dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 3107
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #481

    Domyślnie

    Witaj reni
    Jestem nowa i zarazem zielona na forum, ale bez komentarza w przypadku Twojego domku się nie obędzie.
    Piękny salon, piękna kuchnia, piękny pokój dla córeczki. Jesteś inspiracją w mych przyszłych wnętrzach.
    Pozwoliłam sobie skopiować zdjęcia na dysk, pokazałam już nawet mężowi i czarna kanapa w salonie to Jego faworyt, moim natomiast jest kuchnia.
    Mam jeszcze pytanie co jest na podłodze w salonie, pewnie wspominałaś ale ja pod wpływem ochów i achów napewno przeoczyłam.
    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #482

    Domyślnie

    witaj justyneczka bardzo mi miło to wszystko słyszeć a jeszcze milej cię gościć.
    Na podłodze w salonie mam drewno dąb winter z tarketta, pozdrawiam

  3. #483

    Domyślnie

    witam serdecznie i również przychodzę z pytaniem o podłogę w salonie. Patrzę i patrzę i nie wiem jak to możliwe, że nie widać łączenia desek na krótkich bokach???? Czy może każda deska jest tylko 1 kawałkiem na długości?

    I oczywiście dołączam się do wszystkich zachwytów nad Twoimi wnętrzami. Przepięknie, stylowo, ze smakiem

  4. #484
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    (...) nic wymyślnego bo urok w prostocie
    Obyśmy tylko zamierzony efekt osiągnęli, bo na forum tyle cudnych wnętrz, że człowiek co chwilę chciałby coś podpatrzeć i do siebie przenieść...
    I nie zawsze wyszłoby to na dobre

  5. #485

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto Zobacz post
    Reni ja bylam pewna, ze ty z okolic Warszawy a ty nasza jestes
    no popatrz, ja też myślałam, że Reni nasza a tu się okazuje że Wasza
    Dziennik i komentarze to już historia

  6. #486
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    No widzisz jak sie maskuje

    h&y sa 2 w Gliwicach, moglas zobaczyc w tym drugim ja tam tydzien temu kupowalam zajaca

  7. #487
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    U mnie w mieście niestety w obu już ich nie ma
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  8. #488

    Domyślnie

    witajcie dziewczyny

    masajka deska ma oczywiście łączenie z krótkim bokiem ale fakycznie trzeba się przyjżeć, myślę, że faza nie barwiona na długim boku daje takze taki efekt ,że patrzymy tylko na łaczenia desek na długim boku, deska to dąb winter z tarketta. Witam w mojej galerii!

    markoto nawet nie wiedziałam że są dwa a pozatym byłam już taka zła, że ani by mi się nie chciało.

  9. #489
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Reni masz priva

  10. #490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Reni nie dziwie ci sie ale trzebabylo dzwonic do sklepu ale nie wrocilas z pustymi rekami wiec zakupy udane a te babki jaja z Almi sa cudne

  11. #491
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Reni, tyle już razy widziałam Twoją łazienkę, ale jakoś nigdy się nie skupiłam na szafce.
    Jest dokładnie taka, jakiej będę szukała do swojej większej łazienki (tylko z białym blatem).
    Powiedz, że kupiłaś gotowca

  12. #492

    Domyślnie

    witaj anna, szafka gotowa i cena przyzwoita to seria domino z Koła, blat ma biały tylko ja dodatkowo dałam blat drewniany.

  13. #493
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    witaj anna, szafka gotowa i cena przyzwoita to seria domino z Koła, blat ma biały tylko ja dodatkowo dałam blat drewniany.
    Rewelacja
    Zadałam pytanie spodziewając się, że robiona na wymiar, a tu super niespodzianka
    Rozumiem, że masz złączone trzy szafeczki i na to nałożony blat?
    Ale ten blat, który jest w szafkach (ta górna płyta) zostawiłaś?
    Otwór pod syfon sama wycinałaś, czy kupiłaś szafkę z otworem?
    I jeszcze jedno pytanie - to jest jedna szuflada z takim fałszywym podziałem, czy dwie szuflady?

    Cena super

  14. #494

    Domyślnie

    tak, złączone trzy szafki a na to nałożony blat, blat od szafek został, otwory pod syfon są wycinane oryginalnie, a jak na szafce nie ma umywalki to przekłada sie tył jakoś na górę, no w kazdym razie nie widać wtedy otworu, jedna szuflada z podzialem fałszywym, ale w tym żłobieniu ciągnie się szufladę do otwarcia.
    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 11-04-2011 o 20:19

  15. #495
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Super, bardzo Ci dziękuję

  16. #496
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Reni w wolnej chwili bardzo proszę pomóż mi wybrać kinkiet do szarej łazienki (fotki tam gdzie zawsze)

  17. #497

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Reni w wolnej chwili bardzo proszę pomóż mi wybrać kinkiet do szarej łazienki (fotki tam gdzie zawsze)
    ok, lecę.

  18. #498

    Domyślnie

    Witaj Reni miała bym do Ciebie jeszce jeden mały interesik.. mianaowicie podoba mi się Twoja komoda (szafka) biała w salonie jednak nigdzie takich nie widziałam wcześniej (oprócz allegro - są ale podobne) napisz proszę jaki to producent ile kosztowała i gdzie/jak ją kupiłaś..?

  19. #499
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lakorun
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Reni cały domek, wszystkie wnętrza.... po prostu piękne!!!
    z góry przepraszam jak coś odgapię

  20. #500

    Domyślnie

    Cytat Napisał catherina09 Zobacz post
    Witaj Reni miała bym do Ciebie jeszce jeden mały interesik.. mianaowicie podoba mi się Twoja komoda (szafka) biała w salonie jednak nigdzie takich nie widziałam wcześniej (oprócz allegro - są ale podobne) napisz proszę jaki to producent ile kosztowała i gdzie/jak ją kupiłaś..?
    hmm , nie wiem jaka szafka biała w salonie, mam tylko białą w jadalni o ten bufet chodzi? jeśli tak to jest bufet z Bo Concept i kosztował około 3500 tyś

Strona 25 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony