona sama .

  11. #43351

    Domyślnie

    hejka laski


    fajna zrobiłam wczoraj paprykę, w przepisie bylo łyżka oleju na słoiczek, kumam ze mały słoik bo ja robiłam wielkie i dałam 3 łyżki oleju, będzie dobrze, a i jeszcze jedno - napewno było 20 łyżek cukru?

    daj jeszcze przepis na ogórki konserwowe

  12. #43352

    Domyślnie

    a jadałam wczoraj paprykę od teściowej i w słoiczku była tylko gorczyca, mało co?

  13. #43353

    Domyślnie

    Dzien doberek!

  14. #43354

    Domyślnie

    Renia zależy czy wolicie słodko kwaśna czy tylko kwaśna paprykę? Moj przepis jest na słodko kwaśna .Jak za słodka wyszla zalewa to mogłas troche octu dolać.A u teściowej tylko gorczyca??? I jaka w smaku?

  15. #43355

    Domyślnie

    Ogorki konserwowe: ilośc ogórków dowolną.Włożyć ogorki do miski i zalać lodowata woda( ja dorzucam kilka kostek lodu) Zostawić na około godzinę.Po tym czasie wodę Odlac a ogorki wkładać do słoików.W kazdym słoiku na dnie koper ,kilka ziaren pieprzu kilka ziaren ziela angielskiego kawałek chrzanu dwa listki laurowe i pokrojone w plasterki dwa zabki czosnku.Zalewa: 1szklanka octu,5 szklanek wody,1plaska łyżka soli,6 łyżek cukru.Zalewe zagotować i ostudzone zalewac ogorki.Pasteryzowac 5 minut.Gotowe.
    Ostatnio edytowane przez fajna kobieta ; 04-09-2014 o 09:28

  16. #43356

    Domyślnie

    dzieki za ogóry

    od teściowej dobra, ale innej nie jadłam, z tym cukrem mi chodziło czy nie było pomyłki, ja lubię słodko kwaśną właśnie, ale wiesz tak ładowałam ten cukier i myślałam ze moze za dużo, ale jak tyle to spoko, napewno będzie dobra

    słuchajcie w sobotę mam 11 rocznicę ślubu

  17. #43357

    Domyślnie

    Congratulations!!!! Co planujesz?

  18. #43358

    Domyślnie

    co planuję?????????? po 3 latach od zakupu kredensu, planuję go w końcu pomalować, ma być goracy weekend więc to chyba ostatnia pora przed zimą, czyli nic szczególnego nie planuję

    a właśnie gdzie ta która najgłosniej krzyczała że jesień idzie, Magda ty ty

  19. #43359

    Domyślnie

    mirkamis te przepisy to nie do końca moje( autorskie) Zbieranina taka mamy babci ciotek koleżanek itp...Ale mam tego mnóstwo....Gdyby cos to służę

  20. #43360

    Domyślnie

    Kredens???? Na rocznice???? No daj spokój...lChociaz jakaś kolacja elegancka razem.

Strona 2168 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony