dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2388 z 3107
Pokaż wyniki od 47.741 do 47.760 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #47741
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Aha, pozwolenie według naszej myśli, wszystko da się zrobić, a nawet więcej .


    gratulacje najszczersze!!

  2. #47742

    Domyślnie

    Renia nie masz czego żałować sa niewygodne.Moze gdyby były całe ze skorki byłyby wygodniejsźe a ze skory lakierowanej sa sztywne...

  3. #47743

    Domyślnie

    Dobra spadam dom ogarnąć bo niedługo znowu mam wycieczkę oglądających.

  4. #47744
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ja tez tak ciekam z doskoku...
    stoje i

  5. #47745

    Domyślnie

    fajna trzymam kciuki, może tym razem

  6. #47746

    Domyślnie

    ja mam dzisiaj plan pomyc okna w salonie, w lato robili nam drogę dojazdową i się strasznie kurzyło, mieszkam na 4 pietrze, a i tak okna całe usyfione, aż szare. Mam nadzieję, że po wyjściu z pracy starczy mi energii by się za nie zabrać. Łazienka też woła o pomstę do nieba:/

  7. #47747

    Domyślnie

    to ja trzymam kciuki za siły i chęci na popołudnie

  8. #47748

    Domyślnie

    wiecie co ostatnio w lidlu kupuję kurczaka - ale mięso z udek bez kości - wygląda jak filet
    a w smaku dużo lepsze bo soczyste

    także dziś mam obiad

  9. #47749
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    wiecie co ostatnio w lidlu kupuję kurczaka - ale mięso z udek bez kości - wygląda jak filet
    a w smaku dużo lepsze bo soczyste

    także dziś mam obiad
    Ja właśnie nie lubię, ale szwagier, który pracuje w mięsie zawsze mówił, że to najlepsze mięso z kurczaka.

  10. #47750

  11. #47751

    Domyślnie

    Ilona w poniedziałek de luxe w lidlu

  12. #47752

    Domyślnie

    kabanosiki trzeba kupić

    Ilona ja niezbyt -ale mam jakąś fazę, ze każde mięso mi śmierdzi.. a te po zamarynowaniu 1 dniowym jest względne.

  13. #47753
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilona w poniedziałek de luxe w lidlu
    Wiem, widziałam wczoraj jak pisałaś .

  14. #47754

    Domyślnie

    ale mam jakąś fazę, ze każde mięso mi śmierdzi..
    serio? przekichane

  15. #47755
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    kabanosiki trzeba kupić

    Ilona ja niezbyt -ale mam jakąś fazę, ze każde mięso mi śmierdzi.. a te po zamarynowaniu 1 dniowym jest względne.
    Ja w ogóle jeśli chodzi o mięso, to mam jakiś wstręt często . Tak jak piszesz, śmierdzi mi, zwłaszcza wieprzowina . Wędlin nigdy nie jadłam, ewentualnie pierś z kurczaka i rybę. Ale moje chłopaki bez mięsa żyć nie potrafią, no i mam wieczną anemię przez to, że sama go unikam jak mogę . Bez tego bez problemu mogłabym zostać wegetarianką .

  16. #47756

    Domyślnie

    dobra ja spadam, bo mój synuś dzis wcześniej kończy, pa laseczki kochane

  17. #47757

    Domyślnie

    ja ostatnio dostałam od babci koguta, moja babcia ma swoje kury, poporcjowałam i ostatnio ugotowałam rosół, nie dodawałam innego mięsa tylko ten korpus z koguta, pyszna wyszła zupka, taka żółta i tłuściutka, dzisiaj jeszcze mam co jeść, a wczoraj kupiłam sobie w biedrze gotowe naleśniki ze szpinakiem i 3 na raz wszamałam

  18. #47758
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Kurde, dla mnie już pałki z kurczaka są "za tłuste" i śmierdzące. Ewentualnie z piekarnika, ale nie przepadam. Nie wiem, co to jest, taka się urodziłam .
    A w ciąży wpitalałam mięso w każdej postaci, teraz mały się trzęsie na widok tego tłustego, typu golonka, żeberka, karkówka (w ciąży miałam identycznie).

  19. #47759

    Domyślnie

    dziewczyny a taki chlebak fajny http://qdecor.pl/kuchnia/chlebaki/ch...FcfMtAodb3kADQ czy plastik fantastik, znalazłam za niewiele ponad 100zl i zastanawiam się czy nie kupić

  20. #47760
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    ja ostatnio dostałam od babci koguta, moja babcia ma swoje kury, poporcjowałam i ostatnio ugotowałam rosół, nie dodawałam innego mięsa tylko ten korpus z koguta, pyszna wyszła zupka, taka żółta i tłuściutka, dzisiaj jeszcze mam co jeść, a wczoraj kupiłam sobie w biedrze gotowe naleśniki ze szpinakiem i 3 na raz wszamałam
    A nie było twarde? Nam teść kiedyś wyhodował, ale twarde mięso, nie takie nadmuchane jak sklepowe, rosół z dwie godziny gotowałam na nim .

Strona 2388 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony